Сосиска_Втесте• 02 января 2023
Дівчата посварились з чоловіком
Щось погиркались, я розридалась. Вагітна, тепер переживаю чи не можуть піти води від того що плакала, наче виділення вийшли якісь. Я вже і забула про чоловіка, тепер за це переживаю. Дівчата підкажіть чи може від плачу щоб тріщини які в міхурі зробились
Любимка-анонимка• 02 января 2023
Не вийде з вас вода, жінки чоловіків ховають, а потім народжують
Сосиска_Втесте
• 02 января 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Отдыхать вам нужно, чего ночью не спите
Уже переживаю, до утра не знаю как уснуть, еще и завтра врач выходная
ЛолитаНеРазлита• 02 января 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Не волнуйтесь,все у вас будет хорошо и с малышом с мужем помиритесь
Идите спатоньки)
Телефон Рубика• 02 января 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Съешьте конфетку и ложитесь отдыхать. Какой у вас срок? После сладенького вообще чудо вам дискотеку небольшую устроит) и убедитесь, что с ним все в порядке)
Сосиска_Втесте
• 02 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
30 недель
Сундучок с каникулами• 02 января 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви та перелякана вагітна, яка від усього народжує?
Тут є жіночка така
Видящие_помогите• 02 января 2023
Це ж треба так себе не любити, що геть про свій організм нічого не знати.