Материнка• 28 декабря 2022

Не можу згадати назву і автора..

Ця книжка була в моїй електронній читалці, яка нажаль більше не працює. Я забула і назву, і автора.. Книжка дуже крута, у мене від неї було стільки вражень! Я впевнена, що хтось таки її пригадає.

Сюжет такий - подружжя відпочиває в горах, катаються на лижах. Раптом сходить лавина і їх накриває снігом. Їм обом вдається вижити. Вони повертаються в свій готель, але там помічають, що всі люди зникли. Нікого немає. Тоді вони намагаються виїхати звідти, але у них це не виходить. Дівчина з цієї пари починає помічати якісь дивні речі, ніби хтось їй щось намагається сказати, але вона ніяк не може зрозуміти що. Фінал там дуже сильний, але очікуваний, великої інтриги нема. Дуже атмосферна книжка. У неї занурюєшся з головою. Здається назва якась банальна. Пам’ятаю, що автор книги помер, але ім’я не пригадую. Хто читав?
Холодная каша• 29 декабря 2022
Молодая английская пара приезжает на отдых в Пиренеи — и попадает под лавину. Выбравшись из-под снега, они возвращаются в гостиницу — и находят ее абсолютно пустой. В деревушке вокруг также ни единого человека. Им остается сидеть и ждать, когда же придут спасатели, но никто не приходит. Тогда они пытаются самостоятельно выбраться к людям, но всякий…
Madame S• 29 декабря 2022
Безмолвная земля, автор Джойс
автор Материнка • 29 декабря 2022
Ответ дляMadame S
Безмолвная земля, автор Джойс
Так! Це вона! Дякую!