Тримаю свічку• 25 декабря 2022
Дівчатка доброї ночі, та щасливих свят
Знаю що так не можна але , хто відчував прикріплення як ви зрозуміли що саме цей цикл переможний??
Сьогодні 6 дпо живіт болить як на місячні, а вони аж за 10 днів, знаю шукати симптоми рано але та іскорка надії живе в мені.🤞🙏
З порадами відпусти , та не шукати симптоми прошу не турбувати 😔
Як можна відпустити коли лише це твоя мрія
Я вся ваша• 25 декабря 2022
Мне ещё до даты предполагаемых месячных все вокруг стало резко пахнуть и я поняла, что вышло