Накладная• 25 декабря 2022

Почему пишут "нет денег на лазерную коррекцию зрения"?

Цена вопроса 1000 $

Можно откладывать хоть по-немного.
Можно кредит взять.
Неужели есть люди, которые за 2-3-5 лет не могут насобирать эту сумму?
Брюнетка в Мармеладе• 25 декабря 2022
Ответ дляЧаюри
І я так само. От коли офтальмологи знімуть окуляри і пороблять собі корекцію, тоді ще можна подумати.
Я вам можу навіть ФІО таких офтальмологів написати. То ви побіжите робити?
Дедуськина бабуська• 25 декабря 2022
Ответ дляНакладная
У людей нет покупок дороже 1000 $
За всю жизнь ни разу не купили ни стиралку, ни холодильник , ни телефон?
А знаете,что у нас половина страны получает минималку? Что с неё можно накопить?!
ИзЮмрудная• 25 декабря 2022
Ответ дляНакладная
Нет, я почитала тему «О Боже как дорого!»

Это же такое, что можно выделить деньги.
Это ж не губы колоть и не ботокс.
Их можно выделить когда есть из чего. Люди без квартир и работ поставились, цены дикие, а вы какой-то бред пишете. Прямо напрашиваетесь, чтоб жизнь показала «как это нельзя выделить 1000$»
Не умею мерить• 25 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Я так и писала, это по мед показаниям или только ваше желание. Ссылка на финском? Уровень жизни у них высокий, поэтому им может и оплачивает страховка. Я имею близорукость -3,5, операцию делать не буду, линзы устраивают.
При -3,5 я би теж не робила
Не на фінському
Брюнетка в Мармеладе• 25 декабря 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Я тоже боюсь. Но мой брат уже сделал и счастлив и его дочка( моя племяшка) тоже недавно сделала и балдеет. Так, что мы с дочкой уже на низком старте, но ещё боимся:)
Не бійтеся. У мене вже 12 років пройшло. Це реально щастя треба було влізти в кредит і зробити раніше. Я досі ловлю себе на думці: це так чудово, просинаєшся, розплющуєш очі - і одразу бачиш світ навколо а які зорі на небі ясні!
Радикальная• 25 декабря 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Я можу зробити, але не хочу. Боюсь чомусь я втручань в мої очі. Краще з лінзами.
Я теж боюся і ще мене офтальмолог відмовила)) сказала краще носи окуляри.
Радикальная• 25 декабря 2022
Ответ дляЧаюри
Мені моя лікар сказала що краще не треба , бо часто зір після операції відновлюється але через деякий час стає набагато гірший ніж був до корекції, і тоді вже тяжко допомогти. Хоча багато знайомих зробили і задоволені , хто знає що там буде в перспективі
Брызжу ядом• 25 декабря 2022
Ответ длярукиЖимолости
У меня правый был -5,0, левый -6,0 , после 40 начало откатываться назад, ношу очки с меньшими диоптриями, никаких доп очков не требуется, так что это всё индивидуально.
Для автора - делать коррекцию не собираюсь, хотя по сумме могу хоть завтра. Не хочу и всё
У вас покрашився зір? На скільки?
У моєї мами не покращився, але інших окулярів не треба. Пррсто читати стаоа без окулярів.
Брюнетка в Мармеладе• 25 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Всі офтальмологи з оттакеними очками)) не спішать робити собі нічого...
Не всі, де ви таких бачите? У державній поліклініці з мизерною зарплатнею - можливо, в них навіть на лінзи грошей немає
Муркамурковна• 25 декабря 2022
Ответ дляПосле 18
Що да?)) Небезпечно чи неефективно?
і небезпечно і неєфективно))
Самоучка• 25 декабря 2022
Ответ дляНе умею мерить
Спеціально для вас, з перекладом

Hvornår kan man få laseroperation gratis?

Du har en synsfejl på mere end +6 eller -6 på begge øjne.
Du har en bygningsfejl på mere end +3 eller -3 på begge øjne.
Der er en forskel i styrke på dine øjne på mere end +3 eller -3.

Коли можна зробити лазерну операцію безкоштовно?
У вас є дефект зору більше +6 або -6 обох очей. У вас астигматизм більше +3 або -3 обох очей. Різниця в силі ваших очей перевищує +3 або -3.
При такій різниці і при такому астигматизму це по мед показанням.
Брюнетка в Мармеладе• 25 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
вот это вы странная, мне офтальмолог в Айлазе тоже сказал о корреции, что сделать можете, но 100% зрение это вам не вернет. Смысл тогда ее делать, если все равно в очках ходить. Или вы думаете коррекция зрения это для всех панацея?
Так, в мене теж так було. Було мінус 6-5, без очків не бачила, причому одне око взагалі не корректувалося. Після операції стало 0,9 на тому оці, що погано бачив, я зняла окуляри і радію, вже другий десяток пішов. Снайпером мені не бути, але бачу чудово і без додаткових аксесуарів!
Не умею мерить• 25 декабря 2022
Ответ дляСамоучка
А навіщо то робити, коли -2
Логічно
Да і взагалі, сама операція не родимку прибрати
Сумніваюсь, що хтось піде на таке при мінімальних порушеннях ( в адекваті )
Не умею мерить• 25 декабря 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вау !
Вітаю
Чудові результати
Брюнетка в Мармеладе• 25 декабря 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Автор явно від фонаря пише. Бо інакше розуміла б, що ´лазерна корекція´ є поняття дуже загальне і прорахувати суму на онлайн калькуляторі - це смішно.

Моєму чоловікові корекція на два ока обійдеться мінімум 2000€. Він має сумніви не через фінансовий момент, та й в окулярах йому гарно)

Інша моя знайома не робить корекцію, бо відсоток успішності при її діагнозі дуже малий.
Тут так, не всім можна робити.
Бамбарбия! Кергуду.• 25 декабря 2022
Ответ дляНе умею мерить
А навіщо то робити, коли -2
Логічно
Ну -4 с астигматизмом это уже некомфортно без очков и под страховку вашу не попадает
Заместитель Анонима• 25 декабря 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Та ми тільки екофлоу накупили))
’компания ecoflow расширила представительство в России в этом месяце’
Поддерживаете агрессора?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 25 декабря 2022
А навіщо? Мене влаштовують лінзи і окуляри. Робіть самі
Мстящий за Зайца• 25 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Поддерживаете агрессора?
Ви просто не в курсі однієї дурної теми тут
Брюнетка в Мармеладе• 25 декабря 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
+ не роблять і не рекомендують !
Тим паче дітям …
Чула такий вислів - що палити роговицю це не лікування !
Правильно вам все сказали, це не лікування, це корекція. Окуліста операції і роблять і рекомендують. Не всім, звісно.
Самоучка• 25 декабря 2022
Ответ дляНе умею мерить
А навіщо то робити, коли -2
Логічно
До мінус 2,5 йдуть дуже багато. Найлегше і розрахувати, і з гарантією що в один етап.
Майская киска• 25 декабря 2022
Ответ дляРадикальная
Тем, кто боится лазерной коррекции - мне в 1994г вообще делали насечки алмазным скальпелем по методу Федорова для восстановления зрения. И я не боялась. Исаравили с минус 8,5 до минус 1,25. Сколько лет прошло, а результат держится. Это такое счастье снять очки
Спрошу_ка_я_у_мужа• 25 декабря 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
А вас не дивує чому при безкоштовній медицині людина має платити 1 тис.у.о.?
Адресуйте питання в МОЗ - чому такі операції не роблять безкоштовно.
Принаймі зиск буде.
Чому це має бути безкоштовно? Рецепт на окуляри вам безкоштовно випишуть, так, а лазерна операція- за свої.
Куда ж без меня• 25 декабря 2022
Ответ дляСмешнюча
За 30тыс делали дочке в августе. Оформляли в ОЧ на 5 месяцев.
сори, что такое ОЧ? я правильно поняла, рассрочка на 5 мес? от банка или от клиники?
Грибной_Дождик• 25 декабря 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А чому в країні, де безкоштовне медичне обслуговування гарантується Конституцією, мають бути платні операції? Я розумію, збільшити груди чи дупу на платній основі. Але зір?
Смешнюча• 25 декабря 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Оплата частями
Брюнетка в Мармеладе• 25 декабря 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Мне тоже настойчиво не рекомендовали. Причем, даже врач в клинике, которая эти коррекции делает. Не говоря уже про врача, которая мое зрение 20 лет наблюдала.
Любая операция имеет свои противопоказания
Так, я з цим також згодна. В мене теж проблеми з сітчаткою. І теж така прийшла, гроші готова платити, а мені: ні, почекайте, вам можливо не можна..... Мені ще й перейматися прийшлось, щоб операцію дозволили....
Не умею мерить• 25 декабря 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тоді, як так некомфортно,пишіть заяву на комуну, що -4 для вас критично
Комуна компенсує -80 процентів рахунку, що виставить клініка
Це дуже немало
Завжди є варіанти
Ще є асоціація АУД, допомоги українцям
Заяву туди
Все вирішується при бажанні
Спрошу_ка_я_у_мужа• 25 декабря 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Ви читати вмієте? Це не ургентна операція, це опція, носіть окуляри, це дешево і коригує так само на 100%.
Грибной_Дождик• 25 декабря 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А у вас як з розумінням визначення ’безкоштовна медицина’? З якого переляку ’безкоштовна’ трансформувалася в ’ургентну’?!