Не стесняюсь• 25 декабря 2022
Нашла гей порно в телефоні сина 14 років
Мала вчора день народження …
І от старший син привітав так привітав(((
В нього є старий телефон, він ним вже пару місяців не користується, і так як ми зараз за кордоном то там стоїть моя укр сімка, (поставила бо до Привату не могла зайти, треьа було звінок).
Ну короче взяла той телефон, думаю поставлю коло себе може хто на укр номер звонитиме, щоб привітати з Днем народження.
Відкрила подивитись чи не прийшло якесь повідомлення,
Зайшла на відео і там куча гей порно😳😳😳😳
Я в шоці і розпачі, як це сталось, він наче ж дівчатами цікавився… блін тільки от недавно в темі як автор застала сина за мастурбацією писала що «це нормально», і тут таке.
Для мене це ненормально, я не хочу щоб син став геєм, якось можна цьому завадити?
Він гарно малює, хотів поступати в художній коледж після 9 класу а тепер вирішили з чоловіком, хай далі вчиться і ще буде вдома, може на спорт якийсь його записати? Що робити?
Я розумію що сам просмотр це ще не значить що він саме отой є, але ж там з усіх роліків штук 50, було тількі одне з жінкою…тобто його точно це приваблює і збуджує. 😞😞
Вибачте що в свято і про таке. Зараз буду півдня занята (це щоб не казали троль), бо я реальна людина. Потім відповім всим, заспокойте будь ласка.
АяВсёЗнаю• 25 декабря 2022
Ответ дляTeacher Dary
Автор, честно я вас понимаю как маму. Очень понимаю. Можете поговорить с ним монолог сделать не нужно от него ничего добиваться в ответ просто сказать что гейство это нехорошо и тд. А вообще мне тоже нравится гейпорно) иногда смотрю. В крайнем случае будет он в лгбт прайде
Гомосексуальность - это не нехорошо. Да, в нашем обществе это не всеми воспринимается. Пока. Ребёнка надо принимать таким какой он есть - он не делает ничего плохого - он не преступник. Да, он не соответствует ожиданием мамы. Но это точно не самое страшное в жизни. И да, ребёнка надо поддерживать и чтоб он знал что родители на его стороне в любом случае, они его опора и им модно довериться. Ему итак сейчас тяжело придется в обществе, пусть еще и родители добавят, да? Ну, это мы говорим о том случае, если он и правда гей, а не простое любопытство.
АяВсёЗнаю• 25 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Я це все знаю, але для нас з чоловіком це не норма, і ми будемо принаймні намагатись щось з тим робити.
Що саме? Знімете йому повію? Будете лікувати струмом? Здасте в монастир? Оце ваше - віддати в спорт - як допоможе?
Бутербродница• 25 декабря 2022
Якби мені було складно прийняти те, що дитина має відмінну від моєї орієнтацію, то я б пішла в терапію.
Бо діти не наша власність, ’я не хочу щоб мій син’ - це установка, яку потрібно пропрацьовувати у себе, а не у дитини.
Инфотуфелька• 25 декабря 2022
Это вы в папке с видео искали, поздравил ли вас кто-то на ДР? Ну что за бред))))
А по теме, вы можете кричать, мастерить и беситься, но ене поменяете то, что заложено сыну природой. Хотя я не считаю, что просмотр гей порно равно гомосексуализму у мужчины
Я смотрю лесби порно, оно меня возбуждает. Но я не лесбиянка)
Инфотуфелька• 25 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Если хотите потерять сына, вперёд и с песней
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Я дівчинка і більша частина порно, що я дивилась/дивлюсь з лесбійками.
При цьому в житті до дівчат не тягнуло ніколи, заміжня, з чоловіком разом 7 років і проблем з інтимним життям немає.
От просто в форматі відео більше збуджує таке. Так сталося
Можливо в вашого сина щось схоже
Дякую! Хай так і буде! Зі святом вас!
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ дляКинДза
Юра, с праздником вас!
Вам нема чого робити? Я не Юра, до чого вже цього юру тулити де треба і не треба.
КинДза• 25 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
дорогенька, на мою скромну думку - то не ваше діло, що там збуджує вашого сина, а що ні. це його особиста справа. і те чого ви там хочете чи не хочете також другорядне. так що займайтесь своїми справами і не пхайте носа куди не просять.
Якщо б це був ваш син то може б вам так було нормально, а я буду пхати носа і робити все щоб дитина була нормальною
все по ГОСТу!• 25 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
ну якщо ви свого сина через орієнтацію рахуєте ненормальним..то проблема у вас, а не в ньому. от якби ви там знайшли селфі сина на фоні трупів, ото інша справа
хоча, підозрюю що геї для вас набагато страшніші за вбивць
Баба_Воля• 25 декабря 2022
Авторе,Ви хоч подумайте добряче!Краще лишайте в художці,там багато дівчат в колективах. А віддасте на спорт,на який? Де чоловічі колективи,футбол,зіткнення разпашвлих тіл, оголеність в роздягалках,душові,мужні спортивні тренери і тд???Якщо в дитини є нахил до гейства,то надивиться хлопчик вживу і тд,який дитині буде матеріал для фантазій? Хоч мозком подумайте.Ви собі надумали якийсь анекдотичний образ жіночного пратівного гейчика і художка у всьому винувата. Геї восновному це мужні чоловіки,без пір´я на голові і попі і лосін. Геї дуже люблять дивитись або брати участь в спорті,боротьбі і тд...розумієте?
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Для мене що одне що друге однаково погано.
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ дляЧебурастик
То, что у вас выкликает, это не значит,что и у других так же. Смотрят ради интереса. А вы уже истерику сочинили.
Потом, если вы сами смотрите порно, расскажите, почему взрослый уже парень не должен этого делать, если он прекрасно знает,что вы это делаете?
Він може дивитись звичайно, я не казала ніде що він не може дивитись, але сама ця тематика мене засмутила.
По друге, я не думаю зо він знає що я дивлюсь, ніхто того при ньому не дивиться.
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ дляБаба_Воля
Добре, Піде в художній коледж так як він не хотіли залишитися в нашому місті, ми також маємо. А він хотів їхати до Львову чи до Харкова.
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ дляИнфотуфелька
Ні, в відео зайшла з іншої причини бо в мене буде інтервью і просили якісь фото і відео з перших днів війни, наше місто було в оточенні, і йшли важкі бої поряд, і я багато чого вжн повидаляла тож шукала чи в нього щось збереглось.
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ дляБаба_Воля
Боже що попало вийшло, він хотів поїхати в інше місто, але тепер буде вчитись в нашому місті, щоб був під наглядом.
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ дляДа Щас же
Вы уже тогда к сыну в телефон лазили?
Тоді він мав 13 років, і так, ми відповідаємо за нього і так як в той рік в нашому місті був випадок самогубства хлопчика 12 років через того синього кита, то звичайно що треьа бачити хто що пише дитині.
Чебурастик• 25 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Та то понятно, но увы думаете, в истории ничего не светится? Все они знают, все видят прекрасно.
Не стесняюсь
• 25 декабря 2022
Ответ дляЧебурастик
В якій історії 🤦♀️ Я дивлюсь в своєму телефоні.
Не стесняюсь
• 26 декабря 2022
Ответ дляБаба_Воля
Хоча, знаєте, на моєму уявленні геї то тільки актори, стилісти, шоубіз, музиканти, співаки, композитори.. коротше кажучи важко мені уявити якось боксера брутального або борця геєм, і якось не чула за геїв спортсменів. Хіба що фігурист отой француз що в парі з Пападакіс катається
Да Щас же• 26 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Ну, тролль же
Да Щас же• 26 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Искали фото в папке видео?
Не стесняюсь
• 26 декабря 2022
Ответ дляДа Щас же
Искали фото в папке видео?
В телефоні все разом, фото і відео
Да Щас же• 26 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
В телефоні все разом, фото і відео
Загруженное видео не может быть в одной папке с фото, сделанными на телефон
Не стесняюсь
• 26 декабря 2022
Ответ дляДа Щас же
Може у вас не може а в мене все разом