Петя-петушок• 25 декабря 2022
А ви вже трусили ялинку в монобанку?
Скільки натрусили?)
Потрындельница• 25 декабря 2022
У мене помилка ’щось пішло не так’ і ні туди ні сюди. Оновила додаток, можливо не варто було.
Мамаша в бигудях• 25 декабря 2022
Теж довго не виходило, бо свайпала вправи як вказано, виявилося, потрібно двічі вліво, навпаки. Один раз вліво це нагороди із котом, а двічі ялинка з´являється, на неї натискаємо в трусимо телефон, аж, 1 копійка натрушено, і це воно того варте?
миссАрфография• 25 декабря 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Подольше потрусите