Усатая полосатая• 28 декабря 2022
Школа: вибір між звичайною і дистанційною.
От і перед нами така дилема. Отримали табель- з’їхав капітально(
Останній час уроків практично немає, то світла у вчителя нема, то в учнів.
Тому питання дистанційної школи: яку порадите і які там оптимальні програми глянути, щоб саме знання отримував, був зайнятий навчанням ( а не сидів в компі).
7 клас.
Дякую за ваші поради.
І Да, чи нормальний варіант забрати зовсім документи зі школи і вчитись в дистанційній?
7 клас.
Дякую за ваші поради.