Нужно по работе ехать в Киев, а я боюсь ехать. Раньше ехал с радостю, а сейчас очень страшно.
глазурька1• 01 января 2023
Ответ дляkolos252
Я не кацап. Але в Києві нажаль останнім часом дуже небезпечно.
А де безпечно?
freedom_2015• 01 января 2023
Ответ дляkolos252
Сьогодні знову пишуть що в них ракет залишилось на 2-3 обстріли
я за це особисто в пику дала ,ну скільки вже можна про 2-3 обстріли
глазурька1• 01 января 2023
Ответ дляkolos252
Якісь зачаровані цифри, 2-3 обстріли, 2-3 неділі....
HelloKitty18• 01 января 2023
Вовка боятися в ліс не ходити.
Ви чоловік, ви маєте бути мужнім, ви ж не воюєте на війні, щоб так боятися .
freedom_2015• 01 января 2023
Ответ дляМарго 152
Після обстрілу в четвер, жінка, що проходила повз, теж чоловіку сказала, що: ’ну теперь можно выдохнуть і на нг ничего не будет’.
що буде на нр я не сумнівалась ,вони люблять на свята .Але колись же мають вийти ’на графіки’ раз 7-10 днів
глазурька1• 01 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Приезжайте
Я Вас встречу
А Вы статный мужчина?))
Я Вас встречу
А Вы статный мужчина?))
Віталька, зверніть увагу. Треба їхати.