Люда Людоедова• 29 декабря 2022

Кінець зими близько. До весни залишився 61 день.

Важкий день пережили. Сподіваюсь, найближчими днями буде спокій (не на фронті, нажаль). На роботу попала під обід через тривогу, але встигла все, бо світло не вимикали чомусь.
Можна вже готуватись до свята, якщо це входить в плани. А погода сьогодні була реально і весняна. Як у вас день пройшов?
Лапка• 29 декабря 2022
Я вот подумала. Все ждут весны почему? Верят,что будет победа? Или что легче пережить отсутствие электричества?

Беззубовна• 29 декабря 2022
Ответ дляЛапка
Друга версія :)))
Майструю крила• 29 декабря 2022
Живі і вже я рахую що добре день пройшов)
Світла нема, настрою теж, а мені ще готувати і по великому колу бігти завтра у справах
Але нічого, аби спокійно було
Миллениалка• 29 декабря 2022
Ответ дляЛапка
Да,я надеюсь на победу,на возвращение домой и что муж с войны вернётся....
Угадайс• 29 декабря 2022
Я зазвичай відлік починаю після свят)
Сегодня сержусь• 29 декабря 2022
Ну нарешті! Ще трошки залишилося.
Беззубовна• 29 декабря 2022
Автор, я помітила таку штуку: коли кудись попадає і частина міста сидить без нічого, то вивільняється е/е і іншу частину міста не відключають.
Але Оболонь виключають по графіку. Ну от зараз хіба що о 18 мали виключити, поки ще з е/е, а зранку виключали
Майструю крила• 29 декабря 2022
Ответ дляЛапка
Веселіше точно, день довший, можна на природу вийти, вдома не холодно буде, та й весною завжди гарно і є надія на щось гарне.
Беззубовна• 29 декабря 2022
Ответ дляУгадайс
Я зазвичай відлік починаю після свят)
А я після 22.12 :)

Лапка• 29 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Чекаємо весну,гарно написали
автор Люда Людоедова • 29 декабря 2022
Ответ дляЛапка
За себе тільки можу сказати. Весною у мене завжди піднесений настрій. Холод і темрява мене в депресуху вганяють. А ще хочеться у дев´ятий раз тицьнути росіянцям у морду тим, що ми не замерзли, як вони щороку чекають. Перемога обов´язково буде, терміни не я встановлюю.
Угадайс• 29 декабря 2022
Ответ дляБеззубовна
А я після 22.12 :)
Вітамін Д потрібен?)))
автор Люда Людоедова • 29 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Але нічого, аби спокійно було
Велике свято заплановано?
автор Люда Людоедова • 29 декабря 2022
Ответ дляМиллениалка
Ми обов´язково дочекаємось своїх героїв!
автор Люда Людоедова • 29 декабря 2022
Ответ дляУгадайс
Я зазвичай відлік починаю після свят)
Я взагалі вперше рахую дні) ну так глобально.
Беззубовна• 29 декабря 2022
Ответ дляУгадайс
Вітамін Д потрібен?)))
ПРиймаю:) але все одно. Весну саму по собі не люблю - усюди калюжі і холодний вітер. А от щоб приміщенні було світло - для мене важливо.
автор Люда Людоедова • 29 декабря 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Ну нарешті! Ще трошки залишилося.
От люблю таких оптимістів!
Майструю крила• 29 декабря 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Велике свято заплановано?
Ні, але 2 в один день. У донькі 31 день народження-чекає торт, подружок у гості, а мені прибрати, їм хоч піццу і тортик, а потім на НР вже на стіл треба приготувати, у мене в цей день завжди дупа в милі.
Лапка• 29 декабря 2022
Ответ дляБеззубовна
Травень,квітень,які дощі? Квіточки ,травичка,вишні квітнуть . Гарно як

автор Люда Людоедова • 29 декабря 2022
Ответ дляБеззубовна
Все може бути
Мені нічого робити не треба, тому віддала б своє світло тим, хто потребує
Беззубовна• 29 декабря 2022
Ответ дляЛапка
Волого все одно.
автор Люда Людоедова • 29 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Та да
Як донька відноситься до дати свого народження? У мене племінник 30 святкує, то завжди каже мамі, що не можна було раніше чи пізніше?)
Угадайс• 29 декабря 2022
Ответ дляБеззубовна
Все буде. Просто всьому свій час) я ще ялинкою не натішилась
ПешитеБесАшипок• 29 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Оце ви круто народили, на самий Новий рік) Уявляю, які вдячні мами подружок, що можуть спокійно готуватись до Нового року, поки діти розважаються у вашої на святі)))
Угадайс• 29 декабря 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Навіщо рахувати? Носіть з собою весну, всередині) Тільки гарно її одягайте, бо холодно)
ПанВиктория• 29 декабря 2022
Ответ дляЛапка
А я вже сьогодні купила насіння для огороду. ☺😂 чекаю весну, бо весною мені здається що час біжить бистріше, а значить я чоловіка побачу швидше. А ще я думаю весна дасть зрозуміти, що далі буде стосовно війни... Надіюсь на кінець.
Стебель_березы• 29 декабря 2022
У нас немає світла з 11 ранку. Планували поїхати одягнути моє пузо, але світла не було, магазини не працювали вдень... Тому я активно шопінгувала вдома: замовила одягу малюкам, деякі речі в пологовий. Вже дуже чекаю, коли все прийде
От не пам´ятаю, скільки то підгузків на день треба мати? Взяла 4 упаковки по 24 штуки, розмір 0...
Майструю крила• 29 декабря 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Та да
Завжди чекає і дуже любить свій день народження. Претензій поки не було)
У нас завжди в цей день 2 свята, ми ще жодного разу не перенесли і всі залюбки привозили дітей на свято, а самі по магазинах чи дома щось роблять)
автор Люда Людоедова • 29 декабря 2022
Ответ дляУгадайс
Не виходить. Мене розірвали навпіл. Не хочу нічого, тільки бути поруч, а це неможливо. Звикнути до самотності теж, хоча часто спілкуємось, і по відеозв´язку також. Не відволікає нічого.
Майструю крила• 29 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так і є) привозять і самі по справах!
Я більше переживала щоб не 1го народити, бо всі п´яні і взагалі 1го вже понаїдалися і сплять до вечора, ніхто б не приходив на дн