Я не на долго• 27 декабря 2022

Брови. Делать?

Свои есть. Крашу карандашом. Хочу форму получше, и что б не красить каждий день. Записана к мастеру. Теперь сомневаюсь. Девочки, поделитесь своими впечатлениями...
автор Я не на долго • 27 декабря 2022
Ответ дляNo problems
Коррекцію робили? І скільки з ними ходите?

Я не в теме• 27 декабря 2022
Ответ дляВыручалка
Все так говорят) мои натуральны и т д.
Да убого оно смотрится как не утешайте себя
Вы не видели просто нормальные работы, мне делал мой тату-мастер и выглядят они естественно.
Хомяк с пастой• 27 декабря 2022
Я бы не делала. Татуаж уже всё меньше и меньше актуален.
No problems• 27 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Так, звичайно є корекція. По вартості 50%. Оновлювала через 1,5 роки, але думаю треба було трохи раніше, вже були світоуваьі як на мій смак
Пингвинчик сизокрылый• 27 декабря 2022
Ответ дляЯ не в теме
Не говорите то, чего не знаете. Мои выглядят натурально, никто за столько лет и не догадывается, что это татуаж. Да, есть кустарные работы, не спорю!
Ага, черговий міф від творців ’не продають спиртне без паспорта хоч мені 35’, ’муж каже що після 2х п дітей у мене все там як у дівчинки’, ’мій ніколи не зрадити´ь’ і т.п.
Видно, дівчата, все видно. Не всі вам скажуть в очі, бо нікому не хочеться стати ворогом на рівному місці, але повірте - все видно, і брови ті накляксані, і губья качині, все-все.
УлыбАчка• 27 декабря 2022
Автор, дивіться, зараз пудрові навіть омбре роблять:
Пингвинчик сизокрылый• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Ніби на папері намалювали, а потім по краях стирачкою витерли...
No problems• 27 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Може шось там і видно. Допускаєте, що це норм? Нафарбовані нігті, фарбоване волосся, реставровані зуби та інші речі які ми коригуємо - це все видно. І що? Як воно естетично і максимально натурально, а головне якщо подобається. Що бляха за звичка лізти всюди зі своїми пятьма копійками. Взагалі начхати в кого які губи, вії і груди.
УлыбАчка• 27 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Все ж краще ніж такі:

барабанщица• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Якраз оці дуже не натуральні
автор Я не на долго • 27 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
А карандаш, типу, не видно? Губи я не колю, все натуральне. А от брови хочеться)
LIANA171185• 27 декабря 2022
Ответ дляNo problems
Як вам?
Подскажите,это пудровое или татуаж?
А вообще брови прям ’Ах!’!
Умею мерить лучше всех• 27 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Татуаж
нет!
все нормальные люди уже записываются на лазер -выводят татуаж
неДодекаэдр• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Ужастик
Пингвинчик сизокрылый• 27 декабря 2022
Ответ дляNo problems
Ну так чого ж ви лізете зі своїми 5 копійками? Що за звичка? ))))
Значить на мозоль вам придавили.
У мене коронки, я знаю що люди які в темі - бачать де коронки у людини, а де свої зуби, ну і що. Мене це не тригерить. І я не розповідаю всім, що у мене такі натуральні коронки що ніхто не здогадається...
А то взяли моду: зроблять собі неприродні бровіща, губіща, і починають доказувати що виглядає натурально.. ви бачили колись такі натуральні брови, як зараз собі наносять ’по моді’, на жінках в наших широтах? На обличчях такого фенотипу, як більшість у нашій країні? То яке ж воно ’не видно що татуаж’? У горян хіба що такі брови натуральні, у індусів, тощо. Навіть з цієї точки зору вже не виходить ’ніхто не помітить що це тату’.
Пингвинчик сизокрылый• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Все ж краще ніж такі:
Середини, отже, не існує? Або зовсім не оброблені, або так оброблені як на коміксі? А нормально прибрати зайве, надати форми - нізя?
Пингвинчик сизокрылый• 27 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Карандашом більше шансів так підтінити, щоб сприймалося за натуральне )
Автор, то ж Вам вирішувати.
Бачила багато різних робіт з бровами - в колективі багато жінок, робити брови є за що. У всіх - видно що то малюнки.
Максимально природно, гармонійно виглядають у тих, хто з умом фарбує і робить корекцію.
Цветов Мне срочно• 27 декабря 2022
Я зробила такий висновок, у кого свої брови мають гарну брову, з татуажем вони виглядають ще краще. І майстри виставляють такі роботи, глаз не відірвати. А от у кого ниточки, а зробили татуаж просто десь на площині, то звісно ніякої натуральності бути не може. Але має право на існування
Ждушечка• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
жуть

Лапка• 27 декабря 2022
Ответ дляпу_пугренчик
До речі, щодо форми. Я собі малюю трошки різні брови, а не однакові кожного дня
Тому що з нафарбованими віями і губами хочеться брови зробити яскравішими. З темним одягом так само.
А одягаєш світлу кофтину - навпаки
Не знаю, як може бути одна форма на всі випадки життя
В точку.
УлыбАчка• 27 декабря 2022
Ответ дляЖдушечка
жуть
Еллочка Виноградова? Ви?
УлыбАчка• 27 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
У таких випадках як на фото, краще зробити татуаж, ніж щодня малювати карандашем. Не всім пощастило мати брови.)
УлыбАчка• 27 декабря 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
нет!
Для чого його виводити? Він сам зникне через рік-два. Я уже робила пару років тому. Щез, зробила знову. Ч є такі дурні, які роблять такими фарбами брови, як наколки?
Пингвинчик сизокрылый• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
От Ви зараз прозрієте ))))
ЛижТолько• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Все ж краще ніж такі:
У меня еще хуже
No problems• 27 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Значить на мозоль вам придавили.
Хамло з коронками
УлыбАчка• 27 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
От Ви зараз прозрієте ))))
Від чого я маю прозріти?
Пингвинчик сизокрылый• 27 декабря 2022
Ответ дляNo problems
Хамло з коронками

Дякую, підняли настрій.
Не всім же бути таким високультурним нехамлом як ви )))))
барабанщица• 27 декабря 2022
Автор, на самом деле проблема вся в руках из одного места так называемых мастеров. Основная масса у нас делают хреново и плохими материалами. Но и цена соответствующая. Знаю мадам, которая рисует ну очень натурально. Но там и ценник далеко не рыночный.
Пингвинчик сизокрылый• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Від чого я маю прозріти?
Ой, не пояснила... Так реально є майстри, що брови саме так і роблять - тими фарбами що тату на тілі б´ють.