Пешеходик• 28 декабря 2022

У ребенка ларингит .Нет света чем уколоть ?

Чумачечая_• 28 декабря 2022
Ответ дляГолова колгоспу
ничего если срок годности, это лучше чем ничего
Ну такое. При стенозах лучше не ждать, а действовать и желательно тем, что качественное.
ol_kin• 28 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
Поэтому не нужно даже пытаться придумать вариант ингаляции при отсутствии света?
Як можна придумать щось якщо рахунок фактично іде на години Ви стан мами розумієте? Це ж треба сісти, заспокоїтись і подумать куди втикнуть інгалятор.
Я була в такій же ситуації як автор два місяці тому, у мами в селі, у меньшого сина стеноз розвинувся до 3 стадії десь за годину, до стану коли вже було важко дихать, світла не було, лікарня в 5 км, а швидка їде з району, а це 25 км. Інгалятор в Києві бо їхали на вихідні з абсолютно здоровими дітьми і які варіанти бачите Ви в такій ситуації? Я повезла на машині дитину в лікарню, дорогою він два рази переставав дихать і відключався.
Чумачечая_• 28 декабря 2022
Ответ дляol_kin
Автор по ходу не так переживає бо строчить теми, а не дзвонить в швидку хоча б для консультації. Ех.
куркулиха• 28 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Нашла таблетки дексаметазон их можно ?ребенку 4 года
Вызывайте скорую немедленно, не наведите ребёнку. Скорую!!!!!!!!
ol_kin• 28 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая_
Не у всех же есть баллончик. Даже если есть и лежит, например, то лекарство год. Срок годности и все такое. У меня раньше всегда лежали свечи Ректодельт, дексаметазон в уколах и таблетках, ингалятор и к нему вентолин и беродуал + все виды гормонов.
Дексаметазон в ампулах це той препарат який має бути в кожній аптечці і шприци на 2 мл, дексаметазон це реанімаційний препарат який не тільки миттєво знімає набряк.
Чумачечая_• 28 декабря 2022
Ответ дляol_kin
Бачите не у всіх він є. І ще був у мене випадок, який теж навчив не колоти одразу дексаметазон. Приїхав чоловік з гострою крапивнецею додому з роботи, викликала швидку звісно. Не дав вколоти себе дексаметазоном. І лікарі не вкололи. Заміряли тиск, а він високий, не можна(( Тому я все таки за швидку і консультацію з лікарем хоча б. Вище в іншій темі автор написала що дитині 4 роки, маленька.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Чистый дексаметазон ?или с чем то ?
можно в ягодицу чистый уколоть. я себе так делаю. в пульмонологии делали капельницы, в конце вводили дексаметазон.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 декабря 2022
извините, не видела, что ребёнку 4 года. должен доктор назначить. открыть окно, прохладно, питье щелочное(поляна квасова или боржоми без газа и тёплое). И одно из самых важных - спокойная мама! Один из моих троих детей болел, лежал в реанимации в год- так что никакого самооечения и сиропов!!! Перерос и сейчас все хорошо. Здоровья мальчику!