Безпринципная• 26 декабря 2022

Досадно. Новий Рік - навіть простенькі подарунки дітям не можу купити((

Я просто понити, як кажуть...
Виховую одна двох підлітків, живемо в селі, працюю(зарплата в місяць чистими 6800).
Отримала - заплатила комунальні, за 5 місяців насилу назбирала обом на взуття(в однієї через тиждень відпала підошва(((.
Полетів кран у ванній...замінила...пралка поламана вже 7 місяців - руками все(((
треба кожного дня дати хоча б по 30 грн кожній в школу...ВСЕ.... - зарплата закінчилася...
Діти чекають Новий Рік, а мені плакати хочеться(
ША все! я пришла• 26 декабря 2022
Ответ дляМамзелькин
Щоб побажати добра?)
Конечно 😂 лично передать))

энциклопУдия• 26 декабря 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
У багатьох так.
Можно по кіндеру з кредитки купити и повітряні кульки по 5 грн. І хлопавки, бенгальскі вогні . В 150грн вкладетесь.
Підліткам? Повітряні кульки?
Будьте так ласкаві• 26 декабря 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Молодець звісно, але напевно і діти підлітки в неї хлопці, чи хоча б один хлопець, що вже в господарстві нормальна чоловіча сила. Скоріш і пай у них теж є. А коли підлітки дівчата і без паю, плюс основний час маєш по любому віддавати роботі, бо нема за що зацепитися. У всіх різні ситуації.
Так можна іншу роботу знайти)) Біля пернатих важкої фізичної праці немає - це не порося і не корова. В мене бабця тримала, знаю.
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Написала? Я тоже сначала хотела помощь предложить. Но вот дочитала до конца и задумалась...
Вот она пишет:
Мотористка• 26 декабря 2022
Подростки точно все поймут.
В начале 90-х, помню, мама мне подарила коробку с шоколадными конфетами типа белочка, каракум. Была наряжена елка, дождик, блестяшки, игрушки елочные, снежинки вырезали - и было ощущение праздника и точно не было никакой лбиды что там нет другого подарка. Конфеты реально воспринялись как новогодний сюрприз.
У нас не была маргинальная семья, мы жили в большой квартире, с хорошим ремонтом (по тем временам)... но тогда просто у большинства людей не было денег от слова совсем.
СhanelKa• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Но тем, кто предложил подарки, написала
І що з того ?
железный занавес• 26 декабря 2022
Ответ дляПописанная парта
Это село, там все такие .Жилине супермодный лицей, где дети едят дорогую еду
Що ви пишете?🙈
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
І що з того ?
И то з того. Читайте, на что был ответ, тогда не будете задавать такие вопросы
Мотористка• 26 декабря 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Підліткам? Повітряні кульки?
Да. Почему бы и нет?
Подростки прекрасно понимают сколько денег есть в семье и на что реально рассчитывать.
Хотя на нг лучше дождик, снежинки всякие, гирлянды. Что-то блестящее и нарядное.

Луковая• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
я писала...
а ви якщо хочете - вважайте, що без мети
Я вас понимаю, поддержу мысленно, если человек не наглый, то и живет возможно более чем скромно. На счет помощи малообеспеченности, то у меня ситуация как у вас, я и двое детей, подростки, и зарплата практично такая же, но я оформила и получаю немного. Вначале я не поверила, а потом поняла, что есть разница- у меня своя квартира и зарплата, а у вас вдобавок вероятно посчитали в доход и кусочек земли на котором дом, и уже не вышла помощь.
железный занавес• 26 декабря 2022
Ответ дляПописанная парта
Я жила в селе 2 месяца , моднявых подростков не видела .
Только веники нарощенных ресниц у каждой
У містах такого немає?
Смешнюча• 26 декабря 2022
Какие все-таки люди злые. Даже представления не имеют о сельском хозяйстве, а советы какие-то дурацкие дают. Думают, как это все легко и просто. Автору и так не легко. Написала же, что помощи от отца детей нет, она сама тянет их. Так вы решили ее добить!
Ушла и Пришла• 26 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Может это автор со второго аккаунта?
Не станет же посторонний человек такое писать. Просто удивительно, сколько гадости в человеке. И поперло
Вчера одна пожелала мне детям только районную школу,на ты,назвала приплодом
А другой пожелала ребенку не сдать зно
Смешнюча• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Вот она пишет:
Ну и что?!!!
У человека сложное положение, решила принять помощь.
Ушла и Пришла• 26 декабря 2022
Ответ дляМотористка
Да. Почему бы и нет?
Такое лучше заранее на али заказывать,а не прям перед праздником покупать
железный занавес• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Тю, подарки получить, что непонятно. Вон уже желающие помочь нашлись, так что тема создана не зря
Удалено администрацией...
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляСмешнюча
Ну и что?!!!
Я ответила на вопрос, а вы зачем мне пишете, чтобы что???
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляжелезный занавес
Удалено администрацией...
СhanelKa• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
В мене до автора особисто питань не має
Питання до хейтерів
Ми ж наче Європа? Правда ?
Кричимо то з кожного вікна
Так от, в місцевій європейській сіті групі
Кожен може написати в кожен отримати допомогу/подарунки дітям і навіть качку на Різдво
І чомусь не осуджують. Допомагають просто так. Дарують від лего до телефону. ( ще й пакують люди зі стрічками заморочуются, викладають- хочу привітати тих, кому скрутно )
Ні один не написав, а що працювати не пробували? Машину продати ?
Курочок взимку купити
Не дати грошей на булку в школу.
Ні одного подібного коментаря
Як не віриться, то можу скріни надати
При тому, що в грудні прийшли рахунки за електрику ( а тут це на три місяці наперед ) і в багатьох ці рахунки витягнули заощадження
І нічого . Ніхто не пише, то прасуй менше чи сушилку не вмикай
Реально люди допомагають і не осуджують
Що з нами не так ?

Единорог_помог• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
я писала...
Я купила щось для родини, пояснивши що нажаль не має можливості на більше. Наприклад, гарну новорічну кульку, або гірлянду. Або якийсь торт. Те, що вам ближче)
В моєму дитинстві грошей не тільки на нр не було, а й на день народження. Нічого, якось не страждаю)
Шаманю второпях• 26 декабря 2022
Ответ длягодовасик
30 грн на що даєте? У мене вищий дохід,не даю кожного дня гроші.
І я не даю, взагалі, якщо щось потрібно, дитина говорит, і я купую.
железный занавес• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Удалено администрацией...
Адміни ,скарга на комент.🤬🤬🤬
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене до автора особисто питань не має
Питання до хейтерів
Ми ж наче Європа? Правда ?
Кричимо то з кожного вікна
Курочок взимку купити
Не дати грошей на булку в школу.
Ні одного подібного коментаря
Як не віриться, то можу скріни надати
Реально люди допомагають і не осуджують
Що з нами не так ?
Вы просили? Или сами написали?
Я вам скажу, почему автор вызывает возмущение. Потому же, почему и Таня. Ей никакие советы не подходят.
Но Таня просто потрындеть, а тут тема создана с целью получить подарки.
Вы видите, что после того, как желающие нашлись, она больше и не пишет? Цель достигнута, остальное ее не интересует.
Меня такой цинизм отталкивает. При том, что я много кому помогаю финансово. Но только если вижу, что человек реально нуждается.
PORKA• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Реально? И что же я упустила?

треба кожного дня дати хоча б по 30 грн кожній в школу...

а з собою їжу яку дати - борщ в банці?
на ті ж бутерброди треба якусь ковбасу як мінімум купити, а треба ж і зранку випити чашку чаю з чимось..тому і даю 30 - щоб булочку купили +сік маленький - так легше, ніж думати що покласти двом, і так 5 днів в тиждень

Где тут про булки за 3 грн?
До чого тут булки за 3 грн.про які писала я?Що ж ви пристали до тих нещасних 30грн?(доречі автор все пояснила,пізніше)У вас автор просила допомоги?Суть звернення ви не вловили взагалі,а ще даєте поради,а головне які.Цікаво,чи ваші діти замішують тісто чи щось подібне?Можете не відповідати і так все зрозуміло з ваших ’розумних’ постів.
Не раскрытый парашют• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
а з собою їжу яку дати - борщ в банці?
гроші якщо що - не кожного дня даю
А коли не даєте, не їдять? Я своїм дітям даю термоси з чаєм або теплим компотом можу по булці купити, виходить 30 на двох, а зазвичай бутерброди, на сніданок, каші, яєчня, омлети.
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляжелезный занавес
Адміни ,скарга на комент.🤬🤬🤬
А я на ваш. Я вам не писала не лаять.
Уты-фрутик• 26 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене до автора особисто питань не має
Питання до хейтерів
Ми ж наче Європа? Правда ?
Кричимо то з кожного вікна
Курочок взимку купити
Не дати грошей на булку в школу.
Ні одного подібного коментаря
Як не віриться, то можу скріни надати
Реально люди допомагають і не осуджують
Що з нами не так ?
В нас біднота
Не раскрытый парашют• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
просто думають, якщо в селі - так хазяйство повинно бути, а чим його годувати? в кого паї - тим простіше, в мене немає.
до того ж той корм привезти чимось треба
А батьки у вас є? Нічим не допомогають? Або родичі чоловіка?
ЯниЯ• 26 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене до автора особисто питань не має
Питання до хейтерів
Ми ж наче Європа? Правда ?
Кричимо то з кожного вікна
Курочок взимку купити
Не дати грошей на булку в школу.
Ні одного подібного коментаря
Як не віриться, то можу скріни надати
Реально люди допомагають і не осуджують
Що з нами не так ?
а давайте не будем про Европу? Все там не так радужно, и бежать жертвовать миллионы просто на основании слов там никто не спешит. И кидстафф видел разных Люд, Мань, Тань и прочих интересных личностей, так что подарили, и молодец, но люди имеют право и сомневаться и не бросаться наперекор вам слать автору подарки
СhanelKa• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Вы просили? Или сами написали?
Я нічого не прошу
В мене була можливість подарувати
Як не було б, пройшла мимо
Що автору писати тепер і пояснювати ?
і навіщо ?
Я тут 12 років,і знаю хто автор