Ответ дляGupa
В мене перша освіта не бух, але одразу пішла працювати бухом, а потім заочно, для корочки.Мені подобається, але зрідка нерви не витримують.
А мрію займатись квітами, від вирощування по букетів...але мрію і нічого не роблю для цього
С цветами букетами за консультацией обращайтесь. 20 лет стажа, в прошлой жизни.
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
Таки летят ракеты уже 25 минут?
А я голову быстро помимо, кашу варю дочке, себе чай налила и тут бац-и нам выключили свет...как всегда, не совсем по графику.
Пішла і я мити. От сволота, щоб їм взагалі недовелося митися.
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ дляSokol_v_tapkah
Тут мы толпой голову моем, присоединяйтесь)
Или что покрепче с утреца в честь тревоги. Каждый развлекается как может
Точно, голова... дякую...
Ответ дляGupa
В мене перша педосвіта, хочу зараз піти волонтером в освітній центр, займатись із дітками по вихідним. Тварі думають залишити дітей нечитаючими і неписьменними, не вийде. В нас багато ВПО у місті, треба допомагати - інакше ніяк.
Ответ дляТина678
А я булки пекла когда-то типа как на фото.
Тыквенное пюре в дрожжевое тесто добавляется при замесе. Формовка, конечно, неблагодарная — возиться с веревочками нужно, чтобы тыковки получились, но можно и просто круглые сделать побыстрее. Теплые с маслицем сливочным под кофеек зашли, как теща под лед
Як. Це. Розбачити.
Ледве монітор не вкусила)
Sokol_v_tapkah• 29 декабря 2022
Ким пишет, что пуски могут быть учебными. Очень странное и тревожное утро. Уже б определились
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ для Просто я
Да, думаю так правильно будет и даже если пойдут пуски, то в метро в безопасности пересидите.
Шутите?
healer09648293• 29 декабря 2022
Ответ дляSokol_v_tapkah
Ага 135 пусків і летять годину
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляGupa
Я не про дипломи. але перша робьота в мене була вихователь в дитячому таборі. Але такої професії не було від виробництва яке мене послало. То в мене перший запис в трудовій - селєсарь чи то хварювальниу чи то сантехник. Всі регочуть коли бачать. І я така з нігтиками охайна стою як дура з тією трудовою. Не зовсім по темі але згадалося.
Ответ дляGupa
Робіть! Я просто лінива, квіти то не моє. Але так приємно, коли підходиш до під‘їзду, а тут і садові волошки, і тюльпани, і троянди.
Sokol_v_tapkah• 29 декабря 2022
Ответ для Просто я
Хрен знает шо такое. Давно такой неразберихи небыло.
Я для себя решила, что если на западе включат тревогу, тогда уже возможно точно пуски
ultragringo• 29 декабря 2022
Доброе утро. Тревога, а я и не знала. Та нет, сегодня не пустят наверное. Завтра, под праздник.
Ответ дляZelenkа
В мене чоловік по вихідним зараз займається з дітьми по своєму хоббі, отримує таку собі розрядку-переключалочку, бо його царина, цивільна авіація, не працює... В мирний час на таке не мав справи та і викладачі наші на фронті...
mirka-milka• 29 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Та да
Одни молчат, другие уже пуски в 7.05 фиксировали
Третьи - пишут не подтверждено
Выбираем серединку ))
Пусть будут учебные полеты ,никаких запусков
BusinkaKiev• 29 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Я так розумію, що адміни ТГ каналів теж, як і я, ще не прокинулися і кави не пили. Треба точно хоча б кави зварить
В тг какой-то дурдом .. то пишут что с Каспия летят, то могут быть учебными
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Ой діток багато сиріт залишилося. Привезли декілька місяців тому поруч з містом.