Играю у края• 24 декабря 2022

ФОПам отменяли налоги?

Зашла в дию, долг висит 11700тыс и 4422. Не оплачивала ничего с начала войны. Вроде как отменяли налоги, не?
птицаворона• 24 декабря 2022
Я - третя група. З початку року - одні ’нульовки’. ЄСВ в податковій сказали, що можна не платити під час воєнного стану.

Заместитель Анонима• 24 декабря 2022
Ответ длямуха в кедах
У меня нет дохода, я в окупации.
Значит, показывайте нули.
tetnes• 24 декабря 2022
4422 это ЕСВ за 4кв. Можно не платить. 11700 это единый. Если вы на второй группе единого тоже можно не платить. Главное правильно подать декларацию.
Если подадите стандартно, то прийдется платить. И лучше еще и письмо написать в налоговую, чтобы сняли лишние начисления.
Таракашечка• 24 декабря 2022
Ответ дляКожаная феерия
Боже, що за дурню ви всі пишите? Можна не оплачувати, але в звіті подавати нулі. Якщо немає ЄСВ, стаж не нараховують
Единый никто не отменял , не вводите людей в заблуждение .
Дарьюшка555• 24 декабря 2022
Ответ дляПапобус
Ви ж це на форумі писали, і я ще консультувалась в інших людей. При закритті ФОП треба виплатити єдиний податок.
Можливо, вже і відмінили таке?
Дивлячись коли ви цікавились, зараз при закритті виплачувати не потрібно нічого, тому шо коли подаємо ціквілаційну ми ці кошти Вам не нараховуємо!)
Дарьюшка555• 24 декабря 2022
Ответ дляПапобус
Можливо, вже і відмінили таке?
Якщо подати ліквідаційну не вірно і нарахувати собі ці суми то і сплатити доведеться
Дарьюшка555• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Смотря для какой группы!
Дарьюшка555• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Третья группа платит)))
tetnes• 24 декабря 2022

Таракашечка• 24 декабря 2022
Ответ дляДарьюшка555
Смотря для какой группы!
На 3 группе если доход нулевой , то и налог нулевой . 2 группа платит . И 1 тоже . Единственное , если нет возможности платить , можно заплатить позже без штрафов и пени .
Дарьюшка555• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Вторая группа единый налог может не платить)
Таракашечка• 24 декабря 2022
Ответ дляДарьюшка555
Ссылку на НПА дайте .
миссДавеча• 24 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
По желанию. Можете не платить
Дарьюшка555• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Ссылку на НПА дайте .
Первая группа тоже может не платить (по возможности), как и вторая!
Я тут уже миллион раз давала
Таракашечка• 24 декабря 2022
Ответ дляДарьюшка555
Я тут уже миллион раз давала
А , ну понятно . Ссылки не будет . Тогда это просто слова .
tetnes• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
выше ссылка
Таракашечка• 24 декабря 2022
Ответ дляtetnes
выше ссылка https://www.youtube.com/watch?v=wx-PaH4J6H0
Ото видео ? Я ссылку на НПА просила .
Таракашечка• 24 декабря 2022
Ответ дляtetnes
?
Дарьюшка555• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Погуглите и будет и ссылка и разъяснение сразу)

tetnes• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Ото видео ? Я ссылку на НПА просила .
https://dn.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/614799.ht...
iroman• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Ото видео ? Я ссылку на НПА просила .
Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), зокрема, доповнено новим п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

Так, тимчасово, з 01 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану на території України, згідно з абзацом першим п.п. 9.1 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої та другої груп, мають право не сплачувати єдиний податок.

При цьому такими особами декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, не заповнюється за період, в якому відповідно до абзацу першого п.п. 9.1 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ єдиний податок не сплачувався (абзац другий п.п. 9.1 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ).

https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/578190.html
tetnes• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
?
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1068574.html

Крапку у цьому питанні поставила ДПСУ у своєму листі від 07.11.2022 року № 695/2/99-00-24-01-03-02 на запит народного депутата Ярослава Железняка.

ДПСУ зазначила, що тимчасово, з 01 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану на території України, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої та другої груп, мають право не сплачувати єдиний податок.

Як бачимо, вже немає ніякого згадування про залежність сплати податку від продовження здійснення підприємницької діяльності. Також, мова не йде про те, що доведеться сплатити податок за ці періоди пізніше.
tetnes• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
?
А що стосується автоматичного нарахування єдиного податку, то це не повинно турбувати платників, з цим має розбиратися самостійно податкова служба.
tetnes• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Крім того, ДПСУ зобов´язала ДПС у Хмельницькій області видалити свою консультацію, яка суперечить положенням Податкового кодексу. До речі, хмельницькі податківці це вже зробили. На жаль, органи місцевої влади досі не видалили відповідну консультацію на своєму сайті.
Ищу Аленя• 24 декабря 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Разве есв не по желанию?
Это как это??
Губка Боб• 24 декабря 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Разве есв не по желанию?
ЕСВ по желанию, но без уплаты стаж не идёт. По 3 гр. можно не 5%, а 2. Можно заплатить позже, без пени, но заплатить придется
Губка Боб• 24 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Не отменили квартплату за уничтоженное жилье, а вы про налоги.
Что? пишите дружно под победными постами президента. Они ам вообще все ну санитарки объелись. Он это монобольшинство привел к власти и говорил, что ручается ща каждого.
Наверняка• 24 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Вы тоже не пугайте людей.
Для третьей группы, если есть доход, не отменяли. Для 1 и 2 - по желанию, можно не платить.
автор Играю у края • 24 декабря 2022
Ответ дляtetnes
Так, а если на счет деньги бросали, оборот есть, наверное все равно как я декоарацию подам, деятельность то была. Понятно, что она мизерная, но кто ж разбираться там будет
автор Играю у края • 24 декабря 2022
Ответ длямиссДавеча
По желанию. Можете не платить
Это как?