Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022
Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!
Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
Але ситуація на днях просто вбила.
І от питання, що це за любов така?!
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Педиатор_я• 28 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
1. Для меня беременная (да и не беременная)девушка даже в шутку бьющая парня в пах=нонсенс
2. Мы не знаем насколько это случайно/ не случайно
Так отож, що ми не знаємо
І це все ж таки дуже важливо
Якщо спеціально і просто так - то Да, невістка кончєна
Якщо він її до цього придушив - то кончений син
Якщо випадково - ну, буває, вирішили проблему і забули
Я якось перечепилася через кота і розбила брову, 4 шви накладали. Всяке буває.
І це все ж таки дуже важливо
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Лично я б винила не в ударе, случайно можно и голову разбить. Но если партнер моему ребенку не вызовет скорую в такой ситуации и не сообщит мне, не прощу. Бездействие и по закону преступление. А если еще и вместо поддержки мужа/ жены трубку будет бросать, в мою семью такой человек не войдет, ни мужчина, ни женщина - подлецы мне не нужны. А ударить действительно могла случайно, тут не в чем винить.
+++
Гравицапа• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
а можливо в Швидку телефонувати?
Тим більше, що (по словам Автора) мужчина не бачить проблеми і не кричить, що за_тижневе весілля відміняє...
А тому цікава ситуація: сьогодні у мамі лікується, а завтра знову в кроватку з тею, хто ата-та йому зробила, вкладається?
как хорошо, что есть такие нормальные мамы, как автор. Четко оиреагировала. Пацана спасли. Если бы все были как вы, которые трубку не брали бы от взрослых детей, пока они дуба дают, все было бы гораздо печальнее
Ответ дляБорисфенка
Та кого ви слухаєте! Сину зробіть операцію, на невістку пообіцяйте заяву в поліцію написати, якщо вона така придурочна.
Це неможливо. Він повнолітній і лише він може написати на неї заяву, як потерпілий. Мама може тільки за неповнолітнього йди в поліцію.
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ви здорового лоба потарабанили в лікарню ? Він не знає де вона знаходиться ?
Він з-під вашої юбки так і не виліз .
В мене чоловік з дитиною бавився,що зуба вибив і що ? Прибити його треба.
Ну чоловік,то таке )) а от невістка- гадюка
Там бідна невістка з вами і вашим бусінкою
Він з-під вашої юбки так і не виліз .
Теж сумління втрачав, а ви мовчки дивились? Не розумієте, що хрон з пальцем порівнюєте?
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
значить весіллю бути?))
таки він її кохає*
Та тихо ви )) Маму до інфаркту доведете ))
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Що каже син про майбутню дружину, після цього випадку?
Та нічого він не говорить. Мовчить як риба відвернутий до стіни.
Я ж не буду його донімать, типу от бачиш що тебе жде і яке взагалі в тебе життя попереду з отаким раннім батьківством.
Він і так дуже важко це все переживає
Не пью, не курю• 28 декабря 2022
Ответ дляАкукарача
Ну, дурачились, неудачно. Киста то уже была, скорее всего, не от удара она появилось. Вам ее любить необязательно, а ей необязательно пахать на ваших глазах, чтобы вы ее полюбили. Они сами разберутся, сам притрутся к друг другу, ребенок ещё внесёт коррективы. Вы лучше молитесь, чтобы семья у них была дружная и поддерживали друг друга, а не какого-то супер отношения к вам, чтобы вы ее ’полюбили’.
Розкрию вам таємницю, але кісти бувають різними і «травматичними» теж. Тобто до удару її не існувало
ЗавЛабСнаб• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Без грршей по швидкій і скалічити можуть, і просто не допомогти.
Ви харкнули в обличчя людям, які зараз рятують купу життів, у тому числі й ціною свого власного життя. Фу.
Педиатор_я• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
«В мою семью»…
Люди створюють свою, окрему сім’ю
Хорошу чи погану, але свою
Люди створюють свою, окрему сім’ю
Хорошу чи погану, але свою
Швабристка• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Вони рік зустрічались, я ж розуміла, що діти в такому віці не тільки цілуються. Про прещервативи все знав. Кілька разів жартувала з ними, щоб не зробили бабусею, коли в гостях вона була.
Не знаю як так вийшло, що вже змінити
Якщо вам треба порада, то можу дати. Шукайте книгу Гордона Ньюфелда ’Не упускайте своих детей’ (краще шукайте аудіокнигу, бо друковану дуже важко сприймати), і всю переслухайте/перечитайте. Багато відповідей знайдете, як зрозуміти своїх дітей. Бо по тому, що я почула – там ще двоє незрілих дітей, а вам хоч-не-хоч, а треба встановлювати контакт з обома і допомагати їм дорослішати.
Там у книзі зрозумієте відповіді, як не бути злою свекрухою. Те, що вона образилась – це захисне відчудження. Я б може з нею побалакала, що ти мабуть точно не хотіла, щоб так сталося, і я тебе розумію, як воно образливо, коли все йде не так, як хотілося. Але тепер ти мені теж рідна, я буду поряд, коли захочеш побалакати.
Леннон_Жив!• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Так, від удару
Від удара ви про неї дізналися, то ви такого народили, и хворого невiстки втюхали.
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
Так отож, що ми не знаємо
І це все ж таки дуже важливо
Тут не получилось решить и забыть. Скорую она ему не вызвала,а сейчас характер демонстрирует
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляЧупокабра
Він вам усе продемонстрував, як ви приїхали?
Що існують лікарні він не в курсі у 19 років?
При наличии недожены сам должен был звонить, сам ехать? Она на роды тоже сама, или ей все должны?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
А Ви не думали, що проблема не в ’таких як я’, а в таких як син Автора?
Коли треба головою думати - щонайменше коли йому херово, то телефонувати до шкидкої, а не до мами, де + час щоб приїхала мама, а потім швидка?
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
А ви з невісткою після цього розмовляли?
Краще мені остить. Бо я реально можу ляпнути щось неприємне
МАМА НИКИТКИ-2• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Він і так дуже важко це все переживає
Тобто він у вас зараз? До невістки не поїхав?
Моліться, щоб розуму ця травма додала. Може ще й омине вас те лихо ходяче. Не обов’язково бути в шлюбі, щоб дитиною опікуватись
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
насправді я думаю, що там були любовні ігрища
Ну не розхрахували сили - штовхнулися - вдарилис
19річна дитина вирішила поображатмся
коли втрутилася мама, то ця ображена дитинка чомусь не кричить, що весіллю не бути? а мовчить
Чому ж так?)))
19річна дитина вирішила поображатмся
Чому ж так?)))
Приму в дар• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Дурень син, що подзвонив мамі за допомогою
Я б на місці жінки прибила би
А надо было там сдохнуть, чтобы только прибацанную жену ублажить?
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Він і так дуже важко це все переживає
Автор,решать вам,но со свадьбой бы повременить
А_я_ЛОЖУ!• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
За тиждень мають розписатись
копец,они ж дети еще..какая с них семья?? почему не пользовались презервативами?? нет слов
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Б´ється, вимагає покупки, погрожує самогубством.
При наступній погрозі нехай викличе швидку і здасть як самогубицю. Моїй знайомій допомогло - пару днів в псіхушці і як бабка пошептала.
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так і є.
А то тут картини малюють, що вона його розматує, а він як іісусик то все терпить.
Ну таке щось.
Ігри дибільні, але вони за взаємної згоди.
Ну таке щось.
може дратися ліз та й отримав. я за 24 роки чоловіку своємо ні разу по яйцям не давала. Що це за ігри такі навіть не садо мазо)))
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляKateSavch
Та ніхто в ту поліцію не піде, але недо-невістка відверта маргіналка і можна її полякати. І весілля нахрен відмінити.
А чи є там вагітність, велике питання.
Я_готова_ко_второму• 28 декабря 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Та все нормально з тим младєнцем буде.
Двоє дітей у сім´ї брата чоловіка.
Живі і здорові.
А дурощі ті так з молоду й залишились у них.
Двоє дітей у сім´ї брата чоловіка.
Живі і здорові.
Вы не можете это гарантировать и если брат мужа ходит с молодости с разбитыми яйцами и лично ему ок, то это не значит, что это норма.
СноваЗдорова• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Вона на це заслуговує.
Приму в дар• 28 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
Как говорится, не было бы счастья. Если бы они не баловались, никто не узнал бы, что у Вашего сына киста.
А чем это хорошо? Была бы киста и была, это же не опухоль. Почти у всех людей где-то какие-то кисты, живут и не знают
Кактус из кожезаменителя• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Кіста яєчка
Моему в два года такую удаляли и врач сразу спросил не было ли удара
Швабристка• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Він і так дуже важко це все переживає
це мабуть найгірші слова, які мати може сказати в такій ситуації дитині