moreseaa• 01 января 2023

Как вам вчерашнее поздравление?

Смотрели?
60 метров сметаны• 01 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Що мається на увазі не на кордоні?
Жоден обл центр не стоїть на кордоні.
Атошники втратили контроль. Так втратили. Бо така навала була, що земля гуділа. А в тер оборони жодного танку.
Охтирка взяла на себе одні з перших боїв. Там багато загинуло.
І все ж як можна недооцінити вклад людей, які більше місяця майже голими руками боролися?
При чем тут недооцінити вклад? Почитайте с чего диалог начался. Дееспособность ВСУ и сейчас и раньше полностью зависят от внешних факторов. Ни один из президентов, в том числе и хваленая Петрушка, не сделали чего то эдакого грандиозного, чтобы армия имела возможность противостоять кому то без внешней помощи.

Если сейчас поставки вооружения со стороны будут прекращены, то война быстро закончится. Или вы будете рассказывать, что это не так?

Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
І мені дуже сподобалось Але і насторожило. Ви помітили, що в нього сльози в очах стояли? І виглядав він дуже втомленим. Якось раніше його відео більше позитиву вселяло. Думаю тільки він знає справжні втрати і справжню ціну того, як стійко тримаються ЗСУ
100%
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Вы абсолютно ничего не смыслите в законодательстве. И понятия не имеете о мировых соглашениях.
Правда, смотрите поменьше экспертов этих. Ну очень уж оно мозги промывает.
Удалено администрацией...
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну, раз пошла такая пьянка, то и яныка прибрали без ’процедур’
Йой, най буде, то форс мажор
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Удалено администрацией...
Я не хочу вас оьидеть. Правда, опираться на непонятных экспертов, коих сейчас как собак нерезанных, это немудро. Есть чётко закон. Есть решение ксу. Ну правда, это адекватне, чем эксперты. Я вообще их на дух не переношу этих умников сраных. Промывают мозг людям, вкладывая им нужную той или иной политсиле информацию
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Йой, най буде, то форс мажор
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляShyn
Я вас умоляю, они на гастролях были постоянно еще тогда. Все оценки им рисовали. Я училась с ним в нархозе.
Порошенко на гастролях?
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Але за суттю ви праві,
Закон є закон і він повинен виконуватись. Потрібно дотримуватись процедур, щоб всі були рівні, тоді будемо мати верховенство права. Потрібно вибудувати Конституцію так, щоб на всі випадки була відповідь і процедура.
Зараз в нас, навіть, не має випадків для імпічменту і це погано.
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А должно?
Так, зв законом повинно. Якщо порушена процедура визнання, то рішення не правомірне.

Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Побачите. Там не стільки бажання Зеленського, думаю, я того ж Єрмака та ко, що реально рулять процесами.
Що побачу? Третій термін? Та його знесуть
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
На яких експертів я опираюсь? Я не бачу, щоб я на них опиралась.
ВундерКИНГ• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це нові методички? 45 млд і петріот це не результати?
Покажіть що ваше шоколадне привезло за 5 років війни?
Так из 45 млрд нам в экономику прийдёт около 15 млрд. А остальные 30 млрд так и останутся в пределах США.
Котенок аки рысь• 01 января 2023
До слёз довёл, чертяка.
Честно, чуть новогодний макияж не расплялся.
А Путин... я заснула, пока слушала в Юубе.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну, ок, де зафіксовано самою коаліцією, що коаліція розвалилась?
А яким документом передбачена така фіксація?
Ще раз, читайте першоджерела, а не недоблогерів з претензією на правознавство.
karpenko73• 01 января 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Ні , не пропетряв, бо після цього 19 апреля 2005 года в Симферополе депутат Госдумы России, член фракции ’Родина’ Алкснис заявил: ’передача Крыма Украине в 1954 году была не правовой и неконституционной. Пока мы были едины, так вопрос не стоял, но с учетом того, что Украина дрейфует во вражеский для России лагерь, Россия будет вынуждена думать, как быть со статусом Крыма для возвращения Крыма в состав России, так как Россия не может допустить, чтобы в Севастопольской бухте стояли корабли НАТО с ракетами нацеленными на российские города.

Загроза стала реальной, чому Ющ став проситися у НАТО, але за їх рахунок все. Янукович сдав Крим до 47 року за дірку від бубліка, потім він збіг. рф зрозуміла, що хрен їм буде по тому договору з яником. Далі - анексія.
Так я тоже заявить много чего могу
А жирик сколько всего заявлял
Кучма пропетлял потому что не случилось войны
В этом и суть решить вопрос дипломатически
Война над нами нависла в момент, когда мы захотели быть самостоятельными
И задача политиков было не допустить этого
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляShyn
В нархозе в Кривом Роге.
Не позортесь…
Інститут народного господарства. Їх 2 на Україну було. В Київі і Одесі. В Київі КНЕУ їм Гетьмана сьогодні. Як в Одесі я не знаю.
Секс-Бомба• 01 января 2023
Ответ длякуркулиха
Чесно,? Мені зараз любий би підійшов,аби не було війни і менше крали.
І жили б при москалях, також би підійшло?
Подставка для припева• 01 января 2023
Ответ дляКредитная
Звичайно. Але не у всіх є закордонні паспорти, гроші на життя, знання мови для спілкування. Не кожен наважиться на таку поїздку. Все ж такі більшість виїзджала не самостійно. Знову ж таки - робота. Чи всі готові її кинути?
Це різні речі, наважитись на таку поїздку коли може щось буде та коли летять бомби(((
Та можна було хоча б у західну Україну евакуацію організувати, якщо вас так тий закордон лякає. А взагалі, то я з вами погоджуюся: ми дуже бідно живемо - в людей немає коштів навіть на закордонні паспорти, не кажучи вже про подорожі. Немає стимулу вчити іноземну мову - навіщо, якщо за кордон немає можливості подорожувати. Тримаємося за роботу за мінімалку, як раби
Тому для багатьох людей виїхати - то ще більший стрес, ніж залишитись під бомбами.
Але, якби президент закликав до евакуації, особисто я виїхала б на ЗУ до початку військових дій, і мені не прийшлося б пережити ту страшну дорогу, яку ми всі пережили в перші дні війни
Янгол в камуфляжі• 01 января 2023
Ответ дляКредитная
Так, ми жертви. А чому ми винні витрачати гроші та ресурси на зброю, а не будувати дороги та будинки? Ми мирна нація, ми ні з ким не мали наміру воювати. Винен вбивця. Це дикість винуватити жертву, що вона недостатньо підготувалася до нападу на неї.
Вы явно не попали в первые часы войны в оккупацию.
У меня злость от того, что не подготовились. Ведь знали о возможном нападении. К чему теперь эти дороги? Для кого они строились?
И нехрена это не дикость, это резонный вопрос. Мы сейчас лишились всего, будет ли возможность возвращения?
Остаться бомжом в 52 года с 3 детьми, 2 из которых несовершеннолетние , перспектива такая себе.
Выступление смотрели, не плакала, не тронула совершенно речь. Написанный не от души профессионалами текст. Профессионалы в общем не очень к тому же.

Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Так його прихильники про це постійно кажуть, не пояснюючи при цьому, що робити, якщо президент накивав пʼятами. Ну от не прописана в Конституції така ситуація, бо Конституція не припускає президента-втікача та зрадника своїх виборців
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так сами говорили про экспертов по конституционное праву.
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
Мене не лякає))) Я і паспорт маю, й подорожую самостійно.
Я взагалі про людей. Згодна, хтось би виїхав, але то був би мізер.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ссылку, пожалуйста на нормативный акт
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Правильно, інші залишились в Конча-Заспі та при годівниці. Висновок: не потрібно КС йти всупереч владі.
Важко розмовляти з людиною, в якої відсутня логіка і критичне мислення.
Всупереч якої влади в КСУ з’явився Сліденко в 14 році?
Подставка для припева• 01 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Згодна на 100%
Предмети логіка, критичне мислення та аналіз мали б бути обов‘язковими у освітніх програмах. Але цього не станеться.
Звичайно не станеться. Хто ж тоді проголосую подивившись Слугу народу
Shyn• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не позортесь…
Это вы не позорьтесь. Погуглите.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Решта також прийде Но у вигляді зброї. Чи ви вважаєте, що нам всі гроші дадуть і влада піде в воєнторг и купить собі хаймарс чи ще щось?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляShyn
Это вы не позорьтесь. Погуглите.
Ви вже погуглили? Давайте пруф)))
Подставка для припева• 01 января 2023
Ответ дляКрытыхРынков
Я и моя семья бы в кредит не влазили, чтобы решить насущные жилищные проблемы и проблемы со здоровьем! Но мы поверили нашему президенту, вернее я поверила,что войны не будет и это зарубежом только нагнетают. И теперь я за границей, одна, далеко от ребенка и любимого человека, который с диагнозом, но его не выпускают, так как в свое время не оформили группу по астме и психзаболеванию - не хотели с нашей медициной связываться и ребенок мой тоже теперь выехать не может. И я их поддерживаю материально, хотя самой жрать нечего.

А ещё я бы гормоны и лекарства себе заранее купила, чтобы 2 месяца пересидеть, пока аптеки не заработают и летать меньше станет.

А не только потому, что бомбили 24/7, кстати бомбоубежища не было, сирену тоже не слышали, только взрывы.

Основная причина - отсутвие медикаментов, кредит, который планировали за год погасить и работы не стало ни у кого из нас! А теперь я читаю, что и после победы границы для мужчин не откроют!

Промову слушала, плакала, вклад Зеленского после 24-го не умаляю, но все, что было до и почему погибли мои родственники, которые в области, а не в городе, почему я теперь в другой стране - этого я никогда забыть не смогу.
Звісно не відкриють кордони для чоловіків. Комусь же потрібно буде відбудовувати країну за мінімалку
Оля_с_киркою• 01 января 2023
Шо тут, перепись петеботов в активной фазе?
Не охота все читать...
По теме-выступление сильное, до слез!!!