У кого такий досвід був з дітками. 6 років.
Хворіє зараз другий раз підряд, вже на поправку йде, лікар дивилась в п´ятницю.
Вже сьогодні не попадаєм. Я хвилююсь. В моїх дітей таке вперше.
Чим це може бути небезпечно?
На перекуре• 26 декабря 2022
Ну в мене часто кров носо йшла. Просто такі ламкі судини. Але потрібно до лікаря, здати аналізи на тромбоцити, коагулограму і потім лор щоб обов’язково глянув
Натусик_13• 26 декабря 2022
Це пересушене повітря в квартирі, або довго капали судинозвужуючі. Зазвичай це страшно.
Натусик_13• 26 декабря 2022
Ответ дляJul-Ap
У моей сестры такое с детства иногда, сейчас тоже.
Никаких патологий сопутствующих не нашли.
Если повторится, сдайте анализ общий и на свёртываемость.
У мене в дитини років до 3 дуже часто, бувало і кожного дня кровотечі з носа, зараз вже майже немає, а все через ламкі судини. Але в автора дитині 6 років, кров носом вперше і після хвороб, думаю просто наблюдати. Якщо повториться то до лікаря. Можна пропити аскорутин
МастерЮля• 26 декабря 2022
Слабкі судини. В мене з дитинства так. Призначають аскорутин. І намагається використовувати меньше сосудозвужувальні краплі. Вони теж можуть впливати. Зволожувачі повітря. І краплі зі зволоженням.
Пустощі-веселощі• 26 декабря 2022
Сильно высмаркивается, что собственно вредит, ковыряется в носу и т.д.
Каяспер• 26 декабря 2022
Часто когда болеет с насморком, то идёт кровь носом. Видать когда сморкается, то повреждает сосуды. У нас было, что на море и без болезни начала идти кровь, при чем особенно когда поднимались в горы.
Не будь КакСвета• 26 декабря 2022
У дочери часто шла носом кровь . Пока не попали к хорошему лору . Слабые сосуды . Справились турундочками с облепиховым маслом . Попробуйте . Каждый день перед сном, накрутить вату, обвернуть стерильным бинтиком и вставить в носовые проходы на 10 мин . Только не во время кровотечения .
10 дней и забыли об этой проблеме . До этого часто кровь носом шла, мы даже мрт головы делали, так напуганы были .
Ms. Скромность• 26 декабря 2022
У моєї доньки років в 5 було що шла носом кров, виявилось фронтіт. Краще перевірити. Робили МРТ, там і показало