Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 2
Еленка32• 14 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
http://podzontom.km.ua/index.php?route=product%2Fc... ЗОНТИКИ! Девочки! Благотворительное СП в пользу Соломийки! Минималка - 12 штук. Подумайте, посмотрите у всех деток есть зонтики???? А у вас, у мужа? Может, кому-то на подарок на 8 Марта? Условие такое - 12 штук, минус от цены 15% - это пойдёт девочке. Всё.
Наша ціна - ціна на сайті! Мені 1.
belnataha• 14 февраля 2014
Присоединяюсь к флешмобу

18:01 **7060
Карта для выплат
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 15.00 ГРН Проведён
belnataha• 14 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Сьогодні була зранку. Фото своїх малят виставляла.
:) вторая Женя
olka_snegurka• 14 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Дівчата, ось на роботі на честь дня Валентина колеги надіслали, такі гарні фото...

http://www.adme.ru/illustration-and-photography/vm...
красиво)))
а мне ещё вот тут понравилось http://www.adme.ru/illustration-and-photography/ka...
автор Тасюня • 14 февраля 2014
Дівчаточка, ви найкращі! А атмосфера в нас яка затишна! Наташенько, Мариночко, Роксоланочко, Анечко, щиро-щиро вдячна! Піду стінку у ВК сердечками закидаю)
автор Тасюня • 14 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
О, мою парасольку чоловік експлуатує!
belnataha• 14 февраля 2014
А детский кто-нибудь может порекомендовать?
У нас было 2 и оба почти сразу сломались :(
olka_snegurka• 14 февраля 2014
И вот ещё прикольчики http://www.adme.ru/itogi-goda/fotobomby-goda-60350...
olka_snegurka• 14 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Наташа! Что я тебе скажу! Качество неважно. Мой хлюпенький зонт в 3 сложения служил мне 8 лет, пока не попал в рученята Полинкины. Так что не от качества зависит(хотя это, кончно, важно!), а от рученяточек, в которые попал зонтик
Gelena33• 14 февраля 2014
І я приєднуюсь до флешмобу, ВК відмітилась.
18:32 **4587
Карта для выплат
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 20.00 ГРН Проведён
автор Тасюня • 14 февраля 2014
Лєночко, дякуємо! А цукерочки які - ням-ням!
belnataha• 14 февраля 2014
Ответ дляGelena33
18:32 **4587
Карта для выплат
Леночка, пчелка наша золотая,
belnataha• 14 февраля 2014
А где темы про майданы? Неужели не набрали сегодня на нижнюю ступеньку ТОПа?
автор Тасюня • 14 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Вони в топі тепер не будуть.
Gelena33• 14 февраля 2014
Такі гарнюсі, одразу Галюніних пташечок згадала

ЕвгенияПавлюк• 14 февраля 2014
Я тут)) Читаю вас)) Сегодня гости были, привезни диван, кроватку малой и кучу прочего, разбирались немного и в лесу нуляли, ели, общались
jey1177• 14 февраля 2014
Девочки, я с Вами поддержала флешмоб. Соломийку угостила тортиком в ВК

20:15
**6736
Карта для выплат
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 45.00 ГРН Проведён

Угощайтесь и вы...
jey1177• 14 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
здорово тоже в лес хочу
Мышонок• 14 февраля 2014
Продам кофточку Олд Неви дешевле чем сейчас на сайте http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=26194... размер Л. Кого интересует - пишите,дам точную цену с процентиком для Соли ))
kerchanka_p• 14 февраля 2014
всем привет
и я отметилась, поддержав Соломийку!
23:19 **9050
UNEMBOSSED CREDIT 1-4%
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 70.00 ГРН Проведён

+44 за участие в СП по скрабам подружек Леночки и 26 от меня!
Мышонок• 14 февраля 2014
Это мой должок Соле за участие в СП
23:38 **5530
Карта Универсальная
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 55.00 ГРН Проведён
Roksolana_p• 15 февраля 2014
Доброї ночі! Усім гарних вихідних! А Соломійці швидкого закриття збору
Iloshik• 15 февраля 2014
Доброї ночі!
Iloshik• 15 февраля 2014
00:35
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 30.00 ГРН Проведён

це оплата за СП Олі і трошки від мене.....
автор Тасюня • 15 февраля 2014
Ответ дляМышонок
Это мой должок Соле за участие в СП
23:38 **5530
Карта Универсальная
Машунечко, дякую за допомогу!
автор Тасюня • 15 февраля 2014
Ответ дляIloshik
00:35

Ілоночко, величезне спасибі!
автор Тасюня • 15 февраля 2014
Ответ дляkerchanka_p
всем привет
и я отметилась, поддержав Соломийку!
23:19 **9050
UNEMBOSSED CREDIT 1-4%

Олечко, супер! Дякую тобі і Лєночці за подружок!
автор Тасюня • 15 февраля 2014
Дякую всім, дівчаточка, за флешмоб! Ви найкращі!
belnataha• 15 февраля 2014
Очень доброе утро!!!
Всех с праздником Сретения Господня!!!
Еленка32• 15 февраля 2014
Доброго ранку!