Герцогиня• 25 декабря 2022

Хтось дізнався причину своїх частих простуд?

Що з імунітетом? За 1,5 місяці вже 3 раз підхвачую якусь простуду від дитини. Не зловживаю алкоголем, не курю, зарядка зранку. Є хронічний тонзиліт.
Кундалини• 25 декабря 2022
Так, дізналась у імунолога - харчування.
Мира всем• 25 декабря 2022
А как лечите простуду все эти 3 раза?
Кишмишная Мая• 25 декабря 2022
Тонзіліт і є причина. Сдавали бакпосів? Мабуть ще золотитий стафілокок є.
Кишмишная Мая• 25 декабря 2022
Ответ дляКундалини
що саме?
Кундалини• 25 декабря 2022
Ответ дляКишмишная Мая
що саме?
Вуглеводи і молочка.
Кишмишная Мая• 25 декабря 2022
Ответ дляКундалини
Вуглеводи і молочка.
ну кисломолочне можна?
Кундалини• 25 декабря 2022
Ответ дляКишмишная Мая
ну кисломолочне можна?
Ні, всі молочні продукти, включно кисломолочні, провокують запалення.
Dianichka• 25 декабря 2022
Стафилокок та стрептокок
автор Герцогиня • 25 декабря 2022
Ответ дляМира всем
А как лечите простуду все эти 3 раза?
Перший раз був важкий - амоксіцилін, мовіназа, проспан, промивання носа. На легенях як плями від Ковіду були. Це лікар назначав лікування. Після лікування все було Ок. Інші 2 рази горло і нежить стандартно - промивання, полоскання, лісобакт.
Кишмишная Мая• 25 декабря 2022
Ответ дляКундалини
дякую!
автор Герцогиня • 25 декабря 2022
Ответ дляКишмишная Мая
У чоловіка так само хворе горло, з дитиною контактує як і я. Але він жодного разу не хворів, а я щоразу.
автор Герцогиня • 25 декабря 2022
Ответ дляКундалини
Це як? Ви все життя часто хворіли від споживання молочних продуктів? Хворіли саме простудними захворюваннями?
boringmovie• 25 декабря 2022
раніше кожну зиму хворіла. а як почала довго гуляти в холодну пору року, то і перестала хворіти.
Кундалини• 25 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
Все життя була дуже хворобливою, останні 10 років взагалі був жах. Псіханула і пішла до імунолога. Тьфу тьфу вже більше двох років не знаю, що таке орз та застуди. Не закликаю нікого, розказую як у мене було.
автор Герцогиня • 25 декабря 2022
Ответ дляКундалини
Ясно. Дякую, що поділилися. Цікаво.
Роза завяла• 25 декабря 2022
Ответ дляКундалини
Ви лікувалися? В чому була причина. Імунолог не скрізь є.
ПешитеБесАшипок• 25 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
Ясно. Дякую, що поділилися. Цікаво.
может ВЭБ проснулся?
Там_все_размывчато• 25 декабря 2022
В мене тонзіліт пройшов, коли перестала їсти молоко кип´ячене чи в кашах, чи в каві, чи в какао...
Цього року купила віт с1000+ цинк на айхербі, поки тримаюсь
автор Герцогиня • 25 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
может ВЭБ проснулся?
Що таке ВЕБ?
автор Герцогиня • 25 декабря 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Майже не вживаю молочне. Молоко лише в лате і то не часто.
ПешитеБесАшипок• 25 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
Що таке ВЕБ?
вирус эпштейна-барр