Куда ж без меня• 25 декабря 2022

Кто делал тест на ДНК? где делали, кто ваши предки?

Аристократка-тунеядка• 25 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
географічно німці і в казахстані проживали. все це є правда, і такі дослідження є. і зв´язок родичів по днк простежують, так.

але саме оця процентовка етнічних груп не є правдою. вона ще й буде відрізнятись на різних сайтах, бо вони по-різнму рахують, бо нема ще технології, яка тут покаже правду. воно позує вам найбільшу вірогідість, але з великою похибкою.
Я знаю, что моих депортировали в Сибирь с юга Украины. А родственники в Америке, это те немцы, которые успели уехать, до и после революции.

boringmovie• 25 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
то ж ви знаєте, тобто маєте допоміжну інформацію і можете отримати підтвердження своєї сімейної історії.

а в мене була надія на ці тести, бо у мене є дві випавші ланки із сімейного дерева. і здається, шо вони так і залишаться невідомими, а дуже хотілось би знати національності, а по факту я тільки місце взнаю.
Аристократка-тунеядка• 25 декабря 2022
Ответ дляboringmovie

Вам может показать родственников по этой линии.
boringmovie• 25 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
европейських, яких я і так знаю, воно точно покаже, а оці 2 ’пробєла’, вони із середньої азії, то дуже сумніваюсь.. але для легенди тест планую пройти
автор Куда ж без меня • 25 декабря 2022
Ответ дляboringmovie

ну пускай
мне еще по здоровью интересен прогноз