antoninalav• 29 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Це вже для всіх загадка. Схоже, що цар хоче просто злити свою імперію в трубу і все
От. Русофоб якийсь царьок їхній
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Пуски за пусками. Хочуть потрапити і критичну інфраструктуру. І що? Чого хочу добитися? Денацифікаціі?
Ну як? Щоб ми, біндєравци і неонацистки страждали
Ответ дляНаталия_и_семья
Какие у всех ’хвостики’ миленькие, прямо заглядение
А кто-то елочками похвастается? Очень новогоднего настроения хочется. У нас маленькая искусственная, дети наряжали. Пока квартиру арендуем, в планах большая квартира и елка)
Ми на дачі нарядили. Вдома цього року не ставили.
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Не хочу хвалитись, але світло поки є, Київ. Розумію, що прилетіло в інших місцях, але у нас схоже русня соснула
Які приємні слова
Ответ дляНаталия_и_семья
AriZonA777• 29 декабря 2022
Ура отбой, теперь за работу, хорошо хоть свет сегодня не вырубили по графику
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ для crystal
Відбій!
От і всьоооо…
Тепер наша черга, по маскві
От і всьоооо…
Тепер наша черга, по маскві
Готуємо смачні страви, відкриваємо 🍾 і спостерігаємо 🎉🎉🎉
Rosa Blanca• 29 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Ура, отбой
Пошла мясо гепать
Дайте людям в себе прийти 😑 🥴
AriZonA777• 29 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Я все для тирамису купила. Если что , то миксер инвертор берет у меня !
Поделитесь проверенным рецептиком