Первоклашка Я• 25 декабря 2022
расскажите о питании в вашей семье
готовка задолбала, нас четверо, пока всех накормишь, день прошел.
Чемодан-Вокзал-Майами• 25 декабря 2022
Готуємо лише прості швидкі страви , ніхто не заморочується
Первоклашка Я
• 25 декабря 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
расскажите какие
Первоклашка Я
• 25 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
Не состоим в обществе пищевиков.
а что едите?
АфродитаПетровна• 25 декабря 2022
Муж не ест мяса, только рыбу и молочку.
Я не ем ничего вредного по здоровью, мясо ем.
Очень простая еда - гарнир + белковое что-то, салаты из зелени, квашеная капуста, много бобовых, рыбы. Изредка шарлотку пеку и часто зефир.
Редко борщ, часто овощные супчики (брокколи, цв капуста, перец, картофель, рис или чечевица. Супы пюре редко).
Фруктов много, хотя это сейчас накладно
Как-то так
Фруктов много, хотя это сейчас накладно
Как-то так
Откушу что там торчит• 25 декабря 2022
Нас 4чел. На сейчас в холодильнике борщ, гречка, буженина запеченная..сосиски..тушеная капуста есть. Из готового квашеная капуста ( своя) и марин.помидоры. На утро сырники. Готовлю на 3-4 дня. Кому не нравится- готовит сам.
Перед этим были отбивные. Рис с овощами и суп с фрикадельками. На утро налисники или творог просто.
Опять же. Кого- то не устраивпет? Плита не на замке. Я приаетствую люьую инициативу. Ежедневно не готовлю.
Дуняша• 25 декабря 2022
Раз в месяц забиваем морозилку самодельными полуфабрикатами. С тем чтобы разогреть или поставить тушиться / вариться то, что нравится, справляется и 7 летний ребенок.
Суп / борщ варю на 3 дня, гарниры тоже несколько видов и тоже на несколько дней. Остальное все самостоятельно кому и когда удобно
Партизанка• 25 декабря 2022
Борщи, супы, солянки.
Каши - гречка, пшонка, рис, макаронки тоже присутствуют.
Из мсного - курица, говядина, свинина, индейка - тушим, жарим, запекаем.
Салаты по сезону. Колбас и копченостей мало. Молочка есть, творог. Выпечка по праздникам и по желанию. Фрукты есть по сезону. Не ограничиваем. Рыба по желанию.
То, что задалбывает готовка и тормозки на работу, это не то слово!
На крайняк если совсем влом можно шаурму или КФС крыльца или роллы.
Надежда наш компас• 25 декабря 2022
Готуємо один раз - на вечерю. Це м‘ясо з овочами, плов, квасоля, риба. На сніданок - те ж саме або хто не хоче, варить яйця. В обід їмо на роботі чи в кафе.
Чемодан-Вокзал-Майами• 25 декабря 2022
Ответ дляПервоклашка Я
расскажите какие
Гарнір в мультиварці - рис, гречка, булгур, макарони з різними соусами, м´ясо, риба на грилі , свіжий салат
АлывердЫ• 25 декабря 2022
Нас четверо. Всі їдять те, що наготую я або чоловік ( обидва працюємо, готуємо звечора). Не скажу, що не стою певний час у плити, але мене це не нарягає. З вечора замаринувала кусок м´яса, зранку запекла. Кашу, макарони, чи картоплю зробити не проблема взагалі. Люблю в мультіварці потушити кусочками м,´ясо з морквою, цибулькою. Теж не напрягає це довгим стоянням на кухні. Чоловік по грилю виступає. Часто маринує м´ясо, рибу ,овочі, гриби і запікає. У нас на їжу багато часу не витрачається. Звісно є перекусів багато в холодильнику і у вазах. Сири різні, ковбаса, творог, йогурти, мюслі, фрукти різноманітні. Хто не наївся гречки з котлетою, той доїдає чим хоче із перекусів)))
Для мене головне це перші страви. Суп, борщ, харчо, солянка. Це в мене завжди. Діти люблять перші страви і чоловік. Ось реально , діти виїли по мисці борщу і не сіпають потім печенько, цукерку, йогурт. Мене це влаштовує.
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Я з дочкою, перебірливі. Син і чоловік менше. Тому готувати треба або що всі їдять, або кілька страв. Так і живемо
ЯниЯ• 25 декабря 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Муж не ест мяса, только рыбу и молочку.
Фруктов много, хотя это сейчас накладно
Как-то так
Фруктов много, хотя это сейчас накладно
Как-то так
Скажите, пожалуйста, как делаете зефир?
АфродитаПетровна• 25 декабря 2022
Ответ дляЯниЯ
Скажите, пожалуйста, как делаете зефир?
По этому рецепту начинала
Сейчас уже делаю на альбумине вместо белка. Если надо, тоже скину рецепт
Лика-прилипка• 25 декабря 2022
В нас всі їдять однакове (за виключенням того що я м’ясо не їм).
Готую дуже прості страви:
- каші
- м’ясо тушковане/запечене (свинина, яловичина, курка, кролик, качка) або риба запечена
- багато свіжих овочей/фруктів
Це зазвичай обіди/вечері
На сніданок - каші молочні + фрукти, бутерброди + овочі, сирники, млинці і тп.
Нічого складного і такого щоб займало багато часу. Готую не більше ніж на два рази поїсти, різноманіття додають овочі/фрукти.
Їжа орієнтована більше під дитину, але їмо всі.
Готую дуже прості страви:
- каші
- багато свіжих овочей/фруктів
Це зазвичай обіди/вечері
ЛюбимаЯНЬ• 25 декабря 2022
Я зварила вчора борщ,обідали і вчора і сьогоні,ще й завтра нагрію собі.Ось син наварив вермашель з моцареллою,а донька відбивні зробила,повечеряємо.Я на тому все,а вони хай як хочуть.