Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
belnataha• 01 июня 2014
10021
подписываем петицию https://secure.avaaz.org/ru/petition/Prezident_Ukr...

belnataha• 01 июня 2014
10022
Ответ дляkerchanka_p
по какому рецепту - я тоже хочу!
нужна круглая разъемная форма.
Взбиваем 6 яичных белков, отдельно размачиваем 20 гр желатина, я размочила в стакане холодной воды, это была моя ошибка, лучше размочить стаканом компота вишневого, например, потом немного нагреваем желатин, чтоб растаял.
К взбитым белкам добавляем 1,5 стак. сахара, крепко взбиваем, потом вливаем желатин, размешиваем недолго и все это в форму.
Ставим в холодильник. Я поставила вечером, утром достала. Аккуратно ножом отделила по бокам, форму раскрыла, потом ножом отделила от нижней тарелки и на блюдо. В оригинале рецепта было так: в разъемную форму положить испеченный тонкий бисквит, потом вылить суфле, сверху еще тонкий бисквит.
kerchanka_p• 01 июня 2014
10023
Ответ дляbelnataha
нужна круглая разъемная форма.
есть форма раъемная - я ничего в ней и не делаю))
спасибо - надо будет попробовать
kerchanka_p• 01 июня 2014
10024
Самая весёлая газовая компания Татарстана
belnataha• 01 июня 2014
10025
Ответ дляkerchanka_p
спасибо - надо будет попробовать
в таких формах лучше не печь, быстро облезут, а для холодных изделий - супер :)
kerchanka_p• 01 июня 2014
10026
Перебираю и монтирую видео. Вот что нарыла - Керчь, песня моя Украина. 2013. смотрю и плачу...
https://

Roksolana_p• 01 июня 2014
10027
Ответ дляVlada-76
Роксоланочка, привет! Спасибо за такое прекрасное пожелание! Главное-мира нам, и чтоб детки здоровы были!!!
Владочка, привіт!
Взаємно
Roksolana_p• 01 июня 2014
10028
Ответ дляbelnataha
Роксоланочка взаимно.
У нас такая жара стоит с начала мая, мне кажется уже август :), а не июнь
Наталочка, дякую
А у нас після кількаденної спеки вже 3 чи 4 день (збилась з рахунку) практично без перестанку падає дощ.
Вчора через таку погоду навіть відмінили щорічний місцевий парад випускників.
Roksolana_p• 01 июня 2014
10029
Всіх діток вітаю зі святом! Бажаю міцного здоров`я і справжнього щасливого дитинства!

Roksolana_p• 01 июня 2014
10030
Ответ дляGalynaRo
У мужа сегодня День рождения, едем праздновать на дачу к дедушкеУгощайтесь тортиком)))
Галочка, передавай найкращі вітання чоловіку! Тортик - просто шедевр!
Roksolana_p• 01 июня 2014
10031
Ответ дляolka_snegurka
C праздником!!!! ММММ ням-ням тортик!!!!!
Олічка, донечці бажаю швидкого одужання!
belnataha• 01 июня 2014
10032
Ответ дляkerchanka_p
https://

у меня звук не идет :(
belnataha• 01 июня 2014
10033
Ответ дляkerchanka_p
https://

все, есть :) на компе было отключено. Доня прелесть, быстренько иди от меня ее поцеломкай :)
Приедешь в Керчь, будут с моим Ваняткой на всю Ленинскую гимн петь
kerchanka_p• 01 июня 2014
10034
Ответ дляbelnataha
у меня звук не идет :(
посмотри - может на ютюбе надо включить - там внизу экрана есть значок.
kerchanka_p• 01 июня 2014
10035
Ответ дляbelnataha
спит пока, поцеломкаю))) она еще не видела ролик даже) эксклюзив для вас)
belnataha• 01 июня 2014
10036
Ответ дляRoksolana_p
якi чудовi побажання, дякую
Roksolana_p• 01 июня 2014
10037
Ответ дляbelnataha
Підписала.
Як вже ж сильно хочеться, щоб у нас в країні нарешті була стабільність. Прошу Бога, щоб не вмирали невинні люди і, щоб більше не виникало ніяких конфліктів на політичному підгрунті. У нас від вівторка живуть біженці з Донецької області. Поселили їх в будинку, де самі раніше жили. Як же ж мені шкода цих людей :( Змушені були втікати за сотні кілометрів від рідного дому і вони навіть бояться думати, що буде відбуватись далі на їх землі...
Roksolana_p• 01 июня 2014
10038
Ответ дляkerchanka_p
https://

Олічка, відео чомусь не загружається. Але я вірю, що Крим скоро повернеться до України
Бачили як випускники однієї з ялтинських шкіл на останньому дзвінку співали український гімн? На фоні російського :)
Roksolana_p• 01 июня 2014
10039
Ответ дляkerchanka_p
https://

О, вже запустилось відео :) Донечка - маленьке чудо! Справжня україночка

belnataha• 01 июня 2014
10040
Ответ дляRoksolana_p
Підписала.
а у нас тоже квартиру в городе сняли пожилая женщина и ее взрослая дочь из Донецка, муж их заселял, понял, что они сторонники ДНР, все время бедные тряслись и повторяли, как у вас тут тихо и спокойно, мы из ада уехали :(
belnataha• 01 июня 2014
10041
Ответ дляRoksolana_p
я видела видео, такие сюжеты придают сил
Roksolana_p• 01 июня 2014
10042
Ответ дляbelnataha
Багато людей змушені звідти втікати. Ті, що живуть у нас за Єдину Україну. Я була приємно здивована
Ми подавали заявку в наш місцевий координаційний центр ще в березні, коли біженці з Криму їхали на Західну Україну. Але, як я розумію, бажаючих їх прийняти, було багато і до нас черга не дійшла :) А десь 10 днів назад подзвонила координатор і запитала чи ми готові прийняти людей з Донеччини - ми зразу ж погодились. Взагалі у нас тут досить багато погоджуються безкоштовно приймати біженців. Є такі, що допомагають продуктами, дитячим одягом, грошима тощо. У такій ситуації треба всіма силами підтримати наших співвітчизників.
Roksolana_p• 01 июня 2014
10043
Ответ дляbelnataha
Так. І Дніпропетровськ мене дуже порадував парадом з жовто-блакитними кульками
olka_snegurka• 01 июня 2014
10044
Ответ дляbelnataha
Всех наших крошечек, солнышек, зайчиков, котят, мышат, тигрят, принцессочек и королевишен с праздником!!!

Дети - это наша жизнь, наш смысл в этом мире!!!
Призываю всех, когда в Украине настанет мир, родить еще по одному Счастью
Я За!
мой муж тоже за
olka_snegurka• 01 июня 2014
10045
Ответ дляbelnataha
значит получше?
Слава Богу!
Набирайтесь сил!
ну видно что больная - вот вчера вечером как сбила, то пока и не сбивали. сейчас померяла-37,5, расти начинает(
olka_snegurka• 01 июня 2014
10046
Ответ дляlesynka12
Олечка, возьму книжечку, как оплачивать и сколько, укрпочтой отправишь?
любую сумму Соломийке, укрпочтой отправлю)
olka_snegurka• 01 июня 2014
10047
Ответ дляRoksolana_p
Дякую, Роксоланочко!
olka_snegurka• 01 июня 2014
10048
Ответ дляRoksolana_p
Які ви молодці! Треба в Полтаві дізнатися, чи є у нас такі центри - може чимось зможемо допомогти.
belnataha• 01 июня 2014
10049
Ответ дляolka_snegurka
мой муж тоже за
это главное
lesynka12• 01 июня 2014
10050
Это мы вчера окончание 4 класса праздновали, весь пляж на нас глазел