moreseaa• 01 января 2023

Как вам вчерашнее поздравление?

Смотрели?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Так і за Порошенка голосували в більшості саме тому, щоб тільки не Зеленський. Змиріться з цим. Тим більше, що Ваш обожнюваний бубочка вже займає жадану посаду. Все, забудьте про того Пороха. Що вам нейметься?
Ой ні)))
Різниця між 17 %і 45% значна. І люди такі праві, що вибрали, як ви кажете бубочку. Краще уж бубочка чим та продажна падлюка зі «жму руку- обнімаю»

Подставка для припева• 01 января 2023
Ответ дляShyn
Я вас умоляю, они на гастролях были постоянно еще тогда. Все оценки им рисовали. Я училась с ним в нархозе.
На якіх гастролях?
Я про Пороха пишу. Ви разом з ним вчилися?
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Сліденко? Ну я знаю)))
По перше судиться з державою бо відірвали від годівниці і виселили з державного будинку в Конче-Заспі. По друге був доповідачем в справі щодо визнання неконституційними деякі положення антиконституційного законодавства, в тому числі і про відповідальність суддів КСУ заподачу недостовірної інформації в деклараціях.
Це ви про цього «чесного» суддю щас розказуєте?
Який голосував ЗА відміну обмежень в зарплатах і пенсіях суддям КСУ
Правильно, інші залишились в Конча-Заспі та при годівниці. Висновок: не потрібно КС йти всупереч владі.
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Йти на другий строк - це не мої припущення, а вже досить реальні перспективи, які озвучують Подоляк, Єрмак, та і сам Зе вже не такий категоричний в питанні йти чи не йти на другий строк (хоча сам особисто казав, що йде тільки на один).
Звісно, ніхто не завадить мені проголосувати проти. Але ось така узурпація медіа, така зачистка можливих конкурентів - то поганий ’дзвіночок’.
О, розказати вам цікаву історію на минулих виборах?

Харків, середина робочого дня. Кернес збирає комунальників у оперному театрі (місцеві знають його місткість) та починає розказувати, що зараз все гарно, все працює, нам непотрібні хвилювання та розкачування, він не збирається нікого агітувати, але він особисто буде голосувати за Порошенка, і радить всім зробити правильний вибір й допомогти рідним також його зробити.

І це тільки одна історія з багатьох.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляShyn
Речь не обо мне вообще. У него нет знаний, такие, как он должен заниматься своим прямым делом, а не управлять государством(с) Результат политики мы видим.
Кто должен управлять государством? Где клепают кандидатов? В каком вузе?
Shyn• 01 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
На якіх гастролях?
Гыы, нет)
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Поцедура була порушена, не було подання і фіксування відсутності коаліції.
То есть КСУ тупее вас, анонима с бабского форума. Мировые лидеры, к стати, тоже. Которые признали выборы законными
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Так я ж вже написала: якщо Вам це ок, хай так і буде. Я ж Вас не переконую. І Вам мене переконати не вдасться. Просто не забувайте, що є люди, які не сприймають ’революційної доцільності’ і в усьому хочуть бачити законність. Незалежно від політичного забарвлення.
Все.
Ви не цікавились ходом тих подій, то не позортесь і далі.
Яка коаліція була, як з неї ввійшли і ляшко і Юлька? Термін 1 місяць сплив. Коаліція не створена. Читайте Конституцію, а не недоблогерів. Горезвісний Гура теж ніби то юрист… але з юридичного в нього тікі бамажка диплому. Чи ви саме на його «професійні» висновки спираєтесь?
графиняВишенка• 01 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Сумы не на границе. А контроль над частью Сумской области ’атошники с 8-летним опытом’ утратили в первые дни.
Що мається на увазі не на кордоні?
Жоден обл центр не стоїть на кордоні.
Атошники втратили контроль. Так втратили. Бо така навала була, що земля гуділа. А в тер оборони жодного танку.
Охтирка взяла на себе одні з перших боїв. Там багато загинуло.
І все ж як можна недооцінити вклад людей, які більше місяця майже голими руками боролися?

МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ длядама_из_декрета
А ви звернули увагу на результати поїздки президента до США, нашого головного партнера? Так от результатів як таких нема. Це дуже тонкі натяки на те, що партнери довіряють не президенту особисто, а саме народу і ЗСУ, військовим, а не цивільній владі.
Це нові методички? 45 млд і петріот це не результати?
Покажіть що ваше шоколадне привезло за 5 років війни?
из желе я• 01 января 2023
Не смотрела оно мне надо (( одна болтовня . В стране война , точка .
Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
добре що таких як ви мало...
Вам лише здається, що мало людей, які вірять не піару, а конкретним діям та роблять відповідні висновки.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляShyn
Де вчились? В Нархозі? Ну Да , ну Да…
Тільки один в КІМО вчився, а другий в Кривому Розі.
А нархоз, наскільки я пам’ятаю, знаходиться в Київі….
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Чому одразу ярлики? Тупі, не тупі...
Ми знаємо що є корупція, ми знаємо, що КС приймав неконституційні рішення, а тут просто святі віруючі у КС з´явились.
Та і для Європи, вони занадто дипломатичні для того, щоб лізти у внутрішню кухню іншої держави (це ж не рашка)
Вони свої висновки зробили, але не будуть декларувати це, як, напр., із призначенням рашки в ООН. Всі прекрасно знали, що то неправомірно, але мовчать до зручного їм часу. А можуть і проковтнути, в залежності від їх вигоди. Не з усім потрібно одразу боротись, є зручний час. Це назвається Дипломатія.
Shyn• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Де вчились? В Нархозі? Ну Да , ну Да…
В нархозе в Кривом Роге.
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Це не дивна логіка, це кримінальний кодекс або Римське право та кодекс Наполеона.
dura lex, sed lex
Це те що нас відрізняє від приматів та це здобуток цивілізації. Там де це не працює - це деградація, як на рашці або в Руанді. Хоча Руанда дуже старається вийти на рівень розвинених країн. І якщо ми хочемо бути дійсно розвиненою європейською країною - ми повинні дотримуватись закону і це повинно вже бути вшито в наше усвідомлення. Але я бачу, що людям це потрібно доносити(
Я згодна з вами, що треба розслідувати, чому не було належної підготовки та захисту та наказати винних. Але виправдовування звірств окупантів тим, що ми були не готові захиститися, це якась нісинітниця.
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не було офіційно зафіксовано, що коаліція розпалась. Порушена процедура.
Але це спірне питання, на скільки я знаю, Зе і інші мав проблеми із законом.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Де рішення? Там багато питань, є застереження, давайте витримки із рішення, а то кидатись рішеннями без лінків - то не серйозно
Так, вам вхід на сайт заблоковано? А оскільки на сайт КСУ тільки з підорашки вхід заблокований то вам вслід за кораблем.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Чому одразу ярлики? Тупі, не тупі...
Вы абсолютно ничего не смыслите в законодательстве. И понятия не имеете о мировых соглашениях.
Правда, смотрите поменьше экспертов этих. Ну очень уж оно мозги промывает.

Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Ні, не бачила такого рішення. Не слідкувала за цим, бо на 100% впевнена, що рішення ’кишенькового’ суду буде саме таким, яким його хоче бачити влада.
Революційна доцільність, так?
Якщо рішення суду вам не подобається, то він кишеньковий?
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляКредитная
О, боже, я не оправдовує, то саме собою. Я просто не хочу, щоб ми робили помилки, а хочу аналізувати і не допускати ті помилки
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну, раз пошла такая пьянка, то и яныка прибрали без ’процедур’
Белоснежко• 01 января 2023
Мне наш президент очень нравится и речь его тронула, вспомнила все что было за этот год, прослезилась, разделяю его надежды. Может быть не во всем он прав, но это жизнь, и он человек, а никто не знает как будет и имеет права на ошибку. На сегодня считаю его лучшим в истории Украины.
Милашка-оторвашка• 01 января 2023
Очень понравилось ..плакала..все сказал,как есть наш президент!МОЛОДЕЦ
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну, ок, де зафіксовано самою коаліцією, що коаліція розвалилась?
Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Знал, что нападет Россия в феврале? Откуда вы знаете, что он знал? Конкретные доказательства есть, что он знал? Потому что если нет, то врете как раз вы...
Откройте новостные издания хотя бы за период с октября 2021 года, лучше иностраные издания, и убедитесь сами. Была опубликована даже карта наиболее вероятных направлений наступления на основании данных западных разведок. США вообще прямым текстом предупреждали нашу власть.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ви ж до безвізу апелюєте. Хоча чудово знаєте, що безвіз має правила.
Виїзд після 24.02 ніякого відношення до безвізу не мав
По перше хто їм винен? А по друге, в якості кого вони б виїхали за межі країни до 24.02? Туристів? То паспорти б в них були.
Ну і по третє. Читаю деякі групи підтримки біженців. Більше половини і досі не мають закордонних постарів. Їх зробити їм теж Зеленський заважає?
В вас порушено причинно- наслідкові зв’язки…
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляБелоснежко
Говорил абсолютно правильные вещи. Всё по сути и по делу. Если убрать конкретно этого персонажа, а эту речь дать какому-то ноунейму, то все бы в фейсбуке постили перепостили в восторге. Но это же сказал Зе. По этому надо сгамнить.

Нашим людям всегда все не так.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
А должно?
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
За вашою логікою взагалі нічого робити нам не треба. Убивці винні, а ми тупо жертви і терпіли. Це жах якійсь, досі у людей мізки не включились. Давайте ще доріг набудуємо, саме час для цього.
Так, ми жертви. А чому ми винні витрачати гроші та ресурси на зброю, а не будувати дороги та будинки? Ми мирна нація, ми ні з ким не мали наміру воювати. Винен вбивця. Це дикість винуватити жертву, що вона недостатньо підготувалася до нападу на неї.