Любовь Калистратовна• 28 декабря 2022
Де робити прості картинки? Питання до дизайнерів
Задача: як мені, копірайтеру, навчитися робити прості картинки для оформлення сторінок в інсті? ну типу без особливих вмінь і навичок. Наприклад, треба взяти картинку із стоку і додати на неї брендовий товар. Де це краще і зручніше робити?
ЗавЛабСнаб• 28 декабря 2022
canva, фотошоп, либо какие-то приложения на телефоне - там вообще все очень быстро делать. их очень много