hrystia• 28 декабря 2022

Втрата домашньої тваринки

Раптово помер наш котик. Пробув з нами зовсім мало, всього 5 місяців. Взяли його в сім’ю після смерті мого батька, був мені розрадою ❤️ Дуже всі його полюбили. Виявляється, хворів на гемобартенельоз.
Можливо, хтось стикався з таким діагнозом? Як можна захистити тварину в майбутньому? Маю підозру, що носієм може бути сусідська кішка, а вона часто заходить на наше подвір‘я.
І ще таке питання: чи є організації, які допомагають закрити борг перед ветклінікою? Я його привезла на огляд, зовсім не думала, що все так серйозно. А його прийшлося залишити на стаціонарі та робити переливання крові. Сума невелика, але для мене, в цей час, накладно її сплатити.
БезПаспортаНеПродаю• 28 декабря 2022
Ответ дляhrystia
Я теж не можу повірити в те що сталося. Здається, прибіжить зараз до мене. В мене батько помер від онкології, від постановки діагнозу прожив 8 місяців. Кіт народився на 9-й день після батькової смерті, і прожив рівнісінько 8 місяців.
Так сумно якось 😞
А які були симптоми в котика? На фото такий красивий здоровий кіт.
Пустощі-веселощі• 28 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А від чого ваш помер?
Тромб .
БезПаспортаНеПродаю• 28 декабря 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Тромб .
😞
Пустощі-веселощі• 28 декабря 2022
Ответ дляhrystia
Так сумно якось 😞
Это просто ужасно .Очень сочувствую Вашим потерям.Котик совсем маленький(
автор hrystia • 28 декабря 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
❤️
автор hrystia • 28 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Млявість, часткова втрата апетиту. Але це все було раптово. Як пояснив лікар, хвороба розвивалася 1-2 місяці.
автор hrystia • 28 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Фото зроблене 9-го грудня. Швидше за все, вже був хворим.
автор hrystia • 29 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Делятин) ВПО
Звідки ви приїхали? Як вам тут?