Ежик Хрюха• 02 января 2023
Поговоріть зі мною, усипила кота(((
Реву, знаю, що йому так краще, але прийняти не можу😭
Матраскин Брат• 02 января 2023
Тоже усыпили, но кот кричал от боли .до последнего оттягивали. Держитесь
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Мій не кричав, проблеми з легенями(
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляS-lana
Ох, сочувствую вам. Держитесь. Это просто надо переплакать, пережить и отпустить, как ни тяжело.
Дякую Вам
Матраскин Брат• 02 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Мій не кричав, проблеми з легенями(
А навіщо тоді усипили? Нам ветеренар дав номер і сказал коли буде кричати визивайте службу вони приїдуть у любий момент. А так до того жив собі котик. Але вік 19 років
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
В легенях набирався гній з водою. Відкачуввли раз на місяць, потім раз на 3 ттжні. Останній раз на 2 дні вистачило, дихав з відкритим ротом....
Любвиобильный бот• 02 января 2023
Співчуваю втраті улюбленця. Я за те, що є можливість ,,достойно,, проводити тваринку, без зайвих мук
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Нашому 8 років було.
Матраскин Брат• 02 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Але якщо не кричав , а тільки дихав . То мог би ще пожити.
Сосулька• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Для чего Вы это автору пишете? Если бы да кабы. Она может оживить кота?
Матраскин Брат• 02 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Нашому 8 років було.
Ще не старий. Може до іншого ветеренара треба було піти. Бо кіт не старий. У мого пухлина була . І теж гній. Ми хотіли оперувати , але як почули що вік 19 років сказали операцію може не перенести . Ще рік прожив
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Коли кіт дихає так що в нього весь живіт втягується і сопе....
Ми рятували його як могли, від недостачі кисню починаються проблеми з мозком, нирками
Омлетик• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Удалено администрацией...
Матраскин Брат• 02 января 2023
Ответ дляСосулька
Поздно оживлять. Но надо стучать во все двери, а не сразу усыплять стобы себя не мучить.
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ви думаєте я була в одного ветеренера
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Я не відразу це зробила. Це був процес півроку і краще йому не ставало.
Дякую за підтримку
Матраскин Брат• 02 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Ви думаєте я була в одного ветеренера
І що вони вам сказали зразу усипляйте? Не думаю..
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляS-lana
Впевнена, що у вашего котика було гарне життя.Тримайтеся ! Про іншого не думали, щоб заповнити порожнечу ?
Поки ні. Дуже болить.
Любительница• 02 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Ви думаєте я була в одного ветеренера
Не слухайте її, ви прийняли єдине правильне рішення. Обіймаю!
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Краще не пишіть мені.
Я не зробила це сьогодні бо так мені простіше.
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляЛюбительница
Дякую. Вагалась чи писати сюди.
Але дякую що адекватних людей більше.
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 02 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Мій не кричав, проблеми з легенями(
заспокойтеся, він не страждав.....
ви спасли його від повільної болісної смерті
Подкустовый выползень• 02 января 2023
Совсем некорректно сейчас это писать, но вдруг вам это поможет пережить утрату.
У нас в подъезде уже неделю живет домашний кот, которого выбросили на улицу, его обижают дворовые коты, постоянно бьют, не может выйти погулять даже, всего боится.
Выходит в туалет на улицу, дверь закрывается и он сидит в ужасе ждет, когда она снова откроется, чтобы зайти обратно.
Ему положили мягкую игрушку дети, так он ее крепко лапками обнимает, прижимается, будто защищает, только его самого никто не защитит
У меня своих уже трое, всех подобрали на улице еще младенцами, никак не могу взять, сердце болит за него
Если вдруг захотите, возьмите его к себе, он очень ласковый и добрый, молодой котик
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляПодкустовый выползень
Я в Луцьку
Ще поки не знаю що робити. Не хочу спонтанних вчинків
Котика дуже шкода((
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляZhuZhuPozhuzzzzhu
заспокойтеся, він не страждав.....
Так
Він повільно вмирав
Шерсть вся сбилась, пухнастий не був
Він повільно вмирав
Шерсть вся сбилась, пухнастий не був
Сосулька• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Вы знаете, когда автор приняла это решение? Прям сразу? Или нужно было специально для Вас расписать где и у кого были и как лечили?
Челюскина• 02 января 2023
Автор, це крок нормальної цивілізованої людини.
Мені дуже шкода тварин , які вмирають в страшних болях і муках тому, що їх господарі вважають , що повинно йти все своїм шляхом.
Матраскин Брат• 02 января 2023
Ответ дляСосулька
Я вышла из тему. Ну тему для чего то создали. Я дажн не удивлюсь что автор его сама усыпила,.не вызвав специальную бригаду. Мне коментировать больше нечего, потому что я бы так не смогла....
Ежик Хрюха
• 02 января 2023
Ответ дляЧелюскина
Я впевнена що припинити страждання краще, але це рішення дуже важко приходить....