Г@Л@В@ломка• 24 декабря 2022

З прийдешім Різдвом вас!

Хороші мої, з прийдешнім Різдвом! Будьте здорові в мирній Україні!
автор Г@Л@В@ломка • 24 декабря 2022
Ответ дляДуняша
І в мене д.н 6-го січня. Тепер в цей день буде Водохреща,щось незрозуміле
От Водохреща-це треш повний. Саме з 18 на 19 січня, вода змінює напрямок, чим вважається цілющою. У мене вода набрана 19 січня, стоїть вже 3 роки, і ніякого запаху. Як заставити воду змінювати напрямок з 6 на 7?

палка-копалка• 24 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Нет, сегодня празднуют католики. В Украине как было так и осталось Рождество 7 января.
Завтра буде служба в церкві
Дуняша• 24 декабря 2022
Ответ дляПартизанка
Ну як? 14 січня. Ви не чули?
Заканчивается декабрь и наступает новый год
Однозначно• 24 декабря 2022
Дякую, Вас також!
Вперше будемо святкувати завтра. Завжди вважала, що спочатку має бути Різдво, а потім новий рік.
Моя бабуся святкувала 7 січня, але і новий рік не відзначала, лягала спати. Ялинка ставилась 6 січня, Новий рік зустрічала з 13 на 14.
А коли у всіх столи ломляться з 31 на 1, то логічно, то Христос спочатку має народитись, а тоді вести відлік часу від його народження.
Берегу и стерегу• 24 декабря 2022
І вас з прийдешнім Різдвом.
Партизанка• 24 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Вам відомо про існування двох типів календарів? І літочислення?
палка-копалка• 24 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Это с наступившим)))
Ну ви ге знаєте української
Дуняша• 24 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вот и я об этом.
автор Г@Л@В@ломка • 24 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Скажіть це китайцям

палка-копалка• 24 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Да
В каких церквях в Украине сегодня будет служба ночная?
В Луцьку собор
Детектор лжи• 24 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Погуглите, православные тоже отмечают.
Аль_де_Барановна• 24 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Вот именно!
Мы веру не меняли. Как было оно 7 января, так и будет.
Может хватит уже тапки чужие мерять?
Тут как то были темы и девочки умные отлично в е расписали , правильно 24-25 Рождество и это не имеет значение тапкииваши или наши
Дуняша• 24 декабря 2022
Ответ дляПартизанка
Так мы же живём по одному,а не по двум сразу
Дуняша• 24 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Скажіть це китайцям
Китайский это совсем другое
Партизанка• 24 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Ну добре. Ви ,то не всі.
Що вас дивує?
World Shop• 24 декабря 2022
Ответ дляНа морозе
даже в такой теме успели переругаться. ну вы даете
Удалено администрацией...
автор Г@Л@В@ломка • 24 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Китайский это совсем другое
Мої прадід і прабабця святкували Новий рік з13 на 14 січня.
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляпалка-копалка
Завтра буде служба в церкві
В какой? По всем церквям точно не будет, а вот 6 января будет
Радикальная• 24 декабря 2022
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Нині святкує Різдво весь світ, крім рашки.
І ми тепер теж.
Я украинка. Буду отмечать Рождество 7. Не трогайте хоть религию! Сегодня была у протестантов, католиков. Две службы побыла. Поздравила их с праздником. Точка. Это не мой праздник. Я искренне поздравляю всех людей, кто празднует сегодня этот праздник.

Маргарита и Мастер• 24 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Україна по двом одразу живе. Світське життя використовує григоріанський, а церков юліанський. Те що в Україні на календарі 7 січня, то у церквах саме 25 грудня. Тому правильніше це змінити.
Радикальная• 24 декабря 2022
Ответ дляOks234
Хто хоче , щоб Різдво святкували 25 грудня у нашій країні проголосуйте ,будь ласка, в Дії
Так празднуйте на здоровье. Сегодня ж Зеленский сказал что мы празднуем по двум календарям. В чём проблема?
Однозначно• 24 декабря 2022
Ответ дляWorld Shop
Удалено администрацией...
А чому тоді церква, маю на увазі московський патріархат, лізе в справи політичні і державні? Скільки зрадників, навідників, кучу агітаційної літератури за останній місяць знайшли СБУ в їхніх церквах...
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляпалка-копалка
В Луцьку собор
Ну это не удивительно) я не спорю, что где то в Украине празднуется Рождество 25 декабря, но массово и православные празднуют 7 января и политики этого не изменят
Задолбулька• 24 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Тільки повечеряли, православні.
ОливьЕЖечка• 24 декабря 2022
Ответ дляПартизанка
Ну як? 14 січня. Ви не чули?
Вам не встигла відповісти ви мене попередили)
Бритоножка• 24 декабря 2022
Ответ дляЗадолбулька
Тільки повечеряли, православні.
Яка краса! Зі Святом вас!
автор Г@Л@В@ломка • 24 декабря 2022
Ответ дляWorld Shop
Удалено администрацией...
У Вас все нормально? Не хочеться хамити в свято, але Ви не праві. Зеленський, у своєму привітанні, нічого не говорив про Западний обряд. І так, Ви єдина вилили купу жовчі-прочистились?
Партизанка• 24 декабря 2022
Ответ дляЗадолбулька
Тільки повечеряли, православні.

Краса!!!!
World Shop• 24 декабря 2022
Ответ дляПушистая киска
У меня Рождество будет так как было раньше и в моем детстве тоже .Когда закончится пост.
Удалено администрацией...
Ух_ты_какая_я• 24 декабря 2022
Ответ дляДетектор лжи
Погуглите, православные тоже отмечают.
Но не в Украине