Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 декабря 2022

Sos! Опадає фарба зі стелі

Дівчатка, вирішили стелю пофарбувати перед святами і ось така фігня((( Хто стикався з таким, порадьте що можна зробити!!
Я инженер, меряю от 1• 27 декабря 2022
Вам треба все затирати, малювати грунтовкою і по новому фарбувати
Мать драконов• 27 декабря 2022
Добрый вечер, Вы побелку смывали? Какая основа,на которую нанесли краску?
Обязательно нужно снять всё старое,содрать краску или шпатлёвку,загрунтовать, снова зашпатлевать и только потом снова грунтовка и краска.
Зоркая Зорро• 27 декабря 2022
у вас на побілці і не буде триматися фарба. треба змивати крейду. грунтувати, шпаклювати\вирівнювати, потім грунтувати і фарбувати.
якщо раніше було покрашено і ви зверху красили - то невірно було попередніми мастрами підготовлено. а від вашої фарби основа намокла і відлущилася. ще від фарби багато залежить.
Котик-Пупсик• 27 декабря 2022
От сырости вполне такое может быть. Нужно тепло в помещении когда красишь.
v_o_l_n_a• 27 декабря 2022
грунтовали перед покраской?
MacOS-ница• 27 декабря 2022
Кто ж такой умный, надоумил это с ноля красить?
КаРаКаТиЦа• 27 декабря 2022
Если над плитой, то из за пара или контраста температур, от окна
БЦАшка• 27 декабря 2022
Попробуйте этот участок шпателем содрать и покрыть пва+краска, потом сверху краска.
Это если локально воеменно решить проблему, а не в масштабах всего потолка.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 27 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Добрий вечір. Не змивали😭 Попробували невелику ділянку пофарбувати, все трималося, а в центрі почало облазити. Що там раніше було не знаю, фарбували попередні господарі.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 27 декабря 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Все затирати це весь потолок чи ці ділянки де облазить?
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 27 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Це у спальні
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 27 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Дякую, а в якому співвідношенні розводити з пва?
Кривая спроса• 27 декабря 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В мене була така ж фігня, влітку фарбували глиняну стелю з побілкою. Якщо гарно загрунтувати, то фарба нормально тримається.
БЦАшка• 27 декабря 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Пва побольше клея, где-то 1 к 3.