Лорка-хлорка• 25 декабря 2022
Ви наважилися на 3 дитину?
Ще минулого року була налаштована на планування , але зараз життя кардинально змінилося - нові умови , нова робота, і хочеться , і колеться. Мені 36, один яєчник, тому не факт , що вийде через кілька років
Результат:
вже голосів:
128 (37.43%)
Результат
84 (24.56%)
Наважилися
80 (23.39%)
Інший варіант
50 (14.62%)
Відклали планування
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Вопрос в том, чему такие люди без какой-то элементарной порядочности, понимания, что вообще можно делать и говорить, а что нет, могут научить своих детей…
В чому непорядність?
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Це якось впливає на планування дитини?
Впливає, таке безхребетне ссикло нормальных дітей не виховає.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
Ага, а казали що не осеменітель. Хоч не в дитячому боксі вивозили бусічку?
Осєменітель - це той, хто забив на свою сім´ю , в нас тато займається дітьми
Я супер-пупер• 25 декабря 2022
Вирішили зупинитися на 2, хоча якщо отримаю такий дар, то народжу. 39 років майже.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Ой, а что ж деньги платили, а не в суд пошли? Дача взятки должностному лицу тоже законна?
В Україні суди і закони не працюють , не бачу сенсу тратити на це роки
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
Описуєте себе?
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну да, проще третьего ребенка родить, чтоб не было претензий
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Яких претензій?
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
В чому непорядність?
В даванні хабарів як мінімум
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
В даванні хабарів як мінімум
Якщо закони не працюють ,то це єдиний вихід
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
То хай займається двома, навіщо йому ще третій?
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
Для того, для чого і 2 попередніх, в нього є бажання займатися ще одним
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
В якій ви країні? Звідки виїхали?
У Франції , виїхали з Івано-Франківська
Кашка-маняшка• 25 декабря 2022
В моєї подруги один єдиний син,йому вже 25 .Свого часу вона засуджувала мене,що я народила трьох.А коли я ій казала-народи ще дитинку,тим більше вийшла заміж вдруге,вона і слухати не хотіла.Зараз дуже шкодує про це і каже-чому мене ніхто не вмовив??Особливо важко ще й тому,що син воює,а вона нічим не може себе навіть відволікти,всі думки про сина.
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
А что ж жили, дома строили, детей рожали в этой стране? Валили бы сразу, как муженька вам под стать встретили
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Описуєте себе?
Ваші відповіді прям виблискують інтелектом.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Бо не було війни і була надія, що щось зміниться
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
А по темі?
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
А по темі?
А по теме, таким непорядочным людям воспитывать детей противопоказано, вам нечему их научить, кроме лжи, взяточничества и сцыкливости
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Діти виховуються вільними і потурати військовій диктатурі не будуть
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Які закони не працюють? Під час воєнного стану в закони можуть бути внесені корективи. А ви порушили закон, давши хабар і при цьому стверджуєте, що ви порядна. Нічого не тисне?
Я супер-пупер• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
У Франції , виїхали з Івано-Франківська
Народжуйте, якщо маєте бажання, любов. Не слухайте нікого. Все мине, а діти залишаться. Я народила перед війною. Зараз не знаю чи зважилася би вже.
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Успокаивайте свою совесть на рашистском каком-нибудь форуме.
БезВзяток• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
У Франції , виїхали з Івано-Франківська
А що трапилось із вашим власним житлом?
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
Заборона виїзду до цього часу не узаконена , указ -це не закон і суперечить Конституції, у нас навіть війна не оголошена.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Моя совість абсолютно чиста в питання взагалі в іншому
Сама не знаю• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Крыса