Всім привіт! Завтра до лікаря, але ж цю ніч треба якось пережити ще)) тому прийшла попитати вас про ХГЛ
Здавала першу в Ділі, другу в синево (останні місячні 22 листопада):
30.12 — 3669
02.01 — 5508
За таблицею Синево:
5 тв — 217.0-7138.0
6 тв — 158.0-31795.0
Наче росте, але явно не подвоївся той ХГЛ.
Побігла здавати динаміку, бо після дуже легкої та успішної вагітності 6 років тому, мала ще 1 завмерлу на 7-8 тижні (з’ясувалось в 10 тижнів), 1 зірвалась буквально на 5 тижні, ще до УЗД та була 1 позаматкова з видаленням труби. Тепер для профілактики гінеколог прописала Утрожестан (але після використання вагінально з’являються, якісь коричневі виділення, точніше, дуже скудна мазня, лише на папері, чітко після свічок, потім виходить і немає — гінеколог порадила просто подвоїти дозу утрожестану, я подвоїла звісно). Прогестерон зараз 39.95, ідеальний (для першого триместру 44.3 найвище значення за референтами синево).
По узд (робила 30.12) плідне яйце в матці, відповідає розмірам, жовте тіло хороше.
Вибачте за багато тексту! Мене дико напрягають ця вся мазня, цифри і нєєєрви. Вже п’ю валеріану)) (теж лікарка виписала). Плюс ще зараз і в іншому місті, не у своєї лікарки, коротше, переживаю зі своїм анамнезом.
А вагітність дуже дуже бажана і очікувана, в неї є власна історія, як і у всього зараз.
Наперед всім дуже вдячна!
30.12 — 3669
02.01 — 5508
За таблицею Синево:
5 тв — 217.0-7138.0
6 тв — 158.0-31795.0
Наперед всім дуже вдячна!
Соображалочка• 02 января 2023
Нормальные у Вас анализы + хорошее УЗИ.
Я в подобной ситуации пила ещё дополнительно нош-пу и Дюфастон (всего 8 ед. прогестерона, но у меня он был низкий).
Отдыхайте, больше лежите и не нервничайте! Пересдайте через неделю ХГЧ.
Майданщица• 02 января 2023
Насколько я знаю, валериана повышает тонус матки. Вы, на всякий случай, инструкцию гляньте.
По теме, ждать, контролировать хгч.
Ответ дляСоображалочка
Нормальные у Вас анализы + хорошее УЗИ.
Ой точно, Ношпу теж приймаю, бо є щось схоже на тонус (потягує живіт, то теж лікарка виписала), після неї набагато легше.
Дякую вам❤️
выходные пролетают• 02 января 2023
В мене було 2 завмерлі, потім вдала і четверта зараз. Так от взагалі не парилась в 4й раз, жодного разу не здала те хгч, ходила на узі в 7, 9 тижнів, ну і далі - ніпт і скринінг. Я до того, що ви нічого не вирішуєте тут, просто заспокойтеся, як буде так і буде.
Ответ дляSunrise23
Я бы по разным лабораториям не делала никаких выводов, прогестерон у Вас очень хороший сейчас, А вы на АФС и тромбофилию не обследовались? Они могут быть одной из причин мазни, хотя это может быть и вариант нормы
Дякую!
Зробила ще ЗАК та коагулограму — там зразкові взагалі показники, в мене до вагітності таких прекрасних не було 😂
Мене от мазня теж турбує, в сукупності з легким тонусом. Питатиму завтра в лікаря, бо за найпершої моєї хороший вагітності максимум було 2-3 краплинки крові в тижнів 9, які я для себе особисто пояснила статевим життям:)) (тоді лікарка не наполягала на статевому спокої)
Ответ длявыходные пролетают
Це мудрі слова, але шифрувальна машина всередині мене сильна 😅
Теж намагаюсь собі казати, що зроблю, що можу, але люди не боги.
Ответ дляKatyaGal
Дякую!
Все беременности разные, желаю чтобы Ваш малыш держался крепко и все было хорошо)
ТАЗератти• 02 января 2023
Однозначно треба в одній лабораторії! Я якось здавала в один день з різницею в 15хв кров в різних лабораторіях, так хгл відрізнявся десь 500-600 одиниць! Ніяких різних лаб, тільки в одній і тій самій!
Ну і взагалі після 2500 вже не кожні 2 деі подвоюється, а десь в 3-4 дні подвоєння
Мульйонерша• 02 января 2023
Хгч сейчас никакого значения не имеет, плод - в матке, все ок,пейте утрожестан и лежите
БеллаДонна• 05 января 2023
Ответ дляМульйонерша
Що значить ЗАРАЗ? Чому не має?
ПоэтеСССа• 05 января 2023
Перестаньте нервувати, це саме головне, у вашого малюка зараз все формується, нащо ви йому тих гормонів стресу додаєте. Краще гарно прогуляйтеся, смачно поїжте і почитайте чи подивіться щось, що приведе вас в спокійний оптимістичний стан. Всі ці аналізи дуже відносна і індивідуальна річ, не варто їм довіряти як істині в останній інстанції.
БеллаДонна• 06 января 2023
Ответ дляinna5577
А вы понимаете, что такое хгч и зачем его сдают? В ситуации автора его сдавать не надо
Розумію. А чому саме в ситуації автора його здавати не потрібно?