Ms. Искренность• Изменено 26 декабря 2022
Допоможіть чайнику з газом
Добрий вечір, зі святом!
Ситуація: ніколи мала не справ з газом. Заселились в квартиру, тут газ (котел + плита). Живемо з 3-го грудня, платіжки ще не було. Хотілося б дізнатися, яка приблизно буде вартість за споживання за місяць + ще якась послуга (транспортування чи щось таке). По лічильнику напалили 175 кубів. Як рахувати? Треба бюджет спланувати, дякую. Місто Львів.
Ms. Искренность
• 26 декабря 2022
Хозяйка за кордоном, зв‘язок з нею поганий + зараз свята - вихідні, не хочу турбувати
Ms. Искренность
• 26 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Квартира власника має?
Так. А ми орендуємо.
Поддакиваю иногДА• 26 декабря 2022
Ответ дляMs. Искренность
Так. А ми орендуємо.
Договір заключили з ким?
Ms. Искренность
• 26 декабря 2022
І ще підскажіть, як економити? Коли були морози, ставили на 50, зараз на мінімальному. Чим вище буде градус - тим дорожче?
Може для вас дивно, але все життя було централізоване і чоловік мав справу з платіжками і т. д. Я і близько там не була🤯
Ms. Искренность
• 26 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Договір заключили з ким?
З хозяйкою. За газ не спілкувались, тоді були інші питання, я думала прийде платіжка і якось буде ясніше, та її немає.
Поддакиваю иногДА• 26 декабря 2022
Ответ дляMs. Искренность
В вашого орендаря є якась довірена особа у Львові? Хтось, хто може Вам надати особистий рахунок у Львівгаз? Тоді Ви зможете зареєструватися на сайті і бачити суму і оплати, оплачувати.
Клин_Кляйн• 26 декабря 2022
Будь-яку платіжку через приват (чи інший банк) введіть, всі інші повинні підтягнутись.
Ms. Искренность
• 26 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Довірена особа є.
Та при розмові з хозяйкою, коли ми заселялися (по відеодзвінку), вона попросила як прийде платіжка на газ - негайно їй надіслати фото, бо у неї нема номеру цього рахунку🫣 . І вона зробить перерахунок. І там борги, тому з газом актуально по оплаті. Я зауважила, що проблем не буде. Та чоловік теж дзвонить і питає яка ситуація, він звик, що ми не економили ніколи, та наразі не та ситуація.
Рожайтретьего• 26 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Димаю власниця квартири вже там зареєстрована, по другому разу не зареєструє той самий рахунок
Ms. Искренность
• 26 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Є на воду платіжка і Укртелеком. Як це зробити? Зайти в графу ГазЗбут?
Поддакиваю иногДА• 26 декабря 2022
Ответ дляMs. Искренность
Довірена особа є.
Вам потрібно зв´язатися з власницею, по іншому мабуть ніяк.
Ms. Искренность
• 26 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Я думаю, що не зареєстрована, раз не знає свого о/р. Та і борги там… Я не знаю, що там за ситуація. То вона теж сказала, що борги, і скоріш за все з грошей за оренду будемо погашати за газ.
Ms. Искренность
• 26 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я вже думала, що платіжка десь зникла, би кидають в двері (такий проєм в дверях, в старому будинку живемо зв своїм входом), вже думала, що погано закинули і вітром занесло чи собака з‘їла.
Ну буду їі «бомбити», на благо, так би мовити)))
Але все- одно, яка вартість куба? Бо гугл видає від 7 з копійками до 11 +++ . Хоч приблизно?
Марічка• 26 декабря 2022
Ответ дляMs. Искренность
Якщо зателефонувати на 104, пояснити ситуацію, можливо дадуть номер ос рахунку....
Вредняжка• 26 декабря 2022
Ответ дляMs. Искренность
Сейчас с мая всех перевели на Нафтогаз. Записывайте количество кубов (и обязательно с фотофиксацией) и умножайте на действующий тариф 7,96 грн. за куб.
Вредняжка• 26 декабря 2022
Ответ дляMs. Искренность
Чем выше температура, тем бОльший расход газа. Котел двухконтурный - греет воду + отопление?
Расход зависит от многих факторов - площадь квартиры, утепление, окна, котел, батареи.