Мой_ужин• 26 декабря 2022
А що ви хочете у подарунок від чоловіка на НГ?
Я особисто думала замовити догляд за обличчям крутий.. Можу і сама з сімейного бюджету замовити, але чесно щось ідей 0, чого б хотілось.
Сама не знаю• 26 декабря 2022
Ответ дляМой_ужин
Це бренд такий? Я до прикрас охолола і не цікавилась ними, але виглядає цікаво)
бренд український, мені практично всі вироби подобаються, а ле ціни в них
СиренаФеоктистовна• 26 декабря 2022
Да все просто и банально.
Давно хочу чашки с двойным стеклом и к ним такой-же чайник.
КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Гузема
Фу, я б в неї нічого не брала, шлюшка дурна вона.
Доль Чекомбана• 26 декабря 2022
Заказала себе на манго легинсы и топ на спорт. Получит курьера, оплатит
КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Гузема
Браслет гарний, але власниця бренду відстійна людина.
вАлнуюся сильнА• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви про неї щось читали?
Дівчина_загляденіе• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А яка людина Ви?
Жена сына• 26 декабря 2022
Мой спросил что хочу в подарок но новый год, я ответила автомобиль или ноут новый для работы, мой на полусдохе. Сказал не купит))). А больше ничего не хочеться.
Сама не знаю• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Таких подробиць її життя не знаю
Розповідайте)
КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ви про неї щось читали?
Знаю дружину (дівчину) її хахаля, як вона на нього повісилася ця гузема, як фото почала свої виставляти,а там дитинка маленька. Ні ума, ні такту, ні людяності.
КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
Ответ дляДівчина_загляденіе
А яка людина Ви?
Звичайна, а Ви почитайте про цю шалавку.
вАлнуюся сильнА• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну мені вона теж якась неприємна. Нічого би там не купувала
КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Таких подробиць її життя не знаю
Розповідайте)
Вище написала, в Інстаграм можна відслідкувати,якщо не закрили, в неї, в нього. Його попередню шкода, хороша людина, реально.
Дівчина_загляденіе• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Для мене ніякого значення не має її, чи будь чиє особисте життя. А ось люди, які розносять плітки, мені конче не подобаються.
волосатое стекло• 26 декабря 2022
Рюкзак труссарди и колечко сова заказала, а сама в растерянности что ему дарить🙁
Сама не знаю• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
хрєново
але я не вивчаю біографію власників бізнесу
Купую одяг Зара і не замислювалась хто з ким живе, блядує і т. д.
КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
Ответ дляДівчина_загляденіе
Вона сама себе виставляє на показ, піарить, без ума і такту .
КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Якби я випадково не знала її історії, то вона мені б була фіолетова, а так просто мерзенна. Хоча і типаж у неї противний.
Сама не знаю• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
по фігу на її життя
я ж не в русні купую)
КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
хрєново
Випадково так вийшло, що знаю, тому так реагую на неї, як бик на червону тряпку.
a.ostroverh• 26 декабря 2022
Ответ дляДівчина_загляденіе
У Тимура такой генофонд, что его надо распространять))))