Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 1
GalynaRo• 06 июня 2014
10441
Ответ дляlesynka12
покажешь какие у тебя красотки
обязательно покажу!

GalynaRo• 06 июня 2014
10442
Ответ дляBasto4ka
та ну не в один же ж день всему побиться
Вовик не плачет у нас кривится только, правда когда губу разбил по хныкал и не смог кушать свою любимую клубничку
я так устала.......
Анюта, да у тебя настоящий мужчина растет! Губка завтра заживет и будет клубничку кушать. А стоматит пусть скорее проходит!
Radost_I• 06 июня 2014
10443
Девочки, случайно нашла и сразу подумала про нашу девочку, может попробовать родителям или волонтерам обратиться, возможно помогут, тем более что часть суммы уже собрана...

Благотворительная программа «Прямая адресная помощь» фонда Рината Ахметова
http://www.fdu.org.ua/help/address
Basto4ka• 06 июня 2014
10444
А блин чуть не забыла дед соты привезет в воскресенье кто хотел?
автор Тасюня • 07 июня 2014
10445
Ответ дляBasto4ka
я так устала.......
Анюто, ти просто втомилася. Домашнє господарство - то найважче. На роботі мені хоч і вгору глянути ніколи, але все одно морально легше. Ти мусиш поговорити з чоловіком, що ти так само втомлюєшся вдома, як і він на роботі - хай хоч посуд миє, чи прибирає іноді, чи з малим погуляє. Не можна все звалювати на себе.
CoH9I• 07 июня 2014
10446
Ответ дляRadost_I

http://www.fdu.org.ua/help/address
Наскільки я пам’ятаю, то вони не виділяють кошти на лікування закордоном...
автор Тасюня • 07 июня 2014
10447
Ответ дляRadost_I

http://www.fdu.org.ua/help/address
Привіт! Наскільки мені відомо, фонд Ріната Ахметова зараз біженцям із Донбасу допомагає. З Настею Новаковою нам відмовили і там, та й скрізь. На жаль, діткам з неврологією допомагають не дуже активно.
CoH9I• 07 июня 2014
10448
А, ось знайшла
В случае просьбы о помощи в оплате лечения за рубежом необходимо предоставить решение внештатного специалиста Министерства здравоохранения о невозможности проводить лечение на территории Украины, в данном случае необходимо предоставить копию ответа Минздрава о том, что лечение не может быть оплачено в рамках существующих государственных программ. - See more at: http://www.fdu.org.ua/help/address#sthash.QnsI1woY...
CoH9I• 07 июня 2014
10449
А наші лікарі звісно скажуть що можуть і самі лікувати Соломійку...

Roksolana_p• 07 июня 2014
10450
Доброї ночі, дівчата Усім гарних вихідних!
Roksolana_p• 07 июня 2014
10451
Тасюня, Галочка, Любочка, зі святом (вже минулим) Вас
автор Тасюня • 07 июня 2014
10452
Ответ дляCoH9I
А, ось знайшла
Мені здається, Що Міноздоров такого паперу не дасть.
Radost_I• 07 июня 2014
10453
Ответ дляCoH9I
У них на странице написано так
’В случае просьбы о помощи в оплате лечения за рубежом необходимо предоставить решение внештатного специалиста Министерства здравоохранения о невозможности проводить лечение на территории Украины, в данном случае необходимо предоставить копию ответа Минздрава о том, что лечение не может быть оплачено в рамках существующих государственных программ ’
http://www.fdu.org.ua/help/address
То есть они в принципе оказывают помощь для лечения за рубежом. Там на страничке есть телефон, именно для этого раздела Адресная помощь. Я думаю там можно уточнить детали.
Basto4ka• 07 июня 2014
10454
Ответ дляТасюня
та не хочет он я просила уже) мне мама помогает и бабушка время от времени)
с проф праздником тебя Тасюня)
автор Тасюня • 07 июня 2014
10455
Ответ дляBasto4ka
с проф праздником тебя Тасюня)
Дякую, Анюто! Що значить - не хоче? Мій он двом раду дає краще, ніж я.
Radost_I• 07 июня 2014
10456
Ответ дляТасюня
Может хоть попробовать. Собрать те документы, которые есть, которых нет, ну нет так и нет. Предоставить их и описать ситуацию что вот лечились, есть прогресс, сейчас собрано столько-то не хватает столько. Ведь у девочки такой прогресс, врачи говорили, что она будет фактически умственно отсталой, а ребенок пошел в общеобразовательную школу - ведь это ЧУДО!
Возможно они и откликнутся и помогут. Надежда конечно маленькая, но все же что мы теряем?! А вдруг помогут.
автор Тасюня • 07 июня 2014
10457
Ответ дляRoksolana_p
Дякую, Роксоланочко!
автор Тасюня • 07 июня 2014
10458
Ответ дляbelnataha
Сегодня День журналиста!
Нашу Тасюнечку и всех причастных поздравляем с профессиональным праздником!!!
Дякую, Наталочко!
Basto4ka• 07 июня 2014
10459
Ответ дляТасюня
у них так в семье принято было, мужчины зарабатывают, а женщины все остальное делают

Radost_I• 07 июня 2014
10460
Ответ дляТасюня
Приветики.
автор Тасюня • 07 июня 2014
10461
Ответ дляGalynaRo
Зі святом!!! Я коли працювала в газеті, відмічали всією редакцією ’День журналіста’. Сьогодні зустрічалась з подружками з роботи(зовсім з іншого приводу), душевно так поспілкувались))) А вже потім згадали, що сьогодні свято наших журналістів)
Галюню, і тебе теж зі святом!
автор Тасюня • 07 июня 2014
10462
Ответ дляBasto4ka
Традиції треба ламати. Влаштовуй майдан)
Basto4ka• 07 июня 2014
10463
Ответ дляТасюня
автор Тасюня • 07 июня 2014
10464
Я пропонувала мамі Ірі домовитися поставити скриньки в магазинах, куди вони ходять із Соломійкою. У нас у Великій кишені така стоїть - моя мала завжди каже: дай гроші, коли ми проходимо повз - і кидає туди) Усе-таки якась поміч була б. Це по-перше. По-друге, треба звертатися до місцевих депутатів - може б, і вони чимось допомогли. Група у ВК абсолютно інертна, хоча й велика. Так можна збирати роками.
GalynaRo• 07 июня 2014
10465
Ответ дляТасюня
Галюню, і тебе теж зі святом!
Дякую, Тасюня і Роксоланочко! Та це скоріше не моє свято, а свято моїх друзів)
автор Тасюня • 07 июня 2014
10466
Ответ дляGalynaRo
Ну ти теж причетна)
GalynaRo• 07 июня 2014
10467
Ответ дляТасюня
Ну ти теж причетна)
автор Тасюня • 07 июня 2014
10468
Галюнь, за колготки пам*ятаю. За вихідні виберу. А ми збираємо Ярослав)
Radost_I• 07 июня 2014
10469
Вот нашла еще фонд
http://www.nadeshda.com.ua/o_fonde/o_blagotvoritel...

Там вроде все попроще, чем в фонде Ахметова.
Я думаю, что нужно собрать документы и слать их во все фонды подряд, какие только можно. Вдруг хоть кто-то откликнется или хоть немного смогут помочь.
GalynaRo• 07 июня 2014
10470
Ответ дляТасюня
Добре буду чекати. Поговорю завтра з мамою стосовно Ярославу.