Просто я• 29 декабря 2022

ХвилювАллочки, спите что ли?

Zelenkа• 29 декабря 2022
Ответ дляБасина
Та не кажіть)) і шкварки не їм))) і борщ без сметани! Щось пороблено, мабуть)
Викликаємо бригаду екзорцистів!
Николь1986• 29 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Сьогодні перший раз почула, як летить ракета.(((
Помню свой первый раз
Tasya-Natusya• 29 декабря 2022
Ответ дляMozarella
Хоть бы, надоело
Почти 4 часа уже😡
Почти 5 уже. Помню в сентябре 7 часов было. Надеюсь не повторится.
VA 11• 29 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Велкам у клуб
Та ну нафіг такий клуб. Краще вже в клуб анонімних алкоголіків.)))
nnata• 29 декабря 2022
Ответ дляRocka Rolla
Мій мурмурчик
Шось він у вас трохи злий)))
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляНаталья-Реся
Ще раз про фото і озвучування місць прильотів в мережах, ми тут часто читаємо іронію, що хіба орки будуть Совєтчицю читать, у рашистів комп´ютерні технології моніторингу, автоматичні-(
а в них супутника нема
автор Просто я • 29 декабря 2022
Ответ дляVA 11
С почином
il-mari• 29 декабря 2022
Ответ дляditunka
Ну тоді і я свою покажу) Це після 3 діб без світла і опалення. Тільки дали тепло, світла ще не було, а вона вже гріється)
о, які носочки!!!
ЛЮБА• 29 декабря 2022
Хардик после ванны
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ответ дляnnata
Я думала тоже печь сегодня кексики, но пугают отключениями не по графику.. хз.. что делать... Электродуховка...
Правда, у мамы рядом газовая, если шо можно допечь ))))
У меня газ, но тесто миксером замешивать. На крайняк венчиком накалапуцаю
nnata• 29 декабря 2022
Отбой ура
Rosa Blanca• 29 декабря 2022
Єс!
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Одне іншому не заважає
Tasya-Natusya• 29 декабря 2022
Ответ дляditunka
Красуня)
Tatka Kiev• 29 декабря 2022
Вже на унітазі сиджу
Тільки ’догнало’
Николь1986• 29 декабря 2022
Ура Слава по и зсу
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ура, отбой
Пошла мясо гепать
Nat-li• 29 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Де ті матрьошки, що тут пасуться? Ну, от поясніть для чого цей брєд? Чого добивається терористка?
Це вже для всіх загадка. Схоже, що цар хоче просто злити свою імперію в трубу і все
Mozarella• 29 декабря 2022
Ответ дляalina 94
Чоловік кожного року миє з шампунем,і провітрювали 2 тижні ,не допомогає нічого,це 4 рік,з кожним роком воняє все дужче,і не тільки у мене ,у багатьох знайомих теж .Не знаю ,хто іх так розреклемував ,ще й купили саму вищу і найдорожчу еліт,просто викинуті гроші(
А что за фирма производитель?
oksanav• 29 декабря 2022
Відбііій!!
Ирина 789• 29 декабря 2022
Ответ дляnnata
Отбой ура
В каком городе?
Mozarella• 29 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Ура, отбой
Пошла мясо гепать
Да поактивнее, уже можно
antoninalav• 29 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Як можна брєд пояснити адекватним людям?
Пуски за пусками. Хочуть потрапити і критичну інфраструктуру. І що? Чого хочу добитися? Денацифікаціі?
Nat-li• 29 декабря 2022
Ответ дляditunka
А якщо не поїду, то всі мої плани накриються. Я думала заберу гроші, поздоровлю всіх і в 15 вже по своїх справах. Але зранку все не так як гадалося
Поїдете через пару годин
stranger-1• 29 декабря 2022
Ответ дляFany
Шо там?
В тг тихо
Відбій
Zelenkа• 29 декабря 2022
Ответ дляditunka
Наш на підвіконні лежить і кінчик хвоста на батарею)
автор Просто я • 29 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Ну так вы и так в хвылювалочке
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Так-с, лишилося ще щоб світло дали - і будемо тролить русню
Mozarella• 29 декабря 2022
Ответ дляИрина 789
В каком городе?
Киев и обл точно
VA 11• 29 декабря 2022
Ответ дляnnata
Хочу корж для торта на НР спекти. Тепер хрєн його знає. Світло поки є. А генератор духовку не бере.(((
Буде панакота на крайній випадок.