Г@Л@В@ломка• 24 декабря 2022
З прийдешім Різдвом вас!
Хороші мої, з прийдешнім Різдвом! Будьте здорові в мирній Україні!
спальное место• 24 декабря 2022
Дівчата, почитайте у вікіпедії чому ми святкували 7 січня. Все дуже просто: ми перейшли на григоріанський календар але російська церква відмовилась переходити і продовжує святкувати по юліанському, який є менш точним
Оскорбляю всячески• 24 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
Ну почему … у меня друзья из западной они католики у них там вера какая-то даже не вспомню, вот они 25 празднуют .
World Shop• 24 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Та Господь Бог свідок, що нічого поганого не думала, просто привітала тих, хто святкує сьогодні. Чого Ви завелися? Гарно Вам відсвяткувати не важно, сьогодні, чи 7.
Удалено администрацией...
Г@Л@В@ломка
• 24 декабря 2022
Ответ дляWorld Shop
Удалено администрацией...
Фух, ну і славненько)
Море_море_я_скучаю• 24 декабря 2022
Дякую, навзаєм!!!! Скорішої перемоги всім нам, розквіту нашій найкращій країні, хай все у всіх буде добре, хай збуваються мрії!!!!🙏🙏🙏💙💛
спальное место• 24 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Брже, я в шоці
Просто привітала, а вже почуваюсь комуністкою-уголовніком, і тему закрити не можна.
Автор, Вас також з наступаючим святом! Ми також перший раз святкувати будемо 25.12 і сьогодні у нас святвечір!! Миру нашій країні і перемоги Україні 💙💛💫💫💫
World Shop• 24 декабря 2022
Ответ дляOks234
Я надіюсь ви розумієте, що два Різва у нас не буде . Уважно читайте , що я написала - усі хто хочуть голосують , хто не хоче той йде мимо
Удалено администрацией...
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляДетектор лжи
Расстрою Вас, в Украине тоже и 25 декабря выходной у нас в календаре.
Может хватит, у вас 7 - так и отмечайте.
Удалено администрацией...
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
В Рівненській деякі православні храми вже перейшли на 25
Ну там может, я смотрю по Киеву и тут, к счастью, политики на церковь не повлияли
World Shop• 24 декабря 2022
Ответ дляOks234
Удалено администрацией...
Эта_Шикарна)• 24 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У Вас все нормально? Не хочеться хамити в свято, але Ви не праві. Зеленський, у своєму привітанні, нічого не говорив про Западний обряд. І так, Ви єдина вилили купу жовчі-прочистились?
Удалено администрацией...
Ответ дляНа морозе
ну... я вам скажу, что на днях по радио для верующих услышала, как священник (не помню кто, говорил по-украински) сожалел, что церковь не связана с государством и не влияет на политику.
Мабуть той священник Біблію не читав, як йому в політику хочеться.
Задолбулька• 24 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Ось в Києві розклад служб в трапезному храмі Михайлівського Золотоверхого Монастиря. Сьогодні Різдвяне Богослужіння.
World Shop• 24 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
Я християнка не західного обряду і в мене в цьому році 25 грудня Різдво. Мене що вітати не можна?
Поздравляю вас с Рождеством,как христианку - прихожанку той Церкви, священный синод которой утвердил дату Рождества 25 декабря.
Меня лично не благословляли праздновать 25 декабря, пост начался 28 ноября,ждем свой Праздник ,как обычно .
У вас так,у нас по иному.
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
А до этого года когда было? Что изменилось в этом году?
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляЗадолбулька
Ясно, значит для них политика важнее религии
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
Було 7 січня. Вище церковне керівництво прийняло рішення перенести всім на 25 грудня.
Удалено администрацией...