Г@Л@В@ломка• 24 декабря 2022
З прийдешім Різдвом вас!
Хороші мої, з прийдешнім Різдвом! Будьте здорові в мирній Україні!
Новогодняя пальма• 24 декабря 2022
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Нині святкує Різдво весь світ, крім рашки.
І ми тепер теж.
Вы это кто? Украина празднует 7 января
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Вот именно!
Мы веру не меняли. Как было оно 7 января, так и будет.
Может хватит уже тапки чужие мерять?
Давно хватит, но некоторые никак остановиться не могут
Доктор Варвар• 24 декабря 2022
Ответ дляWorld Shop
Афон, Иерусалимская, Грузинская, Сербская, Польская, Украинская и Македонская православные церкви празднуют Рождество 7 января
Чего это вы грузинские земли вкупе с Афоном кацапам подарили?
Православная церковь Чехии и Словакии тоже празднует 7 января.
Г@Л@В@ломка
• 24 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Вот именно!
Может хватит уже тапки чужие мерять?
Десь читала, що до 16 століття святкували всі в один день, потім календарі розійшлись, і ми стали святкувати 7 січня.
Задолбулька• 24 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Это с наступившим)))
ПРИЙДЕ́ШНІЙ, я, є.
1. Який настане в майбутньому.
Тлумачний словник.
1. Який настане в майбутньому.
Тлумачний словник.
Новогодняя пальма• 24 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Вот именно!
Может хватит уже тапки чужие мерять?
Ну всегда же нужно как у кого то. Своего уже ничего не осталось
World Shop• 24 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Нет, сегодня празднуют католики. В Украине как было так и осталось Рождество 7 января.
Удалено администрацией...
Якщо логічно, то як говорять - було тоді то від Різдва Христового, тобто спочатку Різдво, а потім Новий рік. Хоча мені теж складно, день народження 6 січня, і це завжди був святвечір, купа гостей, а зараз трохи незрозуміло що і як.
Купила кутю, спробуємо в цьому році по новому
Г@Л@В@ломка
• 24 декабря 2022
Ответ дляТетяна23
Ну так правильно. Новий рік святкували з 13 на 14 січня. Це тепер святкують 31.
Партизанка• 24 декабря 2022
Ответ дляДоктор Варвар
То вони ж московського патріархату. Ні?
ВундерКИНГ• 24 декабря 2022
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
І ми тепер теж.
Помиляєтеся. Не весь світ. А 7 січня- не тільки рашка.
А завтра дуже е гарне свято- Спиридона Тримифунтського.
І найголовніше- не озлоблюймося та не шукаймо ворогів там, де їх нема)
ОливьЕЖечка• 24 декабря 2022
Ответ дляЛастоноша
Удалено администрацией...
Маргарита и Мастер• 24 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
А кто сегодня празднует Рождество? Католики?
9 чи 10 з 15 православних церков відмічає Різдво 25 грудня.
Так що зі своїми католиками можете заспокоїтися.
Партизанка• 24 декабря 2022
Ответ дляНа морозе
даже в такой теме успели переругаться. ну вы даете
Ви що.. це ж саме актуальне на сьогодні
ОливьЕЖечка• 24 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Дійсно , нехай міняють краще дату нового року , а свята залишать у спокої. Тоді католики 25 а християни 7
Чумачечая Весна• 24 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
З прийдешнім в перекладі на російську-С Наступающим
А не с пришедшим?
Г@Л@В@ломка
• 24 декабря 2022
Ответ дляПартизанка
Ви що.. це ж саме актуальне на сьогодні
Я буду святкувати 7, але є такі, які святкують сьогодні, потрібно поважати вибір кожного.
Дуняша• 24 декабря 2022
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
І ми тепер теж.
Не придумывайте
Ламзак_сдутый• 24 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Удалено администрацией...
Пушистая киска• 24 декабря 2022
У меня Рождество будет так как было раньше и в моем детстве тоже .Когда закончится пост.
Дуняша• 24 декабря 2022
Ответ дляТетяна23
І в мене д.н 6-го січня. Тепер в цей день буде Водохреща,щось незрозуміле
Дуняша• 24 декабря 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Як можна змінити дату нового року?
Партизанка• 24 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Не придумывайте
Православна церква України дозволила святкувати Різдво 25 грудня за умови, якщо парафіяни храму та настоятель висловлять відповідне бажання. Рішення ’Про можливість звершення богослужіння на честь Різдва Христового за Новоюліанським календарем 25 грудня 2022 р.’ ухвалили на засіданні Синоду 18 жовтня, повідомили в ПЦУ.
Так що все реально. Нічого не потрібно видумувати
Бритоножка• 24 декабря 2022
Тем, кто пишет, что 25 празднуют исключительно католики - в наше время столько источников информации доступно, пожалуйста, изучите, такое невежество просто шокирует.
Партизанка• 24 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Як можна змінити дату нового року?
Ну як? 14 січня. Ви не чули?
палка-копалка• 24 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Да. А рождество завтра. И только завтра оно станет ’прийдешнім’
Ні. Ви не праві.