Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Еленка32• 31 декабря 2015
27961
И я снова с просьбой, проходит 2 этап голосования в конкурсе, прошу, поддержите, пож-а, работу моей доченьки. Голосование проходит с 31 декабря по 7 января, нужно просто нажать нравится. Будем очень благодарны!
https://www.facebook.com/rafatazin/photos/a.466140...
olka_snegurka• 01 января 2016
27962
С Новым годом, девочки мои! Пусть в вашем доме звенит смех, будет достаток и счастье.
Michel13• 01 января 2016
27963
Девочки, дорогие мои!
С праздником всех!
Я очень благодарна судьбе, что она меня когда-то направила на кидстафф и я случайно зашла в тему, где вы все были ( и другие конечно были, которые разлетелись)
Каждое новое знакомство в нашей жизни что-то нам несет: что-то делает сильнее, что-то дает новые возможности, а что-то показывает нам, что мы не одни
Michel13• 01 января 2016
27964
и вы именно те, которые поддержат, не смотря на то, что друг друга многие даже в глаза не видели.
Спасибо вам всем!!!!!!!!!!!
УДАЧИ, МИРА И БЛАГОПОЛУЧИЯ!!!!
Roksolana_p• 02 января 2016
27965
З Новим роком! Дівчатка, щиро бажаю, щоб 2016 рік подарував усім вам і вашим рідним багато позитивних моментів, міцне здоров`я та здійснення усіх задумів і мрій!
Roksolana_p• 03 января 2016
27966
Усім привіт! До всіх зима прийшла?
LadyLovе• 03 января 2016
27967
Добрый день!
Всех с наступившим Новым годом!
Мира, добра, любви, счастья и крепкого здоровья!
LadyLovе• 03 января 2016
27968
Ответ дляRoksolana_p
Усім привіт! До всіх зима прийшла?

Ой, так, наступила так впевнено - до -20 морозу у нас))
yulia2911• 03 января 2016
27969
Девочки, всех с Новым годом! Спасибо, что Вы есть, сейчас все меньше встречаются люди, которых беспокоит судьба других. Несите добро и в этом году. Мира Вам и вашим близким!! Олечка, с прошедшим. Ты замечательный человек! Оставайся такой же всегда
Roksolana_p• 04 января 2016
27970
Ответ дляLadyLovе

Ого, у нас -15 і то так холодно
Еленка32• 04 января 2016
27971
Ответ дляRoksolana_p

Ого, у нас -15 і то так холодно

У нас вчора було -21)
Еленка32• 04 января 2016
27972
Всім привіт!
Michel13• 04 января 2016
27973
Девчонки, привет!
Буду заказывать мери кей себе и подружкам
Под минус 40%. Могу взять в компанию
Roksolana_p• 05 января 2016
27974
Ответ дляЕленка32

У нас вчора було -21)

Лєночка, я знаю... У нас родичі на Житомирщині та Київщині, то вся інформація оперативно поступила :)
Зараз вже не так холодно?
Еленка32• 05 января 2016
27975
Ответ дляRoksolana_p

Зараз вже не так холодно?

Ні, сьгодні вже -13
Roksolana_p• 06 января 2016
27976
Усім якомога більше дива у цей передсвятковий час
Radost_I• 07 января 2016
27977
’Хай Різдво з тим завітає, чого серце забажає.
Хай несе у кожну хату щастя, радості багато,
Хай смачна кутя Вам вдасться, Хай в сім’ї панує щастя.
Щоб весела коляда в хату радість принесла!’

Вітаємо З Різдвом!

Поддержите Соломийку - помогите исполнится МЕЧТЕ - стать здоровым, обычным ребенком.

Соломия Галовец сбор на реабилитацию в Китае
карта № 5168 7420 2092 2161 Галовец И.М. (мама)
Roksolana_p• 08 января 2016
27978
Усіх з Різдвом Христовим! Миру, добра та Божих благословінь Вам і Вашим рідним!
Еленка32• 08 января 2016
27979
Добрый день! С праздниками всех!

Спасибо всем, кто поддержал работу моей доченьки в голосовании! Работа набрала 105 лайков. Мы не вошли в тройку победителей, но вошли в двадцатку, которые получат грамоту и поощрительный приз. СПАСИБО!
yulia2911• 08 января 2016
27980
Поздравляю всех с Рождеством Христовым! Всем мира добра и тепла в ваших домах!
13 января буду отправлять заказ по трикотажу http://poops.pl.ua/
Условия как всегда: цена сайта + % для Соломийки (по возможности)
Roksolana_p• 09 января 2016
27981
Усім гарного нового дня
Roksolana_p• 10 января 2016
27982
Доброї ночі
Еленка32• 10 января 2016
27983
Всім привіт! Гарного дня!
Roksolana_p• 11 января 2016
27984
Усім вдалого нового тижня!
Roksolana_p• 12 января 2016
27985
Соломійці та усім-усім гарного настрою і доброго самопочуття!
Roksolana_p• 13 января 2016
27986
А куди всі пропали?
Еленка32• 13 января 2016
27987
Всім привіт! Гарного настрою та міцного здоров*я!
Еленка32• 13 января 2016
27988
Ответ дляMichel13
Спасибо вам всем!!!!!!!!!!!
УДАЧИ, МИРА И БЛАГОПОЛУЧИЯ!!!!
Лєнусь, вітаю з Днем народження! Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
olka_snegurka• 13 января 2016
27989
Привет! Леночку нашу Мишельку с днём рождения!!!!
LadyLovе• 13 января 2016
27990
Леночка, звездочка наша, с Днем рождения тебя!
Всего наилучшего тебе, пусть исполняются все мечты, удается все задуманное, множится тепло и уют в твоем доме и любовь и гармония в душе!