Нужно по работе ехать в Киев, а я боюсь ехать. Раньше ехал с радостю, а сейчас очень страшно.
freedom_2015• 01 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Приезжайте
Я Вас встречу
А Вы статный мужчина?))
Я Вас встречу
А Вы статный мужчина?))
а ви не один і той самий мужчина
?
freedom_2015• 01 января 2023
Ответ дляkolos252
А можно ли во время тревоги бегать в подземный паркинг?
можна і навколо нього і туди
Сестры Гримм• 01 января 2023
Ответ дляМарго 152
Та ладно. Сьогодні тут розпинались, що в Києві нічого не було. І що кияни просто ниють.
фігасє не було...
В знайомого вікно вилетіло (одне, бо був на певній відстані від ’не було’)
Леди Репях• 01 января 2023
Ответ дляIlonaMask
Вовка боятися в ліс не ходити.
Ви чоловік, ви маєте бути мужнім, ви ж не воюєте на війні, щоб так боятися .
Мужчины никому ничего не должны.
Они имеют право переживать, бояться и хотеть безопасности для себя.
Мы вроде стремимся в Европу, но стереотипы всё те же. В Германии и Австрии Ваши высказывания вызвали бы очень сильное недоумение.
HelloKitty18• 01 января 2023
Ответ дляЛеди Репях
Мужчины никому ничего не должны.
Так, а ваші слова під час війни виглядають ще дивніше, в Німеччині і Австрії не має зараз війни.
От видно, що ви проживаєте там і далекі від реалій сьогодення, стидно за таких чоловіків, які бояться в Київ їхати, добре, що в Україні є справжні захисники, які не бояться ставати на захист своєї держави, бо з такими як автор нас би взяли за 3 дні.
А ще в Конституції України вказано про обов´язок боронити свою країну.
Леди Репях• 01 января 2023
Ответ дляIlonaMask
Нет, я - киевлянка, которая временно живёт на даче в ЦУ.
В Германии и Австрии я была по работе + есть клиенты оттуда.
Считаю, что армия должна быть профессиональной и контрактной.