thumbelina_la• 01 января 2023

Лорак заговорила солов‘їною

Сподівається, що цього року зможе об‘єднатися з родиною!
Мені завжди було цікаво, брат, мама і тато в Україні, а вона..
автор Shady lady • 01 января 2023
Ответ дляМизимец
А шо так можна було? То може шарій, ківа, панченко та ін. теж можуть вибачитися, прапором помахати і усе? Велкам хоум? Яке ж лицемірство
Лобода, Барських і інші які співали на раші з 24.02 вибір зробили.
Чому не пробачити?

Давайте всіх обговоримо. А що з Шарієм?
Він вже також пише за Україну. З чого б це?
Полиэтиленовый привет• 01 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
ни при чем, но если заговорила на украинском, значит ее пост для украинской аудитории.
А кому она тут сдалась?

Просто Россия летит в пропасть и крысы бегут с корабля, она одна из таких крыс.
Для подписчиков ее пост. Если там есть украинцы, то логично, что и для украинцев.

А вообще все скандальные посты исключительно для собственного пиара публикуются. Странно, что вы не знаете этого.
Курочка-наседка• 01 января 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ага, только живет в Москве и выступает там же
Справедливости ради. На расии на живет, ей вьезд запретили.
Поддакиваю иногДА• 01 января 2023
Когда же они поймут, наконец, что не скоро смогут приехать сюда, ( и это не только о Лорак), у многих тут родственники(( ну не в этой жизни точно
Україна понад усе• 01 января 2023
Ответ для Shady lady
Русня бісить своїми коментарями. Вже за такий час мала б виробити холодну байдужість на хворих, але чомусь бісять
Дуже скоро вони опиняться на нашому місці, от тоді вже нам треба мати холодну байдужість на цих хворих.
Мизимец• 01 января 2023
Ответ для Shady lady
Чому не пробачити?

Давайте всіх обговоримо. А що з Шарієм?
У Барських ніколи на було «все не так однозначно», на відміну від Лободи, не треба розказувати.
Накладная• 01 января 2023
Ответ дляМизимец
Про блудного сина читали? От приблизно та сама схема)
Мая твая не панимать• 01 января 2023
Навіть в такий ситуації в неї ’роздвоєння’ досі. Я вона не сказала про війну і про те, хто кидає ці бомби
автор Shady lady • 01 января 2023
Ответ дляМизимец
А в Лободи було? Коли?
Після 24?
Чи ви про 2014 рік?
Четырёхсторонний скотч• 01 января 2023
Господи,вона така тупа,та й кому вона тут потрібна??І виття її вже не актуальне,хтось його слухає?
Мизимец• 01 января 2023
Ответ дляНакладная
Схоже на те. Незрозуміло, нащо захищати лободу, адже з лорак вони два сорти гівна. Одна через місяць типу очі розкрила, інша - через 10 міс.
Гербалайф и Ко• 01 января 2023
Ответ для Shady lady
Чому не пробачити?

Давайте всіх обговоримо. А що з Шарієм?
Да ну, где ж он за Украину? Против России - да. Вернее,не так - он исходит злобой от того, что они бездарно просрали свою ’сво’ и от бездарности их пропаганды. Вот и бесится. А к Украине он относится ровно так же как и всегда. Но сейчас его читать конечно - бальзам на душу)))
ПлюшкамиБалуюсь• 01 января 2023
Ответ дляАлгонавт
Вона ж наче нев´їзна, чи це мріє про рашкіну перемогу, що впустять тоді?
как может быть невьездным в Украину гражданин Украины?
sunholder• 01 января 2023
Ответ для Shady lady
Чому не пробачити?

Давайте всіх обговоримо. А що з Шарієм?
До речі, я раніше не дуже слідкувала за ним, але думала, шо воно проросійське. А сьогодні зайшла в його тг, почитала і не зрозуміла - він шо перевзувся?Може хто розкаже))
РойЛеля• 01 января 2023
Ответ дляРазведка Маша
Лучше поздно,чем никогда...
Вон, Повалий и не кается, коза.
Та стара хвойда взагалі відзначилась
автор Shady lady • 01 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
А, дякую за пояснення. Бо я в політиці не така обізнана, не дуже встигаю слідкувати за всіма. Чоловік щось зачитував мені і здалося що переобувся
РойЛеля• 01 января 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Всьо ни так адназначна
Лободуся тоже на двух стульях продолжает сидеть
Чого це? Бо співає далі російською?
автор Shady lady • 01 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Та стара хвойда взагалі відзначилась
А що вона там?
Julia 2020• 01 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
его просто перевербовали, вон как беженцы резко перестали преследовать и экстрадиция отменилась
РойЛеля• 01 января 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви щось плутаєте. Вона не диве більше москві і там не виступає.
І допомагає постійно
Накладная• 01 января 2023
Ответ дляМизимец
Вона виїхала з країни, вивезла активи і заговорила. Не кажіть, що маючи двох дітей і команду, що від вас залежить, ви б кидалися бездумно груддю на амбразуру у цій йопнутій державі. Вона виїхала і дофіга допомагає. А могла б сидіти в рашці як Лорак чи Повалій, прастігоспаді, співати українських пісень і сльозливо писати про ’нє всьо так однозначно’.
Полиэтиленовый привет• 01 января 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А она собиралась разве сюда приехать? Зачем ей это?

И ей запрещен въезд в Украину, если вы забыли. Вряд ли она не в курсе запрета.
РойЛеля• 01 января 2023
Ответ дляКлементина
Прочитайте уважно початок!
В неї роздвоєність почуттів!! Коли має бути просто ненависть до русні, у неї, бляха, роздвоєність!!
Ага, цікаво які другі почуття. В чом роздвоєність.
Вона не розуміє в чому неоднозначність чи шо?
Четырёхсторонний скотч• 01 января 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А з чого ви взяли,що вона гражданін?))
Морская свинка• 01 января 2023
Ответ для Shady lady
А що вона там?
На голубом огоньке пела ’Червону руту’ Лично не смотрела, прочитала такое в новостях.
РойЛеля• 01 января 2023
Ответ дляКлементина
Так, вона і зараз не називає!
На початку у неї роздвоєність почуттів, а в кінці вона хоче об´єднання з родиною. Не перемоги України, а саме об´єднання з родиною. ’не все так однозначно..’
Ага, тіпа хай асвпбадят ей родину
Татьяна 0285• 01 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Она даже не знает, под звуки чего прячется брат. Бомб?
Ага, зате точно підмітили з якою саме пляшкою. Огидна вона бридота фу
Мизимец• 01 января 2023
Ответ для Shady lady
А в Лободи було? Коли?
Після 24?
Чи ви про 2014 рік?
Цікаво, тобто ви її захищали, але навіть не знали як вона себе поводила з початку повномасштабного вторгнення? Гугліть самі, мені навіть бридко писати про таких. І бридко читати, як їх виправдовують тільки за те, що «помахала флагом».
РойЛеля• 01 января 2023
Ответ дляМизимец
Барских успішео собі виступав всі роки як і Лобода.
Але вони обоє покаялись і висловили з ким вони
Елена-ленуся• 01 января 2023
Не верю, жадная , подлая предательница скоморох с Повалий на пару - две прошмандовки дешовые. Повалий еще червону руту пела на кремлевском концерте , пока в Украине люди кровью умываются . Две самые мерзкие бабища. Терпеть их не могу . Конченные.