Читаешь уже каждое утро вместо прогноза погоды или гороскопа
Ответ дляSectetlyYours
фото
Хто має хоч якесь уявлення про електромережі одразу так і казали, що більшість цієї допомоги на даний момент непридатна саме через інші стандарти і треба будувати все заново, а от на основі яких стандартів, то побачимо. Наші вже теж говорять, що до літа ситуація залишиться такою ж складною.
Ответ дляElinga04
Я уявлення не маю
Але бачу, що світло на Різдво дали безперебійно (не одній мені причому), отже є можливість?? Чи що?
І друге - мені здається що така реальність світить нам років на 5, що скажете?
ultragringo• 28 декабря 2022
Ответ дляЗлыеБухи
23 темы за сутки!!!
А что есть ограничения? Пусть пишет Юра, не читайте.
mmi583@mail.ru• 28 декабря 2022
Ответ дляElinga04
Про ситуація складну до літа я тут писала давно. І чому писала. І писала, що літом все відновиться. Але мене
1 обізвали рашисткою
2. потім порохоботкою
3 більшість напало, що то неправда
4. забанили.
1 обізвали рашисткою
2. потім порохоботкою
3 більшість напало, що то неправда
4. забанили.