Dianichka• Изменено 26 декабря 2022

Як це ти не хочеш залишатись

Чи то я якась дивна?... Що я не розумію, бо моє відношення вказане в заголовку.Ті хто кажуть про впавший на них шанс. А що ви маєте на увазі? Про який шанс та величезні перспективи йдеться? Читаю на форумах такі побажання та маю знайомих, що впепнені, що треба будь-якими можливостями залишатись та, вже мабуть і померати, в Європі. Невже справді так вважає переважна більшість тих, хто спонтанно опинився в Європейських країнах в якості повоєнного біженця? Особливо ті хто в Україні має власний дім (можливо й не один, звісно не розбитий, дякувати Богові), зокрема маленьких дітей, не знає мови. Ще й коли диплом нічого не вартийтий і його підтверждення вимагає титанічних зусиль. Де та в чому ви бачите той шанс? Невже дійсно так гарно можна вчити чужу мову та це в паралелі з наявністю дітей? Може ви плануєте тут дітям дати безкоштовну вищу освіту? Яким чином? Є гарантії для їхнього втсупу в майбутньому? Ви готові знімати житло чи продавати майно в Україні та купувати в Європі? Ким бачите себе в Європі? Ким будете працювати? Як ви до цього йдете та за скільки часу плануєте? Чи вже встигли та маєте гарну роботу? Влилися в ментілітет та він є комфортним? Яка ж це "гарна" робота/ життя в Європі?
Takamaka• 26 декабря 2022
Ответ дляМариш_ка
не злая, а реально оцінюю ситуацію. Беру по своїх знайомих: виїхали в березні, знімають тут житло, відразу знайшли роботу, з однодумцями вже 6 машин переобладнали і перегнали хлопцям з нашої 10-ки на передову. А в Україні сидить фрося, котра тягне виплати з бюджету, субсидії і поливає їх помиями. І багато хто задумується, а на хріна повертатись до таких неадекватів, коли вже тут життя налагоджене?
І ще раз ++++

Оксана_12• 26 декабря 2022
Ответ дляDzvo
Странно только, что далеко не каждый немец имеет высшее образование, не хотят наверное или лентяи просто, все ж бесплатно
Саме так. Як і переважна більшість українців - не хочуть.
LotusA• 26 декабря 2022
Ответ дляIren55
ну, вы верите, что нет? не все купят недвигу на миллион евро, оформят рабочие контракты на 30 лет вперед и тп. не просто так дают определенный срок действия временного перемещения, если бы государства были заинтересованы в обратном, уже бы все сидели с гражданством) и равными правами.
Ну до войны ж переезжали многие в Европу, тут прям мечтали все об этом....
Я просто не понимаю этого механизма, ты живешь там за свои,работаешь, снимаешь жилье-почему тебя должны выгнать?
lybov83• 26 декабря 2022
Ответ дляLen_to4ka
Мабуть я зараз щось не дуже красиве напишу , та така моя думка.
Хто тут щось мав і щось із себе представляв , то вони того шансу не чекали. Їм не треба війна щоб переїхати в іншу караїну якщо вже було таке бажання. А хто настільки нічого не має і нічого із себе не представляє що не стало навіть розуму знайти спосіб для імміграції , то в нього і там нічого путнього не вийде . Нажаль.
У людей разные обстоятельства. У нас было небольшое дело. Мы работали без продыху, но и нормально зарабатывали. А потом у меня онко случилось. 3 года лечения в Киеве съели почти все сбережения. Поехали в Германию, сейчас на социале, но у меня есть шанс жить и буду здесь держаться до последнего здесь. И главное я не нервничаю где взять денег на очередное обследование, мне предоставили расходники для моей проблемы и я не бегала по инстанциям и ничего не добивалась. И хамства нет.
Борисфенка• 26 декабря 2022
Не бачу проблем вивчити мову мені і дитині, вступити йому в університет, мені знайти роботу.
Не знаю, чи потрібно це мені. Залишатися не хочу, чоловік на фронті. За змоги повернуся в Україну, але коли це буде, хтозна.
Звідси і неясні перспективи - пару місяців можна просто пересидіти до весни, а п´ять років не пересидиш, треба мову вчити і працювати.
MasterMai• 26 декабря 2022
Ответ дляDonnafugata
Прочитала коротко стрічку новин сьогоднішнього дня:
- в Болгарію послом України призначили сексолога і експерта з дорогоцінного каміння без досвіду дипломатичної служби
- уряд виділить 30 млрд грн компанії, керівником якої є Мецгер, який раніше був керівником Укрексімбанку і погрожував журналістам
- державні органи блокують доставку дронів в Україну
Почитаєш новини і розумієш, що війна це тільки половина біди. Як жити в такому суспільстві, як після всього довіряти життя своє, а головне своїх дітей владі? Не війна головна причина того, що люди хочуть залишитись за кордоном. Там працюють закони, є поняття моралі, достойного рівня життя. Тим хто виїхав зараз звичайно буде не легко. Але принаймні діти виростуть в нормальній країні.
Та не знаю, про закони то навіть в Німеччині їх обходять. І з приводу працевлавлаштуванея і корупція у владі є. А ще ця жахлива система суспільства, в Німечинні , недочекаюся коли поїду звідси
Iren55• 26 декабря 2022
Ответ дляLotusA
ну это ведь большая разница, тем более, вы же не знаете всю правду о том, как они работали, у кого-то контракты рабочие были на несколько лет, кто-то там находился и нелегально проводником свой паспорт домой передавал для имитации пересечения границы, кто-то замуж вышел за местного и тп. и даже при этом всем у них были не равные права с местными гражданами. а есть люди, которые сейчас переехали и сидят на пособиях и в бесплатном жилье, вот сейчас гайки закручивают постепенно, вы думаете какому-нибудь государство нужны социально незащищенные слои населения, которые нужно кормить налогами местных, и от которых могут быть проблемы?
Takamaka• 26 декабря 2022
Ответ дляМариш_ка
Для ’развітія’ навчіться спочатку приймати той факт, що у людей може бути точка зору на процеси інша, аніж Ваша. А ще, ну так, для ’развітія’ , не розказуйте іншим що їм робити, а вони не будуть казати Вам, куди би Ви пішли. І добре пам’ятайте це, перш ніж поливати когось помиями. Ну і для ’висшего развітія’ прийміть той факт, що саме через отаких, як Ви і автор, багато людей не повернуться, бо будуть добре пам’ятати, що подібні Вам тут їм услід писали на форумах
Назавжди запам‘ятаю «чємадан-вакзал-Європа» і все інше в тому ж стилі, що деякі написували тут до 24.02.2022. А зараз раптово риторика змінилась, бо треба ж воювати та відновлювати. Стій там - іди сюди, називається.
MasterMai• 26 декабря 2022
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Серьезно? У двоих знакомых дети учатся в немецких ВУЗах) Одни уехали в 2015 году сюда, другие живут в Украине, только дочь уехала учиться. Зачем вы говорите неправду? Или вы из тех, кому не хватало денег и связей что-то из себя представлять и чего то добиваться?
В каком возрасте уехали дети?

WorldIsOurHome• 27 декабря 2022
Ответ дляNatalieShostja
Хороший міграційний адвокат їм в поміч.

Ті, хто на виплатах сидять - у тих майже не буде шансів залишитися. Ті, хто працює, шанси є.
Смотря на какой должности и какая зарплата и какое количество детей)))

Просто рабочий контракт на копейки не гарантирует то, что человек сможет там остаться...
NatalieShostja• 27 декабря 2022
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Нет, с Днепра? У вас не говорят слово Донбасс?)
Ні. Тільки ті, хто ’ 8 лєт домбілі бамбас’
NatalieShostja• 27 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Стоматологи то окрема категорія, всім іншим світить максимум медсестри робота, а то й санітара
Ну якщо їх то влаштовує, то чому ви за них переживаєте?
Alika_1• 27 декабря 2022
Ответ дляDianichka
Что Вам конкретно нравится в Европе? О каких уровнях именно идет речь?
Искренняя забота государства о своих гражданах
Танюша мама двоих принцесс• 27 декабря 2022
Ответ дляNatalieShostja
Радуйтесь, в Днепре говорят.
shkoda_anna• 27 декабря 2022
Ответ дляDzvo
Каждому немцу оно и не нужно. Это у нас стараются получить образование, для того, что бы получать зарплату повыше и иметь возможность достойно жить. А немец и так знает, что даже если он пойдет на завод, где помимо того все обустроено и комфортизировано, зарплаты ему хватит на все необходимое и даже сможет откладывать при необходимости..
WorldIsOurHome• 27 декабря 2022
Ответ дляIren55
У меня другой вопрос: этот статус в любое время могут отменить, люди не понимают, что им придётся возвращаться, в итоге?
Не в любое время. А после окончания войны.

И если война закончится через пять месяцев, например, а виза временной защиты ещё на год, то человек имеет право жить в той стране до окончания визы.

А так, да, все это временно.
shkoda_anna• 27 декабря 2022
Ответ дляIren55
Статус отменят, но имея например трудовой договор или контракт можно легко получить визу. Никто не отменял и не отменит те возможности для эмиграции, которые существовали и до войны. Вот ними и воспользуются, те, кто захотят остаться.
vviki• 27 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Не інша категорія - так само нострифікація
Згідно останніх даних по Польщі - відсоток нижчий ніж у лікарів- лікувальників зданої ностри
Ті що працюють - за спрощеною уставою - максимально 5 років або нострифіковані
WorldIsOurHome• 27 декабря 2022
Ответ дляshkoda_anna
Воспользуются, но смотря в какой стране (насколько сильна бюрократия) и какая работа у человека будет на тот момент и насколько большая у человека семья, хватит ли ему денег всех содержать.

Много нюансов.

Большинство вернутся в Украину.

Iren55• 27 декабря 2022
Ответ дляshkoda_anna
Ну так правильно, вы описали все то, что и было ранее, но трудовой договор это не равно держите гражданство. Выше мои комменты почитайте, не хочу повторять.