Ужгород• 02 января 2023

В маршрутці не захотіли передати за проїзд

Київ. Зайшли з дитиною в маршрутку через задні двері, тому що в кінці маршрутки було вільніше. Я передала гроші за проїзд, але десь по середині, чоловік почав повертати гроші зі словами, що далі ніхто не хоче передавати.. Скажу одразу, що я завжди намагаюсь зайти через передні двері, щоб одразу передати за проїзд, але бувають винятки.
Еленка14• 02 января 2023
Ответ дляKlodia
А почему в вашем мире после слов автора «все передавали за проезд» нельзя понять, что нет в салоне валидатора? Мы рассматриваем конкретную ситуацию.
Я не ’садоводница’, тому це запитання не до мене. Але у вашому дописі акцент саме на ’Богдан’. Власники автобусів не вважають за потрібне ставити валідатори для зручності пасажирів. А такі як ви підтримуєте це.

’В маршрутке Богдан? Нет, только банкоматы, ага.’
Helenny• 02 января 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Принципиально не передаю за проезд
Є такі притрушені?
То їздіть власним авто, на таксі або пішком. Іншого не дано.
Helenny• 02 января 2023
Ответ дляРассказница
Еду на днях в маршрутке, одной рукой держусь на поручень, во второй держу коробку, маршрутку трясёт, замечу, отпущу поручень- поеду по салону. Впереди никого из стоячих, до сидячих мне нужно идти.
Заходит женщина и мне деньги суёт- передайте. А мне и взять их нечем, так как руки только две, и к водителю идти надо. Я ей сказала, что не могу, ей проще самой, она недовольно что-то буркнула, прошлась и в телефон. Может, пошла тему на советчице строчить.
Та Вам реально не зручно було. Я в таких випадках також не передаю, щоб не впасти. Прошу передати тими, хто сидить.
Тут пані пише, що, взагалі, принципово не передає.
Ирина_Конор• 02 января 2023
Ответ дляHelenny
Є такі притрушені?
Да щас. Зачем нужна эта глупая просьба?
Valentyinka• 02 января 2023
Живу в Киеве, для меня ваша тема, автор, просто смешная)))
klux• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
Все мені подобається в Одесі, окрім їх звички передавати за проїзд перед виходом
По темі: ніколи не передаю, я не кондуктор. Так ’подобаються’ хитрозроблені, зайти, бігом всістись і почати передавати, бо боїться втратити місце для сидіння. А особливо коли в навушниках, і тебе хлопають по плечу.
А когда надо передавать - перед входом?

Автор, если вы не хотите лезть через всю маршрутку - выйдите и передайте водителю деньги спереди
Мне кажется, еще неудобно передавать, когда дают мелочь
СОЛНЦА ЛУЧИК• 02 января 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Часто вот так передают и не смотрят,что впереди никто не сидит или не стоит, и человеку нужно встать, чтобы передать деньги водителю. Я тоже в таких случаях возвращаю. Почему я должна подыматься и нести деньги за кого-то?
+
hell• 02 января 2023
Приезжие. В Киеве принято передавать. В Одессе была, там не передают за проезд . Это не в обиду жителям, просто факт
osna• 02 января 2023
Я,если сижу и впереди есть сидящие пассажиры-передаю. Если я стою, или впереди нет сидящих-я тоже не передаю деньги. Кто вместо меня будет держаться,и чего это вы зашли и сели,а я должна вставать и нести вашу оплату за проезд. Заботьтесь о себе сами.
vihola• 02 января 2023
Якось давно сиділа в напівпорожньому автобусі, в хвості. Позаду мене молоді люди передають за проїзд. А мені нема кому передати, треба встати, підійти до водія, за них оплатиии. Охриніла від такої безпосередньості)
Space_girl• 02 января 2023
В Харкові завжди без проблем передають гроші за проїзд. Правда іноді вони можуть не дійти, але то вже нюанси)))
Space_girl• 02 января 2023
Я маю на увазі ситуацію, коли транспорт повністю забитий і іншій людині не потрібно вставати аби передати за ваш проїзд
Space_girl• 02 января 2023
Ответ дляРегионщица
Просто припиніть навантажувати інших своїми проблемами і не буде злоби.
Ото навантажили)
osna• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
Згадала. Болгарія, автобус з Созополя в Бургас. Набилось людей, окрім сидячих ще місцеві, постояти. І лізе тьотєнька, з валідатором, обілечувати пасажирів. Локтями, локтями
О,болгарські маршрутки -Кітен-Бургас,як у нас,років 10 назад. Але у Бургасі міський транспорт хороший.
osna• 02 января 2023
Ответ дляElena755
Я хотела сейчас ответить, а кнопки анонимно не было. Уже подумала, что забанили)
Тема конечно стремная.
И я решила,что уже бан получила. Я сегодня в теме высказала непопулярные взгляды...
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляosna
І таксисти адекватні!
Sanechko• 02 января 2023
Не читала всю стрічку.
Скажу за себе: люди в ці дні якось страшно злі. І війна- не є причиною. Так -кожного року.
Якась благодать та спокій настає саме після 7 січня.
Киппи• 02 января 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Принципиально не передаю за проезд
Чому?
Ирина_Конор• 02 января 2023
Ответ дляКиппи
Чому?
Нет никаких проблем сделать это самостоятельно!