Смотрели?
Золотая орда• 01 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну так в другий тур двлє пройшло. Чи було б краще якби юля з бойком ще були? Вони там наче на 3,4 місці були😳
Так а хто ж винен в тому, що в другий тур пройшли саме ці двоє? Хто винен, що у нас досі Юля і Бойко на прохідних місцях?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ворог не пройшов в Суми, бо получив пиздов джавелінів і трохи коктейлів молотова від Сумської Тероборони!!!
П%зди русня отримала тількі від Чернігова. Бо місто було в облозі Но не підкорилось і не здалось.
І в перші дні завдяки саме теробороні і добровольцям. 24-25 близько 5000 стало до зброї і відразу на передок. Багато йшло зі своєю зброєю.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
За Конституцією не було приводів для розпуску парламенту, була коаліція. Потрібно було рік зачекати і провести вибори.
Де рішення КС про розпуск?
КС не имеет полномочий распустить парламент
люди добрые, ну не позорьтесь
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Спеціалісти з конституційного права так вважають.
Якщо завтра Зеленський дасть команду ВС визнати законним перейменування зеленого кольору на зеленського, Ви теж погодитесь, бо таке рішення прийнято Верховним Судом? Утрирую, звичайно. Якщо це для Вас ок, то для інших - не дуже. Розумієте?
«Спеціалісти» можуть вважати що їм заманеться. Є рішення КСУ. Воно законне і не може бути оскаржене. Так шо ставте на цьому крапку. Продовження не буде.
Золотая орда• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Прихильники Порошенка ніяк не можуть зміритись з тим, що більшість голосувало не за Зеленського, а проти Порошенка. Що людям набридло те корупційне злочинне гидоття
Так і за Порошенка голосували в більшості саме тому, щоб тільки не Зеленський. Змиріться з цим. Тим більше, що Ваш обожнюваний бубочка вже займає жадану посаду. Все, забудьте про того Пороха. Що вам нейметься?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Де рішення КС про розпуск?
На сайті КСУ. Боже, які ледачі пішли порохоботи
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Сумы так же. И так же в осаде. Встречали голі, босі і в вінку. То, что сделала Сумская ТрО это подвиг
Калёва Замалёва• 01 января 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Так убийца и виноват. Он же убил. И оккупировал.
Сейчас любую страну возьми возле России, ни одна страна не готова к войне с Россией, хотя все видят, какой там неадекват у власти. К такой войне с государством с ядерным оружием, столькими людьми просто невозможно подготовиться, когда у тебя нет ни денег, ни оружия, ни людей чтобы полностью защитить границы.
Это у вас стокгольмский синдром, в том что жертву убили виновата сама жертва... Ну да. Не надо было идти по этой улице.
Нет, виноват убийца. Всегда. Он убил. Нельзя снимать вину с пуйла.
Ви хоч знаєте, що таке стокгольмський синдром? Якось не дуже знаєте.
І ви завжди будете у позиції в усьому правої жертви, бо не хочете навіть думати про захист. Навіть за багато років знаючи, що на вас нападуть, нічого для цього не робили б. У вас які двері в квартирі? Фанерні чи броньовані? А замки які? А сигналізація є? А машина застрахована? І нащо це все вам? Ви ж будете праві, якщо вас пограбують чи покалічать, а винний буде злочинець. Якійсь там самозахист ще люди для чогось вигадали, якісь курси навіть спеціальні зробили, не по тій вулиці мабуть пішли?
Може, якось навчитесь вже відокремлювати ці речі? Бо ви навіть не хочете розуміти, про що мова.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та куда там какому-то ксу до экспертов
Я такая боевая• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цікаво, а якби Президент виїхав з країни на початку війни. Чи вистояла б армія? І скільки жертв було б тоді?
А якби не вимагав зброю? Чим би відбивались зараз хлопці? І не тільки відбивались, Но і в контрнаступ йшли?
Тим, що з 16 року на складах зірвано було?
выстояла бы
и больше скажу, что армия выстояла не благодаря Зе, а вопреки всем его действиям
НеКонец-Света• 01 января 2023
а тем временем у Зеленского 17 тыс лайков к 3 тыс дислайков.
У пуйла 4 тыс лайков к 13 тыс дислайков)
о такэ)
Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ну обложил то для чего? Чисто для укрепления? А зачем врал тогда, что закончит войну и вернет Донбасс?
Зачем армия, если она ничего не способна отвоевать?
И сейчас при всех налогах за пять лет, при всем военно-промышленном комплексе мы все равно не имеем достаточно, чтобы хватило защищаться от рашки. Вот такой результат работы Порошенко и всей страны пять лет на армию.
А Донбасс и освобождали активно, посмотрите карту хотя бы за июль-август 2014 года. Пока не вошли кацапские ихтамнеты. Состояние армии на тот момент Вы знаете.
Не имеем, потому что кацапия вооружалась десятилетиями, накпливала военный потенциал. Сравнить нашу армию и ВПК, которые остались после яныка и их, так о какой нашей победе в 2014 году могла идти речь без западной помощи?
Перечислите, пожалуйста, что именно было сделано для армии за последние три года до полномасштабного. Да хотя бы за последние месяцы до, когда разведки мира били в колокола. Квинтэссенцией ‘работы’ по подготовке к вторжению была истерика гетьманцева в ВР 22 февраля, когда он, и не только он, видимо, выступил против и назвал увеличение расходов на армию популизмом. Найдите полную новость, почитайте, что он сказал. И это в то время, когда на строительство и дороги было предусмотрено 140 млрд., а на модернизацию, ремонт, закупку техники для армии всего 28 млрд.
Золотая орда• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так я ж вже написала: якщо Вам це ок, хай так і буде. Я ж Вас не переконую. І Вам мене переконати не вдасться. Просто не забувайте, що є люди, які не сприймають ’революційної доцільності’ і в усьому хочуть бачити законність. Незалежно від політичного забарвлення.
Все.
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
Так в нас безвіз давно з Європою. Хто б вас не пропускав?
Звичайно. Але не у всіх є закордонні паспорти, гроші на життя, знання мови для спілкування. Не кожен наважиться на таку поїздку. Все ж такі більшість виїзджала не самостійно. Знову ж таки - робота. Чи всі готові її кинути?
Це різні речі, наважитись на таку поїздку коли може щось буде та коли летять бомби(((
дама_из_декрета• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
До того шо это как бы немаловажная фигура в стране. Пока ЗСУ, волонтёры, народ принимали бой, президент орал на весь мир, что тут война, что Россия напала, что убивают мирных. Как-то не звучало до этого все это прямым текстом. И это тоже дало свой эффект
А ви звернули увагу на результати поїздки президента до США, нашого головного партнера? Так от результатів як таких нема. Це дуже тонкі натяки на те, що партнери довіряють не президенту особисто, а саме народу і ЗСУ, військовим, а не цивільній владі.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляShyn
Я вас умоляю, они на гастролях были постоянно еще тогда. Все оценки им рисовали. Я училась с ним в нархозе.
И кто вы сейчас? И кто он? Даже упустим президентство.
Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Просто шкода людей.
Перша справа у нас в державі повинна бути освіта, щоб діти навчались базовій логіці як мініму. Бо рівень дискусії може бути кращим і якіснішим
Згодна на 100%
Предмети логіка, критичне мислення та аналіз мали б бути обов‘язковими у освітніх програмах. Але цього не станеться.
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
люди добрые, ну не позорьтесь
Ну, якщо ви не зрозуміли то перефразую, де КС визнав законним розпуск парламенту? Де рішення??? Ви ж самі це написали, а вдуматись не можете. Краще б хвилинку подумали над запитанням.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ длядама_из_декрета
Какие результаты вы хотели? Или вы считаете, что все результаты вывалят на всеобщее обозрение?
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Хто писав про ’пробачили’ Порошенка?
Але той вибачився, значить визнав свою провину, свою відповідальність. А Зеленський?
Я так з ваших слів зрозуміла. Так Зеленський теж може вибачитись завтра чи через тиждень. І що? Я не розумію до чого тут вибачення Порошенка. Кому від того легше?
Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляКредитная
З якого дива? Ще один термін - хоче, нехай спробує. Третього не буде. Це в нашій владі
Побачите. Там не стільки бажання Зеленського, думаю, я того ж Єрмака та ко, що реально рулять процесами.
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Де рішення? Там багато питань, є застереження, давайте витримки із рішення, а то кидатись рішеннями без лінків - то не серйозно
дама_из_декрета• 01 января 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Якщо вам дійсно цікаво, то зверніть увагу на забезпечення армії, коли міністром був Полторак, а що робилося при Тарані і де зараз той Таран.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Прошу Вас, пожалуйста
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ длядама_из_декрета
Так, для запальної картини. Ви знаєте, що сталося з суддею, який висловив окрему думку щодо того укразу?
Сліденко? Ну я знаю)))
По перше судиться з державою бо відірвали від годівниці і виселили з державного будинку в Конче-Заспі. По друге був доповідачем в справі щодо визнання неконституційними деякі положення антиконституційного законодавства, в тому числі і про відповідальність суддів КСУ заподачу недостовірної інформації в деклараціях.
Це ви про цього «чесного» суддю щас розказуєте?
Який голосував ЗА відміну обмежень в зарплатах і пенсіях суддям КСУ
графиняВишенка• 01 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Емммм, а в тому, що люди документів не мали тоже Зеленський винен?
Ви ж до безвізу апелюєте. Хоча чудово знаєте, що безвіз має правила.
Виїзд після 24.02 ніякого відношення до безвізу не мав
Птица Говоруша• 01 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Прошу Вас, пожалуйста
Поцедура була порушена, не було подання і фіксування відсутності коаліції.
КрытыхРынков• 01 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Кто пишет про шашлыки, что он должен был сказать? Ребята, готовимся к войне? И что бы вы делала? Бежать квартиру продавать? Так все бы побежали, покупать некому. За кордон всей страной? Тоже маловероятно.
Я и моя семья бы в кредит не влазили, чтобы решить насущные жилищные проблемы и проблемы со здоровьем! Но мы поверили нашему президенту, вернее я поверила,что войны не будет и это зарубежом только нагнетают. И теперь я за границей, одна, далеко от ребенка и любимого человека, который с диагнозом, но его не выпускают, так как в свое время не оформили группу по астме и психзаболеванию - не хотели с нашей медициной связываться и ребенок мой тоже теперь выехать не может. И я их поддерживаю материально, хотя самой жрать нечего.
А ещё я бы гормоны и лекарства себе заранее купила, чтобы 2 месяца пересидеть, пока аптеки не заработают и летать меньше станет.
А не только потому, что бомбили 24/7, кстати бомбоубежища не было, сирену тоже не слышали, только взрывы.
Основная причина - отсутвие медикаментов, кредит, который планировали за год погасить и работы не стало ни у кого из нас! А теперь я читаю, что и после победы границы для мужчин не откроют!
Промову слушала, плакала, вклад Зеленского после 24-го не умаляю, но все, что было до и почему погибли мои родственники, которые в области, а не в городе, почему я теперь в другой стране - этого я никогда забыть не смогу.