Dianichka• Изменено 26 декабря 2022

Як це ти не хочеш залишатись

Чи то я якась дивна?... Що я не розумію, бо моє відношення вказане в заголовку.Ті хто кажуть про впавший на них шанс. А що ви маєте на увазі? Про який шанс та величезні перспективи йдеться? Читаю на форумах такі побажання та маю знайомих, що впепнені, що треба будь-якими можливостями залишатись та, вже мабуть і померати, в Європі. Невже справді так вважає переважна більшість тих, хто спонтанно опинився в Європейських країнах в якості повоєнного біженця? Особливо ті хто в Україні має власний дім (можливо й не один, звісно не розбитий, дякувати Богові), зокрема маленьких дітей, не знає мови. Ще й коли диплом нічого не вартийтий і його підтверждення вимагає титанічних зусиль. Де та в чому ви бачите той шанс? Невже дійсно так гарно можна вчити чужу мову та це в паралелі з наявністю дітей? Може ви плануєте тут дітям дати безкоштовну вищу освіту? Яким чином? Є гарантії для їхнього втсупу в майбутньому? Ви готові знімати житло чи продавати майно в Україні та купувати в Європі? Ким бачите себе в Європі? Ким будете працювати? Як ви до цього йдете та за скільки часу плануєте? Чи вже встигли та маєте гарну роботу? Влилися в ментілітет та він є комфортним? Яка ж це "гарна" робота/ життя в Європі?
Wendy Rhoades• 26 декабря 2022
Ответ дляWorrm
Перекручуйте мої слова як хочете. Моє бажання щоб украхнці себе оцінювали хоча би реально, а не за три копійки.
де? в Україні чи в Європі?
Так це залежить від загального економічного розвитку в країні.
Ви думаєте український підприємиць не хотів би платити високі з/п своїм співробітникам? Але якщо прибутки суттєво впали, то тут хоч би наявну з/п зберегти і не звільняти.

Dzvo• 26 декабря 2022
Ответ дляГорськ
В мене сестра сама з дітьми,4 т зарплата,1200 зйом.Тут квартиру здала,кредит на машину,каже що все покриває.Ну якби ні,то назад би приіхала,а так ще відпочивають раз в рік.Одяг просто і акціі.
Интересно что за город , где такие дешёвые квартиры и есть работа. Сейчас комнаты сдают по 700зл с чел, квартира с коммуналкой от 3000зл
Мариш_ка• 26 декабря 2022
Ответ дляIren55
😄 калм даун.
Как это не касается? А кто восстанавливать страну будет или сейчас экономику поддерживать? Или же общий уровень умственного развития и культуры по вам тоже измеряется и вы представляете мою страну, как это не касается? Вы чего?? Почитайте, как процессы миграции оказывают влияние на точку а и б, ну так, для развития.
Для ’развітія’ навчіться спочатку приймати той факт, що у людей може бути точка зору на процеси інша, аніж Ваша. А ще, ну так, для ’развітія’ , не розказуйте іншим що їм робити, а вони не будуть казати Вам, куди би Ви пішли. І добре пам’ятайте це, перш ніж поливати когось помиями. Ну і для ’висшего развітія’ прийміть той факт, що саме через отаких, як Ви і автор, багато людей не повернуться, бо будуть добре пам’ятати, що подібні Вам тут їм услід писали на форумах
kabatosa• 26 декабря 2022
Ответ дляIren55
У меня другой вопрос: этот статус в любое время могут отменить, люди не понимают, что им придётся возвращаться, в итоге?
Повернеться 90% як мінімум, не всі моїм ходом, декого депортують
yuliya3101• 26 декабря 2022
Ответ дляМариш_ка
шо-то, Вы, Мариш_ка, злая сегодня
Espresso_caffe• 26 декабря 2022
Ответ дляWorrm
Виходить що українці з кріпацьким менталітетом народжуються і все життя кріпаком стараються присунутися.... інших варіантів немає, крім буряків? От що московія зробила з нами, що і досі не можуть отямитися. Деякі тільки сапання буряків і можуть, більше нічого не придумаєш. Тільки чомусь іноземці землі скуповують щоб наші батрачили на них за харчі. І не важливо де, вдома чи за кордоном, більшість оцінюють свій труд дуже низько.
давайте сравним минимальные зарплаты, к сожалению, мы не понятно как работали и продолжаем работать на свою олигархию

я вот не пойму почему в Польше так много ферм, заводов, на которых за работу люди получают деньги за которые можно жить

у нас 40 000 фермерских хозяйств и люди жили и продолжают жить в злыднях
Espresso_caffe• 26 декабря 2022
Ответ дляWorrm
мало знать себе цену, нужно еще пользоваться спросом
kosmosgo• 26 декабря 2022
И до войны люди уезжали, проходили гораздо труднее путь с доками и были рады, все разные.
Мариш_ка• 26 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Це Ви так себе тішите? На жаль, реальність, скоріш за все, буде кардинально протилежна. Суджу по Польщі, я зараз на місяць приїхала сюди посидіти з племінниками. Була здивована: наші лікарі, наші вчителі, інші спеціалісти, навіть в ужонді працює українка, це з тих хто приїхав на початку війни. Люди працюють по спеціальності, налагодили побут, отримують нормальну зарплату... як думаєте, вони повернуться?

kabatosa• 26 декабря 2022
Ответ дляМариш_ка
Лікарі 100% не працюють по спеціальності, це неможливо
kabatosa• 26 декабря 2022
Ответ дляМариш_ка
А реальність буде така як я кажу, можливо на 10% помилилась, але не більше, готова битись об заклад
Мариш_ка• 26 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Хто Вам таке сказав? З початку війни Польща офіційно працевлаштувала по спеціальності ще на 01.10 біля 2 тис. лікарів. Це, не рахуючи молодший медичний персонал.
yuliya3101• 26 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
не знаю за всех врачей, но стоматологов наших полно в Польше, сама удивилась, что во многих стомат.клиниках смешанные коллективы
Espresso_caffe• 26 декабря 2022
Ответ дляVikolette
де? в Україні чи в Європі?
предприниматели не хотят платить нормальные зарплаты в соответствии с первым законом экономики ’потребности безграничны, ресурсы ограничены’
Amira-a• 26 декабря 2022
Я планирую растить детей в Европе, не потому что там так сладко, а потому что тут невыносимо. На счёт жилья не переживаю, здесь продам - там куплю
Мариш_ка• 26 декабря 2022
Ответ дляyuliya3101
шо-то, Вы, Мариш_ка, злая сегодня
не злая, а реально оцінюю ситуацію. Беру по своїх знайомих: виїхали в березні, знімають тут житло, відразу знайшли роботу, з однодумцями вже 6 машин переобладнали і перегнали хлопцям з нашої 10-ки на передову. А в Україні сидить фрося, котра тягне виплати з бюджету, субсидії і поливає їх помиями. І багато хто задумується, а на хріна повертатись до таких неадекватів, коли вже тут життя налагоджене?
kabatosa• 26 декабря 2022
Ответ дляyuliya3101
Стоматологи то окрема категорія, всім іншим світить максимум медсестри робота, а то й санітара
yuliya3101• 26 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
знаю за Германию (родственники живут уже 20 лет), есть наши врачи (в основном евреи), выучили язык, сдали дополнительные экзамены и работают, но, правда, эмигрировали раньше 22 года
Jann• 26 декабря 2022
Ответ дляStar39
Ну вот немцы уже планируют, что наши останутся...

Тысячи украинских беженцев ’останутся в Берлине на долгие годы’. Такой прогноз в интервью DPA сделал сенатор по городскому развитию Берлина Андреас Гайзель.

’Как и когда закончится война в Украине и каковы будут последствия для людей, приехавших в Берлин - эти вопросы остаются. Если предположить, что из примерно 100 000 беженцев более 80 000 подали заявления на долгосрочное проживание, то ясно предвидится, что большая часть людей останется в Берлине на годы и не вернется на свою разрушенную родину’, - добавил он.

Он привел пример своего сотрудника, который приехал из Югославии в 90-х.

’Его мать сказала ему тогда: ’Мы здесь всего на несколько месяцев, а потом вернемся’. Сегодня он немец и работает в администрации Сената’, - заявил он, сделав вывод, что подобная история может повториться с украинцами.
Кто что знает про ’примерно 100 000 беженцев более 80 000 подали заявления на долгосрочное проживание’? Куда подать такое заявление? Гул не дает инфу.

kabatosa• 26 декабря 2022
Ответ дляМариш_ка
Стоматологи до уваги не беруться, інших без підтвердження диплому ніхто не візьме, а це рік часу як мінімум
Wendy Rhoades• 26 декабря 2022
Ответ дляEspresso_caffe
У меня был свой интернет-магазин 8 лет назад, где я одна работала за всех)) потом наняла себе помощницу, я бы ей с удовольствием платила и 50 тыс грн, но к сожалению, столько не зарабатывала.
Поэтому кого-то мое предложение не заинтересовало, а кто-то готов был работать, выбирала из нескольких кандидатов.
kabatosa• 26 декабря 2022
Ответ дляyuliya3101
Підтвердження диплому досить довга процедура, її фізично жоден з понавиїхавших не міг пройти досі, але більшість думаю її проходить та буде залишатись, бо в Україні вони злочинці
Iren55• 26 декабря 2022
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
СhanelKa• 26 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Про неможливо
Український стоматолог

https://directmap.dk/ru/aalborg/9747
tatyko• 26 декабря 2022
Ответ дляE-ducate
От саме про ’оно того стоит’ і мова.
Умовно жінка, 2 дітей, в Україні має добре оплачувану професію, досвід, нерухомість, родину, друзів, Київ/Львів. Який невимовний шанс вона отримує, опинившись десь у маленькому містечку у Баварії чи Канади, заради якого має почати ’пахати’ 10 років на громадянство? Що у її житті стане кращим?
Не 10, а 3
Мариш_ка• 26 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
ви відстали від життя і видаєте бажане за дійсне)
Польща ще 12.03.2022 законом спростила умови працевлаштування наших лікарів на мінімуму
JulliK_• 26 декабря 2022
Ответ дляkosmosgo
В том то и дело,что новоуехавшими это совершенно не ценится, как само на голову упало
kabatosa• 26 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Про неможливо
Український стоматолог

https://directmap.dk/ru/aalborg/9747
Я вже вище писала за стоматологів
kabatosa• 26 декабря 2022
Ответ дляМариш_ка
Підтвердження диплому все одно є необхідною процедурою
Ola_la-d152• 26 декабря 2022
Ответ дляElani
важко, если не работают оба
хотя много людей снимают до самой пенсии и смерти - во много так даже проще
редкие счасливцы и живут всю жизнь счастливо и умирают в один день. Что делать старику, если он остался одиноким и работать не может даже один, сьем оплачивать не в состоянии. Там наверное есть варианты домов престарелых, социальных общаг и т.п. но навряд ли среднестаческий украинец мечтает умирать так...