3@йk@• Изменено 30 декабря 2022

Хто що готує на Новий рік? на 1-2 січня?

Особисто я дістала старезний ще дівочий записник,планую пекти медовик. Це коли багато тоненьких коржів зі сметанним кремом. Такий торт пекла ще в інституті.
Червона ікра (зроблю бутерброди), олів*є з куркою,Мімоза, запечена буженина, шампанське і мандаринки.
Можливо,ще бутери зі шпротами,як колись(посмажені і натерті часничком))))
До речі, 12 ночі не чекаю. Вечеряємо після 21.00))
автор 3@йk@ • 30 декабря 2022
Ответ дляЯ_поехала
Автор, дайте рецепт своего медовика.. Сегодня хочу коржи приготовить
вдома в записнику. тісто заварне

Ума Палата• 30 декабря 2022
Ответ дляЛюбавишна
Консервований ананас кубиком, куряче філе відварене кубиком, , сир твердий на тертушці крупній, кукурудза, часника зубчик чи два, горіхи грецькі порублені жменьку( можна без них), майонез.
Отлично, спасибо
Репетиторша• 30 декабря 2022
Ответ дляСмешнюча
Цікаво, де це в Києві не вимикають...
На пример у меня в доме в трех соседних подъездах. Их вообще никогда не выключают.
Детектор лжи• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У вас війни нема? Люди не гинуть? Все таки норм?
Мер Кременчука врубив ілюмінацію на ялинці. Хоч люди волали ’ не смій’. І я думала нікого там не буде, але люди ходять, фотографуються, радіють. Людей ярмарка з гірляндами в центрі країни не бентежить, а вас шампанське в колі сім´ї дивує.
Берегу и стерегу• 30 декабря 2022
Запечене м´ясо, холодець, салат з буряка (фєта, огірки мариновані, яйця, морква, горошок), салат з моркви (її потерти+тертий твердий сир+часник+яйце+сметана), квашена капуста вже готова, печена картопля соломкою, і спечу бисквіт із заварним кремом
Моркву тру комбайном на два дні, буряк запікаю і тру дрібною соломеою, вистачає на 3 дні, перед подачею на стіл додала фєту, горошок тощо і салат готовий
Берегу и стерегу• 30 декабря 2022
Ответ дляПримарочка
Як ви його варите? З яких частин, я ще ніколи не робила)
Порадниця з цим холодцем вже третій день тільки і читаю ,,холодець, холоднць, холодець,, Я вже не можу, хочу того холодця
І я минулого тижня вперше зробила
Чоловік зачарований був
Брала гомілки курячи, але цього разу ще додам філе, знайдіть у ютубі холодець порційний в чашках, ізжелатином, все швидко і смачно
МеняАЖтрусит• 30 декабря 2022
Все стандартно, уже купила 2 банки майонеза
автор 3@йk@ • 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
так,гинуть,в нас війна.. то що тепер? відмовитися від усього і сидіти плакати? звичайно,що немає перемоги поки що,але не привід впадати в песимізм,від усього відмовлятися.
життя йде. я от з листопада на сайті знайомств. заставила себе, бо довго сама. познайомилася з чудовим чоловіком. навіть не сподівалася,що мені повезе. 1 числа піду до нього святкувати. не в монастир же мені йти...
автор 3@йk@ • 30 декабря 2022
придумала))) треба запекти картоплю в духовці з курячими крильцями)))

Примарочка• 30 декабря 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
І я минулого тижня вперше зробила
Чоловік зачарований був
Про чоловіка розсмішили))) Хай тепер знає, що ви справжня господиня, холодець - це не жарти)))
ПироженкА• 30 декабря 2022
Замовили новорічні сети в ресторанах. Хотіла хоч Олів’є зробити сама, але немаю сил і здоров’я . Другий тиждень хворію з дітьми, квартира засрана, холодильник пустий і нам не краще. Здали аналізи і сьогодні до лікаря. Сподіваюсь, нам пропишуть аб і нарешті нам стане краще
Примарочка• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Чого ви тут сидите, спілкуєтесь? В цьому ваша поміч під час війни, цькування інших?
Попа как у Кардашьян• 30 декабря 2022
Закажем большой сет роллов. В Сильпо куплю кулинарию ’селедку под шубой’, ’винегрет’. Бабушка приготовит холодец и оливье. Да еще купим торт, шоколад и мандаринки.
Будьте так ласкаві• 30 декабря 2022
Тут такі сміливі холодець готуюсь всі) я переживаю чи виживе шуба, якщо світло рубануть))) а взагалі пашемо як коні без вихідних. Хочеться один день лежати і нічого не робити. Тому варіант готувати ще і першого мені взагалі не подобається. Доречі, здивована, що нема тренду віночка) я думала всі його будить робити цього року. Інстаграм задає тренди)) типа такого
Яйцеголовая• 30 декабря 2022
Голубці, запечена корейка, олів´є, салат (кальмар, мідії, сир, яйця), пюре, скумбрія, оливки, бутерброди, мандарини, торт
автор 3@йk@ • 30 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
а балкон? якщо вирублять- балкон є.
віночок не подобається. ніколи не робила. що там хорошого?. наклали трави,помідори і яйця розклали. тільки що форма кільця нестандартна.
Любавишна• 30 декабря 2022
Ответ для3@йk@
а хто як запікає картоплю в духовці? щоб смачно?
Я беру середню розрізаю на чотири частини, варю чотири хвилини після закипання. Потім зливаю воду, олія, сушений часник, прованські трави, перемішати і на деко , застелене пергаментом. 210 градусів до золотої скоринки.
Ще бачила цікавий рецепт, хочу спробувати. Запекти у фользі середню картоплю , потім розрізати навхрест і начинити натертим сиром, часником і майонезом наче. І в духовку до золотої скоринки .
Будьте так ласкаві• 30 декабря 2022
Ответ для3@йk@
а балкон? якщо вирублять- балкон є.
Так я люблю такий салат. Травка, овочі. Просто тут виклали його святково. А балкону нема((( 2 лоджії. В Ірпені балкони перестали робити. А я мрію про нього. Але не для кладовки, а для чіл зони
Jhenya_Sh• 30 декабря 2022
Ответ дляЛюбавишна
Я делаю похожий, только слоями, без орехов и вместо курицы нарезаю ветчину. 1-й слой ананасы, потом ветчина, потом кукуруза, потом яйца и сверху сыром посыпаю тертым... ммм... мой любимый салатик ))

Атаманша• 30 декабря 2022
Оливье. Салат Французская любовница.
Бройлер или утка в духовке, обколотая яблочным соком. Салат из свеклы, орехов и чеснока. Скумбрия варенная с маринованным луком.
HupBaHa• 30 декабря 2022
Ответ дляPavelolka
Ага. Особенно первого. Семья спит до обеда, все лениво валяются, а ты стой у плиты. Обожаю 1е. Открываешь холодильник и наваливаешь себе обед ))) и к рожденственским фильмам.
HupBaHa• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Причём тут война?
HupBaHa• 30 декабря 2022
Ответ для3@йk@
И правильно делаете
Ресничный червь• 30 декабря 2022
Ответ для3@йk@
а вы каждый день готовите? я нет. у плиты стоять не нанималась)) готовлю раз в 3-4 дня. наготавливаю первое,второе. разогрели и все. ничего ему нет в холодильнике. кому не так-пусть стоит ежедневно готовит себе))))
вы как мой бывший свекр- долбал жену ежедневным ’Свіженьким, бо там розводяться бактерії’ но сам нихрена не готовил. а она ежедневно в 5 утра перед работой свежие супы ему готовила. я б те супы на голову одела.
Согласна, быть в рабстве у мужа прошлый век..
автор 3@йk@ • 30 декабря 2022
Ответ дляАтаманша
Оливье. Салат Французская любовница.
уже нашла салат))) может и я сподвигнусь. а ві его готовили? может апельсин заменить ананасом?
Ресничный червь• 30 декабря 2022
Я хочу суши заказать, но я сама с детьми, может икру куплю..хотела с ними печенье испечь..а так нет настроения готовить что-то
Атаманша• 30 декабря 2022
Ответ для3@йk@
Да, готовила.
В принципе можно.
Будет немного по другому....
автор 3@йk@ • 30 декабря 2022
Ответ дляАтаманша
Да, готовила.
В принципе можно.
Будет немного по другому....
https://1000.menu/cooking/13326-salat-francuzskaya...
так готовите?
В гости звали?• 30 декабря 2022
Картошку запеку с красной рыбой, крабовый салат, оливье, шуба, все! Есть икра красная если что бутики, компот)
HupBaHa• 30 декабря 2022
1го будем есть то что приготовили 31го...второго легкий супчик