Лорка-хлорка• 25 декабря 2022
Ви наважилися на 3 дитину?
Ще минулого року була налаштована на планування , але зараз життя кардинально змінилося - нові умови , нова робота, і хочеться , і колеться. Мені 36, один яєчник, тому не факт , що вийде через кілька років
Результат:
вже голосів:
128 (37.43%)
Результат
84 (24.56%)
Наважилися
80 (23.39%)
Інший варіант
50 (14.62%)
Відклали планування
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляМеряю линейкой
😂😂😂😂😂
А здесь я не согласна полностью
Це вже ваші проблеми , питання до тих, хто наважився чи планує 3 дитину
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Так вы бы может на местном форуме - по месту жительства поинтересовались?
Меряю линейкой• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Слава богу да.
С этим повезло только вашим детям.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
За місцем проживання люди не змінювали все в один момент через війну
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви вчасно виїхали, це означає, що до війни. Тобто досить тут бідкатися. Все безкоштовно, повертатись не плануєте. То і питайте нових співвітчизників як там з трьома дітьми
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Ні,виїхали в перші дні війни,до того закінчували будівництво будинку і планували ще одну дитину. Саме війна змінила все
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ми зараз в іншій країні, в орендованій квартирі, з роботою ситуація лише почала налагоджуватися , вагітність змінить все
Свого житла немає, стабільності з роботою немає, проблеми зі здоров´ям... саме на часі народжувати третю дитину
.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
.
В тому і питання, що коли настане стабільність , не факт, що я зможу її народити
Меряю линейкой• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
.
Ну как бы именно так и есть.
Самое время!
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
24 оголосили мобілізацію і закрили кордон чоловікам.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Але можна було виїхати за символічну суму на кордоні
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ахаха, за взятку выехал и рассказываете, что нет проблем с пересечением границы??? Хоть бы не позорились, противно читать
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Вы не «вчасно выехали», а за взятку его вывезли, называйте вещи своими именами
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Не було проблем в перші дні
, це зараз дорожче
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Це якось впливає на планування дитини?
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Не було проблем в перші дні
, це зараз дорожче
Вам не стыдно писать такое на украинском форуме?
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Осєменітель це у вас, а мій чоловік за кордоном
Ага, на зйомній хаті і незрозуміло що з роботою. А як ваші двоє дітей відносяться до того, що ви хочете третю? Вони мабуть всім на світі забезпечені, увагою, лікуванням, вихованням, правильним харчуванням, одягом, освітою, хоббі, настільки що і на третього вистачить?
Соседушка• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Для задоволення материнських інстинктів, ми завжди 3 хотіли
Тобто ви, вибачте, настільки підвладні тваринним інстинктам, що тільки 3 задовільнять? 1, 2 ніяк?
Завжди здавалося, що тим людина і відрізняється від тварин, що може приборкати себе, не йти за покликом природи
Але мабуть таки ні...
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Абсолютно ні,чоловік не військовий , хто хотів , той виїхав
Меряю линейкой• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Сейчас наклепают третьего и всембудет у них отлично
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Вы прямо пишете о нарушении закона. В новой стране тоже нарушаете так же? Только рожать и научились?
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
Діти забезпечені всім, це більше мій внутрішній дискомфорт , що раніше житло було власне , а тепер орендоване
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСоседушка
Але мабуть таки ні...
А 1-2 це які інстинкти?
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Так двоє вже у вас є. Піклуйтесь про них. Це той самий випадок, коли важлива якість, а не кількість.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Заборона виїзду не законна , за весь час її так і не узаконили , тому ми нічого не порушували
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
Я і піклуюся
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляМеряю линейкой
Вопрос в том, чему такие люди без какой-то элементарной порядочности, понимания, что вообще можно делать и говорить, а что нет, могут научить своих детей…
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ага, а казали що не осеменітель. Хоч не в дитячому боксі вивозили бусічку?
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ой, а что ж деньги платили, а не в суд пошли? Дача взятки должностному лицу тоже законна?