Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022
Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!
Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
Але ситуація на днях просто вбила.
І от питання, що це за любов така?!
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ви здорового лоба потарабанили в лікарню ? Він не знає де вона знаходиться ?
Він з-під вашої юбки так і не виліз .
В мене чоловік з дитиною бавився,що зуба вибив і що ? Прибити його треба.
Ну чоловік,то таке )) а от невістка- гадюка
Там бідна невістка з вами і вашим бусінкою
Він з-під вашої юбки так і не виліз .
Удалено администрацией...
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Ви в собі? Людині погано, швидкий набряк. А якщо операція, а біля нього тільки молода дурепа, що й подзвонити не доперла, і навряд з тією, що так бавить грошима, є заощадження на операції. Він все правильно зробив. Без грошей могли і не дивитись в лікарні. І так, якщо кіста б лопнула, міг і померти.
Я в собі
Я за те, щоб сім*я в своїй пісочниці сама розбиралась
А коли маму кличуть на допомогу - то хац розходяться, то вже НЕ сім*я
Гравицапа• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
капець))) хай тікає від неї і чекає на щастя поряд з мамою)
вы мама этой кобылы?
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Прекрасный совет. Я бы своему сыну так и посоветовала.
Летала_НаМетле• 28 декабря 2022
Ответ дляУмный хвост
у меня в универе тоже беременели в 19-20 лет, нормально жили в семейном блоке, учились и работали.
У каждого критерии нормальности свои , не всяким семейный блок подойдет .
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
Ошибаетесь. Я просто адекватная мама
Где прописаны четкие характеристики адекватности?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
когда ваш ребенок будет валяться и терять сознание от боли, можете его хоть факсом слать. то, что парень звонит семье означает , что семья нормалтная. надежная. крепкая.
це означає, що він має розійтися з тією дівичною, бо любові там немає
і хай живе з мамою - поки шукає новую любов
Педиатор_я• 28 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Ото хай би такі мами і не відпускали своїх синочків
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
А невістка тут у чому винна?
Що не викликала швидку.
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
Інколи випадково виходить
Я з чоловіком теж бавлюсь, інколи лоскоче так, що я йому синці залишаю. Мені 32.
Наступного разу скажу, хай свекрусі телефонує
Он у вас сознание тоже теряет?
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ дляЧупокабра
Він вам усе продемонстрував, як ви приїхали?
Що існують лікарні він не в курсі у 19 років?
Поставте себе на місце хлопця. Що в стресі робили б ви?
Выручалка• 28 декабря 2022
Ответ дляKateSavch
Може вона його вже не перший раз туди б´є. Кіста утворилась після минулих ударів, а на цей раз в лікарні виявилась.
оце ви круто завернули сюжет..
Сижу_и_плачу• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Дурень син, що подзвонив мамі за допомогою
Я б на місці жінки прибила би
Вы борец, боксер? Кого б вы там прибили и кто вас может бояться?
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Мамы, которые пишут, что ничего страшного, вы вообще в курсе чем может грозить такая травма при таком диагнозе? Вам ок, что они без году неделя живут и уже дерутся? Автор, сыну - восстановления, следите, гематомы очень опасны. И, конечно, сил вам и терпения, не представляю как можно вообще так жить, а тем более доверить ребеночка, надеюсь вы будете контролировать, чтобы все было ок с малышом.
Это мамы таких принцессок пишут.
Читаю и в ужасе просто
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
В швидку телефонувати. Чи в таксі, щоб до лікарні доїхати. Вже ж не малий хлопець, скоро своя дитина буде.
Парень сознание терял(
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
цікава відповідь
тобто Вам нормально що Ваш чоловік/коханий/хлопець замість того, щоб проблеми вирішувати з Вами, до Вашої свекрухи буде телефонувати?
п.с. я все ж думаю, що цей удар був в резулььтаті ’любовних ігрищ’
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Удалено администрацией...
Намахана тут ви ,маман !
Швидкі теж не іздять ? Хто швидше приіде мама чи швидка ?
Та швидка ж в попу не дує і не жаліє бідного пупсичка як мама.
Мені - було соромно підривату маму і вплутувати в такі розборки ще когось .
Сама б поіхала до лікаря і ім би вже по факту сказала ,що так отрималось,ніхто не винен .
Моя бусінка в 9 більше самостійності і розуму ває ніж ваша принцеска в 19
Я_готова_ко_второму• 28 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
Никто еще не написал, что это не страшно. Пишут о том, что невестка может не такой уж монстр, а ударила случайно.
Читайте внимательно - автор пишет, что она хотела ударить в живот и сама это озвучила. Впрочем, неважно куда она целилась - в живот или в пах, очевидно то, что о силе и последствиях удара она не задумывалась. А завтра в ее руках будет грудной младенец.
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
я живу за принципом ’що робиться в сім*ї - не виноситься назовні’
Якщо ’мілие браняться’ - то ок
Якщо хтось комусь морду набив і його (другу половинку )влаштовує - то ок
Якщо хтось комусь морду набив і його (другу половинку НЕ влаштовує - друга половинка розбирається сама
а не мамі-папі дзвонить
Якщо ’мілие браняться’ - то ок
а не мамі-папі дзвонить
Тобто, якщо чоловік відгамселив жінку, вона не має право на допомогу і має принципово грестися сама? Жорстокий ваш світ, добре, що мій не такий.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ дляПротея
Автор, ответьте мне на вопрос: почему вы сынульке не выдавали презервативов? Я бы его их осыпала, а в случае залета отправила бы девку на аборт, другого не дано. Как так получилось? Вы были знакомы с ней раньше? Но вообще, вы поступаете очень мудро, что не лезете к ним с нравоучениями, за это респект
Вони рік зустрічались, я ж розуміла, що діти в такому віці не тільки цілуються. Про прещервативи все знав. Кілька разів жартувала з ними, щоб не зробили бабусею, коли в гостях вона була.
Не знаю як так вийшло, що вже змінити
Педиатор_я• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Що не викликала швидку.
Хлопець зміг зателефонувати мамі, а у швидку - не зміг?
Якщо син автора тут вважається за дитину, то хочу нагадати, що його дівчина - теж дитина. Ще й вагітна, з гормонами
Ще тут автор пише, що у неї стрес від звістки про дитину. Скоріш за все, такий чи навіть більший стрес і у дівчини.
Гравицапа• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
разойтись однозначно. и молить бога, чтобы у этой кцрицы не было пчих заболеваний, передающихся по наследству
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Цікаво - а що він наразі каже про майбутнє з дівчиною?)))
Та нічого він не каже.
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Без грршей по швидкій і скалічити можуть, і просто не допомогти.