Ну що, з Прийдешніми святами!!!
Смерть скотинякам, десь в глибині душі сподівалась, що сьогодні з цього приводу не зустрінемось!!!
Cocomamzel• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
Треба поважчу артилерію, пішла загляну в тумбу
Я не хотіла зовсім пити сьогодні, тальки очухуюсь після грипу, але вже дивлюся в сторону пляшок
ultragringo• 31 декабря 2022
Ответ дляevgeniiya
Пол літра проссеко як в суху землю вже зайшло...
Я виски кола начала. Это я ещё не знала что погибшие есть.
Kvitkaliliia• 31 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Завзято так рубає, що навіть нам і не пише. Чи дійсно в укритті.
Та я ж теж перед цим олів´є дегустувала, над бешамелем стояла, потім лазанью збирала. Ніколи було і до хвилювАлочок прийти. Просто сьогодні ракети не по моїй траекторії були, то якщо не знаєш, що тривога, то взагалі пофіг
Cocomamzel• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
Ми також з соплями по коліна, чоловік приніс десь вірусняк...
Видужуйте швидше!
Николь1986• 31 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Это как? И взрывов не слышно?
Cocomamzel• 31 декабря 2022
Ответ дляultragringo
Я поки прочитала про одного літнього чоловіка 😥🙏чи ще є хтось?
Kvitkaliliia• 31 декабря 2022
Ответ дляНиколь1986
Это как? И взрывов не слышно?
Я не в Києві. Просто якщо через мене летить на Київ, то реве здорово. Сьогодні тихо
Ответ дляGupa
Сопли то такое...
Я 28.12 лестничный пролет
’ пролетела’. Долгая история. Темно, оступилась. Ну и после корпоратива. Хотя, это возможно и спасло.
Море синяков, копчик болит, что капец. И головой конкретно , очень, стукнулась. Думала не пить, хз, что там с той головой. Но нет. Без алкоголя я быстрее скопычусь
Я 28.12 лестничный пролет
ultragringo• 31 декабря 2022
Ответ дляCocomamzel
Ниже пишут есть. Я знаю японского журналиста ранило.
Ответ дляevgeniiya
Сопли то такое...
Я 28.12 лестничный пролет
Ото Вам дісталось...
Николь1986• 31 декабря 2022
Ответ для Просто я
Я сейчас в центре Украины только что три ракеты на Киев

Cocomamzel• 31 декабря 2022
Ответ дляevgeniiya
Сопли то такое...
Я 28.12 лестничный пролет
Какая вы везучая!!!
Поправляйтесь )
Я полтора года назад так неудачно поскользнулась в ванной, что хромаю до сих пор
2 операции на колене.
Так что вы Мега молодец 👍
Поправляйтесь )
2 операции на колене.
Так что вы Мега молодец 👍