Беззубовна• 01 января 2023
Дитячі ревнощі
Ситуацію з дитиною чоловіка. Зразу кажу, що не маю ревнощів до дитини, їй 7 років, не хочу забрати в дитини батька чи всю увагу батька. Цікавить порада, можливо хто був в подібній ситуації і може порадити як говорити з дитиною, можливо про що поговорити і як себе краще поводити. Я і мій чоловік помічаємо, що його дочка ревнує його до мене. І це не подобається перш за все моєму чоловікові, я відношуся до цього толерантно, тому що ми одружені рік і знаю, що треба час, щоби дитина звикла до мене. До одруження я періодично спілкувалася з дитиною. Особисто я стараюсь налагодити стосунки, граюся, приділяю увагу, не сварю навіть за грубість, а стараюся пояснити чому це не гарно. Ситуації бувають такі, наприклад сідаю на диван поруч із чоловіком, для неї є місце з іншого боку тата, але вона вистрибує йому на коліна і починає його виціловувати, чоловік цілує її в щіщчку і припиняє надлишкову ніжність з її боку. Чи наприклад я проходячи повз нього, можу його поцілувати і вона також починає стрибати на нього із поцілунками. Чи втискається між нами, чи ставить долоньку між нашими обличчями. Робить це, в основному, коли я поруч або коли я це бачу. Крім посмішки в мене це не викликає інших почуттів. Я стараюся давати їм час тато-дитина, щоби тато був тільки її. Чоловіка така реакція з її боку сердить, він не очікував такого. Звичайно вона не завжди мене слухає, інколи підхамлює. Він вже з нею говорив типу, ти моя донечка, а то це моя дружина і я з вами обома щасливий і дуже люблю, але може ще щось можна зробити. Я теж стараюся її обіймати, інколи поцілувати не нав’язливо. Можливо не варто їй дозволяти купу поцілуночків давати тату, а обмежити лише поцілунком в щоку. Також вона вранці приходить до нас у ліжко, можливо це теж краще припинити? Як думаєте?
Непонятно• 01 января 2023
Не знаю, что вам посоветовать, но моя 7летня дочь ведёт себя так же, только ревнует меня к мужу)он же ее отец
Мой завтрак• 01 января 2023
Я б підібрала правильні казки. І дала час.
Яка роль мами у житті дитини?
Наизнанку• 01 января 2023
Ой, да пусть целует. Это же ребенок ещё совсем. Через пару лет сама перестанет
неДодекаэдр• 01 января 2023
Моя донька, яка не є рідною чоловіку теж ревнує і так себе поводить. І часто хоче поцілунок або лягти між нами. Їй 15. Це не часто, але буває. У вас маленький вік і жінка, яка забирає увагу тата. Треба час. Але я думаю ревнощі залишаться. А потім буде ще спільна дитина і ревнощі посиляться, таке життя. Я чоловіка іноді ревную до його дочки, але я розумію, що це інша зовсім любов.
Беззубовна
• 01 января 2023
Ответ дляПончик Солнечный
Вона що з вами живе весь час?
Ні не постійно. Щодватижні по чотири дні
Беззубовна
• 01 января 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Можливо не їй варто обмежити поцілуночки, а вам при дитині?
Так у нас вони досить обмежені
Беззубовна
• 01 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Я теж це розумію
Беззубовна
• 01 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Яка роль мами у житті дитини?
З мамою вона проводить більше часу. Але мама має другу дитину і більшість уваги приділяє молодшій дитині
ХвостПистолетом• 01 января 2023
Ответ дляБеззубовна
А цій ви, два лютіка, приділяєте увагу аж 4 дні з 14))
Беззубовна
• 01 января 2023
Так ми приділяємо увагу тільки їй, коли вона з нами 8 днів на місяць. І ситуацію з поділом часу вирішив суд
Мой завтрак• 01 января 2023
Ответ дляБеззубовна
Нещодавно від психолога почула таку фразу ’ будь-яку терапію дитини потрібно починати з терапії батьків’, у вашої дівчинки можливо дійсно ревнощі, може вона потребує більше уваги і відчуття значимості, а може у неї все ок і вона просто отака є.
Беззубовна
• 01 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Про терапію батьків згодна